<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Nitra (31. 8. 2019)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 31.8.2019 - 13:50) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 23 Volko JánVolko Ján 961102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.57 0.159 11.00
2 194 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 10.89 0.192 9.00
3 82 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.15 0.164 8.00
4 173 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.16 0.169 7.00
5 86 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.36 0.175 4.00
6 44 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.42 0.148 3.00
7 127 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.48 0.151 2.00
8 31 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11.58 0.174
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 31.8.2019 - 13:50) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.29 0.161 6.00
2 135 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.32 0.212 5.00
3 208 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 11.49 0.215 1.00
4 225 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.70 0.165
5 169 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.77 0.170
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 23 Volko JánVolko Ján 961102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.57 0.159 11.00
2 194 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 10.89 0.192 9.00
3 82 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.15 0.164 8.00
4 173 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.16 0.169 7.00
5 12 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.29 0.161 6.00
6 135 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.32 0.212 5.00
7 86 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.36 0.175 4.00
8 44 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.42 0.148 3.00
9 127 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.48 0.151 2.00
10 208 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 11.49 0.215 1.00
11 31 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11.58 0.174
12 225 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.70 0.165
13 169 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.77 0.170

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 31.8.2019 - 14:00) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 94 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.09 0.177 11.00
2 102 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.21 0.178 9.00
3 154 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.39 0.156 8.00
4 64 Velďáková JanaVelďáková Jana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.55 0.228 7.00
5 56 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.63 0.168 6.00
6 192 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.74 0.152 5.00
7 209 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.75 0.128 4.00
8 120 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 13.09 0.158 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 31.8.2019 - 14:00) official Vietor: -1.0 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 151 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.43 0.160 2.00
2 210 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 000429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 13.55 0.183 1.00
3 182 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.71 0.182
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 94 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.09 0.177 11.00
2 102 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.21 0.178 9.00
3 154 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.39 0.156 8.00
4 64 Velďáková JanaVelďáková Jana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.55 0.228 7.00
5 56 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.63 0.168 6.00
6 192 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.74 0.152 5.00
7 209 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.75 0.128 4.00
8 120 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 13.09 0.158 3.00
9 151 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.43 0.160 2.00
10 210 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 000429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 13.55 0.183 1.00
11 182 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.71 0.182

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 31.8.2019 - 15:10) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 23 Volko JánVolko Ján 961102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.70 0.160 11.00
2 194 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.47 0.162 9.00
3 168 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.77 0.168 8.00
4 6 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 21.88 0.161 7.00
5 69 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 22.09 0.176 6.00
6 39 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22.24 0.251 5.00
7 127 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.41 0.160 4.00
8 33 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 22.47 0.133 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 31.8.2019 - 15:10) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.53 0.201 2.00
2 82 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.64 0.170 1.00
3 208 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 22.97 0.209
4 225 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.29 0.111
5 169 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.46 0.167
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 23 Volko JánVolko Ján 961102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.70 0.160 11.00
2 194 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.47 0.162 9.00
3 168 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.77 0.168 8.00
4 6 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 21.88 0.161 7.00
5 69 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 22.09 0.176 6.00
6 39 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22.24 0.251 5.00
7 127 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.41 0.160 4.00
8 33 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 22.47 0.133 3.00
9 135 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.53 0.201 2.00
10 82 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.64 0.170 1.00
11 208 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 22.97 0.209
12 225 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.29 0.111
13 169 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.46 0.167

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 31.8.2019 - 15:25) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.15 0.143 11.00
2 94 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.05 0.189 9.00
3 154 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 25.15 0.159 8.00
4 60 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 25.70 0.188 7.00
5 192 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 25.71 0.187 6.00
6 152 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 26.74 0.155 5.00
7 61 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 26.88 0.174 4.00
8 239 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.98 0.236 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 31.8.2019 - 15:25) official Vietor: +1.3 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 210 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 000429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 27.50 0.172 2.00
2 216 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 27.91 0.380 1.00
3 183 Comová MichaelaComová Michaela 010522 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.93 0.149
4 121 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 28.35 0.165
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.15 0.143 11.00
2 94 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.05 0.189 9.00
3 154 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 25.15 0.159 8.00
4 60 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 25.70 0.188 7.00
5 192 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 25.71 0.187 6.00
6 152 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 26.74 0.155 5.00
7 61 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 26.88 0.174 4.00
8 239 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.98 0.236 3.00
9 210 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 000429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 27.50 0.172 2.00
10 216 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 27.91 0.380 1.00
11 183 Comová MichaelaComová Michaela 010522 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.93 0.149
12 121 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 28.35 0.165

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 31.8.2019 - 12:50) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 48.43 0.174 11.00
2 69 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 48.74 0.179 9.00
3 128 Beloš AdamBeloš Adam 980604 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 49.46 0.193 8.00
4 39 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 49.56 0.252 7.00
5 33 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 50.06 0.189 6.00
6 145 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 50.44 0.196 5.00
7 13 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 50.65 0.294 4.00
193 Bottlík JakubBottlík Jakub 940330 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DQ -0.106
Poznámky:
162/7 DQ - 193 Bottlík Jakub
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 31.8.2019 - 12:50) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 52.78 0.159 3.00
2 197 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 53.91 0.230 2.00
3 179 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 55.52 0.170 1.00
4 176 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 56.23 0.242
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 48.43 0.174 11.00
2 69 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 48.74 0.179 9.00
3 128 Beloš AdamBeloš Adam 980604 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 49.46 0.193 8.00
4 39 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 49.56 0.252 7.00
5 33 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 50.06 0.189 6.00
6 145 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 50.44 0.196 5.00
7 13 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 50.65 0.294 4.00
8 80 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 52.78 0.159 3.00
9 197 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 53.91 0.230 2.00
10 179 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 55.52 0.170 1.00
11 176 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 56.23 0.242
193 Bottlík JakubBottlík Jakub 940330 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DQ -0.106

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 31.8.2019 - 13:00) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 54.46 0.167 11.00
2 212 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 991012 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 54.85 0.229 9.00
3 166 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 910615 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 55.79 0.346 8.00
4 154 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 56.72 0.136 7.00
5 239 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 58.87 0.215 6.00
6 191 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 59.53 0.214 5.00
7 60 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 59.90 0.185 4.00
8 232 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 1:00.99 0.252 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 31.8.2019 - 13:00) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:00.73 0.222 3.00
2 58 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:01.47 0.374 1.00
3 121 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:02.95 0.173
4 189 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:03.61 0.245
5 216 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:04.75 0.423
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 54.46 0.167 11.00
2 212 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 991012 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 54.85 0.229 9.00
3 166 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 910615 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 55.79 0.346 8.00
4 154 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 56.72 0.136 7.00
5 239 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 58.87 0.215 6.00
6 191 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 59.53 0.214 5.00
7 60 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 59.90 0.185 4.00
8 106 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:00.73 0.222 3.00
9 232 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 1:00.99 0.252 2.00
10 58 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:01.47 0.374 1.00
11 121 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:02.95 0.173
12 189 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:03.61 0.245
13 216 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:04.75 0.423

800 m - Muži (Beh)

Beh (so, 31.8.2019 - 12:30) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 18 Sýkora JanSýkora Jan 920518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:57.43 11.00
2 199 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:57.87 9.00
3 126 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:58.01 8.00
4 67 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 980914 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:58.19 7.00
5 149 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:58.86 6.00
6 28 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 2:00.22 5.00
7 19 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:03.10 4.00
8 177 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:05.38 3.00
9 175 Labaš JakubLabaš Jakub 911105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:05.55 2.00
10 87 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 000816 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:06.88 1.00
Celkom 10 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 31.8.2019 - 12:40) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 212 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 991012 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:08.54 11.00
2 59 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:13.82 9.00
3 122 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:15.90 8.00
4 51 Hálová KaterinaHálová Katerina 810625 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:19.21 7.00
5 165 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:19.97 6.00
6 101 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:30.61 5.00
7 156 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:35.87 4.00
8 98 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:37.52 3.00
9 181 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:57.80 2.00
10 217 Môciková PetraMôciková Petra 940109 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 3:23.35 1.00
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh (so, 31.8.2019 - 14:10) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 18 Sýkora JanSýkora Jan 920518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 4:14.17 11.00
2 67 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 980914 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:15.33 9.00
3 138 Kováč PeterKováč Peter 910806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 4:15.33 8.00
4 126 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 4:19.33 7.00
5 199 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 4:20.14 6.00
6 83 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 4:20.74 5.00
7 19 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 4:20.86 4.00
8 28 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 9 4:30.59 3.00
9 203 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10 5:25.55 2.00
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 31.8.2019 - 14:20) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 161 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 4:45.44 11.00
2 233 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 860924 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 4:48.97 9.00
3 238 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 4:52.89 8.00
4 53 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 930812 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 4:58.45 7.00
5 57 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 030623 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 5:12.70 6.00
6 159 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 5:14.54 5.00
7 110 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 5:20.30 4.00
8 108 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 790906 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 5:25.57 3.00
9 217 Môciková PetraMôciková Petra 940109 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 5:56.51 2.00
Celkom 9 pretekárov

5000 m - Muži (Beh)

Beh (so, 31.8.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 7 Friš JanFriš Jan 951219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 14:39.98 11.00
2 29 Ďurec PeterĎurec Peter 920912 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 14:43.63 9.00
3 204 Pelikán JozefPelikán Jozef 840729 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 16:24.87 8.00
4 36 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 16:27.42 7.00
5 136 Kocian KonštantínKocian Konštantín 900729 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 16:52.65 6.00
6 139 Kozlovský MatúšKozlovský Matúš 980811 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11 17:18.59 5.00
7 76 Kompas MatúšKompas Matúš 920528 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 17:42.37 4.00
8 171 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 18:03.25 3.00
9 4 Čičo JozefČičo Jozef 720201 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 23:11.42 2.00
195 Csiba BorisCsiba Boris 800817 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 DNS
222 Bugoš FilipBugoš Filip 000621 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 DNF
Celkom 11 pretekárov

5000 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 31.8.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 116 Zrastáková VeronikaZrastáková Veronika 960726 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 17:50.08 11.00
2 233 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 860924 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 18:55.77 9.00
3 162 Klepková EliškaKlepková Eliška 030513 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 19:18.72 8.00
4 105 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 970202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 19:23.69 7.00
5 53 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 930812 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 19:48.21 6.00
6 47 Debnáriková SofiaDebnáriková Sofia 000627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 22:01.62 5.00
7 163 Masaryková NinaMasaryková Nina 990606 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 22:47.43 4.00
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 31.8.2019 - 14:50) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.43 0.181 11.00
2 111 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.37 0.514 9.00
3 158 Cheremisna AnastasiyaCheremisna Anastasiya 940614 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.66 0.164 8.00
4 97 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 16.56 0.171 4.00
211 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNS
209 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 31.8.2019 - 14:50) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 15.25 0.176 7.00
2 185 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 16.05 0.174 6.00
3 190 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 16.39 0.195 5.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.43 0.181 11.00
2 111 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.37 0.514 9.00
3 158 Cheremisna AnastasiyaCheremisna Anastasiya 940614 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.66 0.164 8.00
4 56 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 15.25 0.176 7.00
5 185 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 16.05 0.174 6.00
6 190 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 16.39 0.195 5.00
7 97 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 16.56 0.171 4.00
211 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNS
209 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DNF

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 31.8.2019 - 14:40) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 198 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 14.50 0.141 11.00
2 146 Pokorný MartinPokorný Martin 880922 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 14.70 0.139 9.00
3 168 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.91 0.159 8.00
4 227 Schmöger MartinSchmöger Martin 950503 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 15.56 0.130 7.00
5 20 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.63 0.153 6.00
6 147 Šoka ŠimonŠoka Šimon 960407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 16.42 0.163 5.00
7 72 Halmo MarekHalmo Marek 940121 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 16.52 0.181 4.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 31.8.2019 - 14:40) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 19.35 0.147 3.00
2 27 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 20.37 0.167 2.00
14 Puvák BranislavPuvák Branislav 780922 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DQ 0.066
Poznámky:
162/7 DQ - 14 Puvák Branislav
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 198 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 14.50 0.141 11.00
2 146 Pokorný MartinPokorný Martin 880922 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 14.70 0.139 9.00
3 168 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.91 0.159 8.00
4 227 Schmöger MartinSchmöger Martin 950503 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 15.56 0.130 7.00
5 20 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.63 0.153 6.00
6 147 Šoka ŠimonŠoka Šimon 960407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 16.42 0.163 5.00
7 72 Halmo MarekHalmo Marek 940121 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 16.52 0.181 4.00
8 84 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 19.35 0.147 3.00
9 27 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 20.37 0.167 2.00
14 Puvák BranislavPuvák Branislav 780922 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DQ 0.066

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 31.8.2019 - 12:05) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 52.44 0.192 11.00
2 193 Bottlík JakubBottlík Jakub 940330 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 52.53 0.250 9.00
3 69 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 54.61 0.191 8.00
4 142 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 55.88 0.159 7.00
5 83 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 56.29 0.298 6.00
6 130 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 58.33 0.178 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 31.8.2019 - 12:05) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 198 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 57.30 0.187 5.00
2 227 Schmöger MartinSchmöger Martin 950503 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 59.27 0.172 3.00
3 180 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:03.34 0.189 2.00
4 16 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 940425 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:09.82 0.231 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 52.44 0.192 11.00
2 193 Bottlík JakubBottlík Jakub 940330 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 52.53 0.250 9.00
3 69 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 54.61 0.191 8.00
4 142 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 55.88 0.159 7.00
5 83 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 56.29 0.298 6.00
6 198 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 57.30 0.187 5.00
7 130 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 58.33 0.178 4.00
8 227 Schmöger MartinSchmöger Martin 950503 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 59.27 0.172 3.00
9 180 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:03.34 0.189 2.00
10 16 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 940425 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:09.82 0.231 1.00

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 31.8.2019 - 12:15) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 166 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 910615 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 59.11 0.217 11.00
2 114 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 59.74 0.384 9.00
3 56 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 1:02.91 0.234 8.00
4 51 Hálová KaterinaHálová Katerina 810625 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:03.13 0.244 7.00
5 111 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:03.88 0.195 6.00
6 164 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:04.56 0.200 5.00
7 239 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 1:06.20 0.246 4.00
8 186 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:07.84 0.204 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 31.8.2019 - 12:15) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 240 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:07.84 0.177 2.00
2 232 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:08.72 0.324 1.00
3 123 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:08.98 0.281
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 166 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 910615 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 59.11 0.217 11.00
2 114 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 59.74 0.384 9.00
3 56 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 1:02.91 0.234 8.00
4 51 Hálová KaterinaHálová Katerina 810625 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:03.13 0.244 7.00
5 111 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:03.88 0.195 6.00
6 164 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:04.56 0.200 5.00
7 239 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 1:06.20 0.246 4.00
8 186 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:07.84 0.204 3.00
8 240 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:07.84 0.177 2.00
10 232 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:08.72 0.324 1.00
11 123 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:08.98 0.281

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (so, 31.8.2019 - 13:15) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 7 Friš JanFriš Jan 951219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09:52.38 11.00
2 83 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09:55.56 9.00
3 138 Kováč PeterKováč Peter 910806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10:10.86 8.00
4 140 Kubej TomášKubej Tomáš 920428 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10:19.69 7.00
5 34 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10:38.18 6.00
6 37 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11:06.33 5.00
7 206 Šmida RóbertŠmida Róbert 990214 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 9 11:50.57 4.00
8 74 Hruška PeterHruška Peter 031008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12:04.23 3.00
9 8 Koiš MatejKoiš Matej 001221 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12:38.67 2.00
Celkom 9 pretekárov

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (so, 31.8.2019 - 13:30) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 161 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11:35.08 11.00
2 105 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 970202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11:58.89 9.00
3 47 Debnáriková SofiaDebnáriková Sofia 000627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12:33.98 8.00
4 65 Žárska KlaudiaŽárska Klaudia 990615 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 12:57.18 7.00
5 107 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 990806 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14:41.34 6.00
6 188 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14:52.76 5.00
7 157 Holecová DominikaHolecová Dominika 000107 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 16:58.15 4.00
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Muži (Beh)

Beh (so, 31.8.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 43 Morvay MichalMorvay Michal 960819 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 20:57.38 11.00
2 224 Kubiš ĽubomírKubiš Ľubomír 010419 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 23:17.83 9.00
3 78 Kováč DanielKováč Daniel 010701 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23:20.94 8.00
4 226 Medera ZdenkoMedera Zdenko 750101 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26:11.81 7.00
5 73 Hamzič AlanHamzič Alan 000621 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26:42.64 6.00
6 141 Lapšanský MartinLapšanský Martin 011213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 42:17.00 5.00
131 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DQ
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 31.8.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 65 Žárska KlaudiaŽárska Klaudia 990615 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24:36.38 11.00
2 228 Burzalová HanaBurzalová Hana 001103 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26:59.52 9.00
3 184 Devaldová KarinDevaldová Karin 030712 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 27:20.92 8.00
4 235 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 020406 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27:34.70 7.00
5 108 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 790906 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 28:12.85 6.00
6 50 Golisová JanaGolisová Jana 920219 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 29:23.97 5.00
7 187 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 030503 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 29:33.71 4.00
8 113 Vargová SvetlanaVargová Svetlana 001005 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 34:52.44 3.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(so, 31.8.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 160170175180185190195200203206209212215218221225 Body
1 26 Bubeník MatúšBubeník Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
891114 8 218 -------o-o-xxoo-xxx 11.00
2 2 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
890823 9 215 -----ooo-o-oxoxxx 9.00
3 24 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
961214 7 200 ----oooxoxxx 8.00
4 148 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
010816 6 195 ---ooooxxx 7.00
5 147 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
960407 5 175 --oxxx 6.00
6 45 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 4 175 -xooxxx 5.00
7 66 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
930319 2 175 oxoxo------------ 4.00
8= 172 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031113 3 170 xooxxx 2.50
8= 84 Mrva StanislavMrva Stanislav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
950530 1 170 xooxxx 2.50
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 31.8.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 140150155160165170173176180 Body
1 48 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
920725 9 170 ---o-o--xxx 11.00
2 96 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000218 3 165 -oooxxoxxx 9.00
3= 153 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
980505 7 160 ooooxxx 7.50
3= 55 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
020904 6 160 -oooxxx 7.50
5 167 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031122 8 160 -ooxxoxxx 6.00
6 213 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
880426 5 155 ooxxoxxx 5.00
7 219 Poništová LenkaPoništová Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
950925 1 150 ooxxx 4.00
8 92 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 2 150 oxxoxxx 3.00
Celkom 8 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(so, 31.8.2019 - 13:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 260300320340360380400420430440450460 Body
1 79 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890930 7 430 --------o--xxx 11.00
2 35 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010109 6 420 ---ooxooxoxxx 9.00
3 14 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780922 5 400 -----xooxxx 8.00
4 30 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 2 400 ---xooxxoxoxxx 7.00
5 70 Fronc DominikFronc Dominik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000211 3 380 ----oxxoxxx 6.00
6 10 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 4 340 ---oxxx 5.00
7 147 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
960407 1 300 oo-xxx 4.00
Celkom 7 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(so, 31.8.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 200220240260280295320330340350360370380390400 Body
1 234 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
981123 4 280 ---xxooxxx 11.00
2 92 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 3 260 -xxoooxxx 9.00
3 221 Zhřívalová DenisaZhřívalová Denisa
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
990604 2 240 --oxxx 8.00
4 236 Režná PetraRežná Petra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
900515 1 240 -oxoxxx 7.00
211 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
020329 5 DNS
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 31.8.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 173 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010308 8 678 +1.2 m/s 673  +3.6678  +1.2 +0.7678666  +3.0 11.00
2 20 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
940906 9 676 +1.6 m/s 673  +1.4660  +2.2676  +1.6676 +1.5 9.00
3 45 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 7 647 +1.7 m/s 594  +2.3626  -0.7645  +0.5645647  +1.7 8.00
4 22 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 6 611 +1.6 m/s 611  +1.6--611- 7.00
5 146 Pokorný MartinPokorný Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
880922 5 609 -0.2 m/s 592  +0.8609  -0.2591  +1.4609592  -0.7 6.00
6 137 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030207 4 534 -0.4 m/s 447  +0.7534  -0.4 +1.1534526  +0.9 5.00
7 77 Kopček SamuelKopček Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030213 3 510 +1.1 m/s 491  +1.0 +0.2 +1.2491510  +1.1 4.00
8 90 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030221 2 438 +0.9 m/s 377  +2.0438  +0.9-438- 3.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 31.8.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 64 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 13 605 +2.0 m/s  +1.6605  +2.0588  +0.3605 +0.2 11.00
2 158 Cheremisna AnastasiyaCheremisna Anastasiya
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
940614 12 580 +0.2 m/s 526  +0.2558  +2.1573  +0.8573580  +0.2 9.00
3 63 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 11 575 +1.4 m/s 574  +0.1 +1.9575  +1.4575 +0.0 8.00
4 230 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
970211 8 534 +0.7 m/s 534  +0.7--534- 7.00
5 231 Klímová BarboraKlímová Barbora
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
970627 9 529 +2.6 m/s  +1.3529  +2.6-529- 6.00
6 118 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
000404 10 526 +1.6 m/s 492  +1.8508  +1.2493  +1.6508526  +1.6 5.00
7 96 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000218 6 514 +1.1 m/s 514  +1.1512  +0.0 +0.9514 +2.8 4.00
8 100 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
010511 3 500 +1.8 m/s 456  +1.6500  +1.8435  +2.2500499  +0.9 3.00
9 183 Comová MichaelaComová Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010522 7 494 +2.3 m/s 482 +0.3 m/s 450  +0.5482  +0.3494  +2.3494482  +1.6 2.00
10 219 Poništová LenkaPoništová Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
950925 5 493 +2.2 m/s 487 +0.2 m/s 481  +1.3487  +0.2493  +2.2493475  +0.2 1.00
11 167 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031122 4 475 +0.3 m/s 400  -0.1447  +0.3457  +3.3457475  +0.3
12 214 Kouřilová EmmaKouřilová Emma
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
020712 1 456 +1.5 m/s 420  +1.3456  +1.5416  +1.3456434  +2.3
13 117 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020718 2 437 +0.9 m/s 424  +3.6 +0.9437  +0.9437423  +1.5
Celkom 13 pretekárov

Trojskok - Muži

(so, 31.8.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 20 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
940906 8 14.66 +1.6 m/s 14.13  +0.214.60  +0.1 +0.114.6014.66  +1.6 11.00
2 22 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 7 13.38 +1.2 m/s  +1.013.38  +1.2-13.38- 9.00
3 148 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
010816 4 12.56 +0.7 m/s 12.11  +0.712.54  -0.112.12  +0.312.5412.56  +0.7 8.00
4 146 Pokorný MartinPokorný Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
880922 5 12.06 +0.9 m/s 11.93  -0.212.02  +1.411.64  +0.012.0212.06  +0.9 7.00
5 172 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031113 2 12.02 -0.1 m/s 12.02  -0.111.90  +0.9 +0.612.0212.00  -0.1 6.00
6 66 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
930319 1 11.71 +2.1 m/s 11.50 +0.3 m/s 11.50  +0.311.71  +2.111.31  +0.711.71- 5.00
7 75 Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
031114 3 11.57 +0.5 m/s  -0.6 -0.511.57  +0.511.5711.50  +0.4 4.00
Celkom 7 pretekárov

Trojskok - Ženy

(so, 31.8.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 63 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 10 13.24 +0.9 m/s  -0.113.24  +0.9 +1.713.2412.80  +1.3 11.00
2 230 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
970211 9 12.84 +0.6 m/s  +0.612.84  +0.612.55  +1.412.8412.34  +1.7 9.00
3 64 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 8 12.34 +2.9 m/s 11.83 +0.6 m/s 11.80  +0.711.64  +1.111.83  +0.611.8312.34  +2.9 8.00
4 96 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000218 7 11.65 +0.5 m/s 11.44  -0.1 +0.111.62  +1.811.6211.65  +0.5 7.00
5 231 Klímová BarboraKlímová Barbora
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
970627 6 11.38 +0.4 m/s 11.38  +0.4 -0.6 -0.111.38 +0.2 6.00
6 185 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030607 5 10.62 +0.5 m/s 10.62  +0.5x10.58  -0.810.62- 5.00
7 213 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
880426 2 10.26 +1.3 m/s 09.88  +2.810.26  +1.3 -1.010.2610.21  +0.7 4.00
8 103 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020628 4 09.94 +1.1 m/s 09.91  +1.209.94  +1.109.69  +0.809.9409.81  +0.4 3.00
9 214 Kouřilová EmmaKouřilová Emma
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
020712 3 09.50 +2.0 m/s 09.16  +1.5 +1.609.43  +0.209.4309.50  +2.0 2.00
10 160 Jenčová NelaJenčová Nela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030905 1 09.18 -0.6 m/s 09.13  +1.709.18  -0.6 -0.109.18 +1.1 1.00
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(so, 31.8.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 52 Hrašnová MartinaHrašnová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
830321 8 13.67 x13.12x13.1213.67 11.00
2 62 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010217 9 12.53 12.5312.40x12.5312.47 9.00
3 112 Vargová LeonaVargová Leona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
991217 6 11.76 11.76x11.1911.7611.56 8.00
4 104 Maňovská JanaMaňovská Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000909 7 11.46 10.4511.1511.4611.46x 7.00
5 219 Poništová LenkaPoništová Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
950925 4 11.36 10.9011.3611.1611.3611.30 6.00
6 229 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
911217 5 10.52 10.52xx10.5210.51 5.00
7 155 Csonka VanessaCsonka Vanessa
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030604 2 09.34 09.0309.0309.3409.3409.05 4.00
211 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
020329 3 DNS 0.0
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(so, 31.8.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Baran AdriánBaran Adrián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
991214 9 17.11 16.1917.11x17.1116.61 11.00
2 81 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
880123 8 16.30 15.8116.30x16.3015.75 9.00
3 9 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
990813 7 16.25 14.5515.0916.2516.25x 8.00
4 68 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 6 15.61 14.9515.44x15.4415.61 7.00
5 200 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
790301 5 13.62 13.62xx13.62x 6.00
6 207 Vida RomanVida Roman
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
691002 4 12.52 12.41x12.5212.52x 5.00
7 42 Mistrík MartinMistrík Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
990909 3 11.21 09.99x09.6309.9911.21 4.00
8 150 Žlnay MartinŽlnay Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
970126 2 11.17 10.48x11.1711.1711.07 3.00
9 134 Honner RichardHonner Richard
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
700320 1 08.89 08.5308.89x08.8908.51 2.00
Celkom 9 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(so, 31.8.2019 - 12:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 112 Vargová LeonaVargová Leona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
991217 8 44.33 43.9242.7544.3044.3044.33 11.00
2 52 Hrašnová MartinaHrašnová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
830321 6 40.07 40.0736.6337.4940.07x 9.00
3 99 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890904 7 39.94 39.9438.4139.1539.94x 8.00
4 49 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
031212 5 28.65 28.5428.65x28.65x 7.00
5 213 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
880426 4 25.40 22.33x24.6624.6625.40 6.00
6 153 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
980505 1 22.70 18.9320.1819.0820.1822.70 5.00
7 155 Csonka VanessaCsonka Vanessa
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030604 2 20.08 19.5514.8919.7519.7520.08 4.00
8 215 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
980708 3 19.72 19.54x18.3219.5419.72 3.00
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(so, 31.8.2019 - 13:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 200 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
790301 11 52.26 49.4751.3852.2652.26x 11.00
2 9 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
990813 10 51.11 45.9450.69x50.6951.11 9.00
3 1 Baran AdriánBaran Adrián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
991214 9 49.18 46.4749.1847.7449.18x 8.00
4 68 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 8 48.87 47.8647.1848.8748.8748.08 7.00
5 129 Both Denis AdrianBoth Denis Adrian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
970821 1 46.82 46.2343.6646.8246.8246.47 6.00
6 81 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
880123 7 46.29 46.29xx46.29x 5.00
7 196 Daňo ViktorDaňo Viktor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
960722 2 39.16 33.2736.6936.5136.6939.16 4.00
8 42 Mistrík MartinMistrík Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
990909 5 31.13 29.5530.8331.1331.1330.12 3.00
9 134 Honner RichardHonner Richard
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
700320 3 29.59 29.59xx29.59x 2.00
10 178 Rusnák MichalRusnák Michal
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
961029 4 27.82 26.4326.5227.8227.8226.87 1.00
11 174 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000630 6 27.80 27.34x27.2827.3427.80
Celkom 11 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(so, 31.8.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 52 Hrašnová MartinaHrašnová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
830321 6 65.39 61.8663.1065.3965.3965.33 11.00
2 229 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
911217 5 44.98 38.13x42.9642.9644.98 9.00
3 99 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890904 4 37.79 36.5637.6636.1637.6637.79 8.00
4 215 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
980708 3 33.51 31.0531.5429.7231.5433.51 7.00
5 95 Gálová VeronikaGálová Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000106 1 31.15 x29.1030.2130.2131.15 6.00
6 62 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010217 2 30.76 27.73x30.7630.76x 5.00
Celkom 6 pretekárov

Hod kladivom 7,26 kg - Muži

(so, 31.8.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 38 Lomnický MarcelLomnický Marcel
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
870706 12 74.25 73.6274.2572.8874.25x 11.00
2 223 Koukal JiříKoukal Jiří
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
820623 10 52.29 x52.0548.5652.0552.29 9.00
3 5 Danáč DanielDanáč Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000602 11 50.55 50.5546.51x50.55x 8.00
4 42 Mistrík MartinMistrík Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
990909 9 46.39 42.5444.2044.2944.2946.39 7.00
5 68 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 6 46.39 46.39xx46.3943.72 6.00
6 174 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000630 7 44.84 44.8444.8044.3344.8443.62 5.00
7 129 Both Denis AdrianBoth Denis Adrian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
970821 1 35.89 x34.55x34.5535.89 4.00
8 178 Rusnák MichalRusnák Michal
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
961029 5 32.97 32.97xx32.97x 3.00
9 1 Baran AdriánBaran Adrián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
991214 8 28.47 xx28.4728.47x 2.00
10 71 Gabriel ŠtefanGabriel Štefan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
010323 3 24.51 22.9424.5119.8824.51x 1.00
11 144 Martinec ErikMartinec Erik
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
960929 4 15.75 15.4915.75-15.75-
Celkom 11 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(so, 31.8.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 54 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
960420 2 40.50 36.1136.74-36.7440.50 11.00
2 119 Mokrá BarboraMokrá Barbora
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
961107 8 39.49 36.4637.6538.8838.8839.49 9.00
3 109 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
010112 4 31.05 29.60x31.0531.0528.90 8.00
4 62 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010217 6 30.93 28.8030.4930.9330.9330.04 7.00
5 99 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890904 5 29.20 x29.2024.0229.2027.37 6.00
6 220 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
990317 7 28.79 22.3827.3527.9327.9328.79 5.00
7 153 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
980505 1 22.31 21.5222.3121.5922.3120.22 4.00
8 218 Neprašová MartinaNeprašová Martina
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
000929 3 11.82 x11.82x11.82x 3.00
Celkom 8 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(so, 31.8.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 129 Both Denis AdrianBoth Denis Adrian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
970821 1 69.36 64.7667.7367.8167.8169.36 11.00
2 66 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
930319 9 68.70 65.6364.6168.7068.7067.44 9.00
3 41 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000407 7 67.24 60.4565.6667.2467.2465.38 8.00
4 25 Žeňúch PatrikŽeňúch Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
901230 8 66.62 x59.0366.6266.62x 7.00
5 3 Benák AndrejBenák Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
930808 5 59.50 59.50x-59.50- 6.00
6 89 Taškár MarekTaškár Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
980104 6 53.76 53.1750.0652.4953.1753.76 5.00
7 200 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
790301 4 49.28 48.64x46.0348.6449.28 4.00
8 150 Žlnay MartinŽlnay Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
970126 3 48.07 47.5744.8348.0748.0746.61 3.00
9 40 Martinka EduardMartinka Eduard
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
020912 2 42.32 x42.32x42.3241.62 2.00
Celkom 9 pretekárov

4 x 100 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 31.8.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 198 Drozda, Bottlík, Vitáloš, Bujna Drozda, Bottlík, Vitáloš, Bujna AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 42.45 0.153 11.00
2 142 Lučanský, Ďurdina, Igaz, Beladič Lučanský, Ďurdina, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 43.06 0.164 9.00
3 13 Pavlovič, Noskovič, Svoreň, Volko Pavlovič, Noskovič, Svoreň, Volko AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 43.10 0.232 8.00
4 39 Sloboda, Marček, Buvala, Fendek Sloboda, Marček, Buvala, Fendek ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 43.16 0.133 7.00
5 86 Schnek, Kutruc, Rigo, Fronc Schnek, Kutruc, Rigo, Fronc ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 44.31 0.158 6.00
6 177 Jelínek, Revaj, Forrai, Čerevka Jelínek, Revaj, Forrai, Čerevka AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 44.83 0.166 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 31.8.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Lúža, Antolík, Pavelka, Beloš Lúža, Antolík, Pavelka, Beloš AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 44.61 0.294 5.00
2 77 Halmo, Kopček, Šimune, Vánovský Halmo, Kopček, Šimune, Vánovský ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 46.14 0.200 3.00
3 15 Lopúch, Seko, Labuda, Táborský Lopúch, Seko, Labuda, Táborský AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 46.67 0.181 2.00
4 172 Patarák, Gonda, Váňa, Staš Patarák, Gonda, Váňa, Staš AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 48.06 0.214 1.00
5 37 Timko, Lazar, Koperdák, Kubovčík Timko, Lazar, Koperdák, Kubovčík ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 50.39 0.173
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 198 Drozda, Bottlík, Vitáloš, Bujna Drozda, Bottlík, Vitáloš, Bujna AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 42.45 0.153 11.00
2 142 Lučanský, Ďurdina, Igaz, Beladič Lučanský, Ďurdina, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 43.06 0.164 9.00
3 13 Pavlovič, Noskovič, Svoreň, Volko Pavlovič, Noskovič, Svoreň, Volko AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 43.10 0.232 8.00
4 39 Sloboda, Marček, Buvala, Fendek Sloboda, Marček, Buvala, Fendek ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 43.16 0.133 7.00
5 86 Schnek, Kutruc, Rigo, Fronc Schnek, Kutruc, Rigo, Fronc ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 44.31 0.158 6.00
6 143 Lúža, Antolík, Pavelka, Beloš Lúža, Antolík, Pavelka, Beloš AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 44.61 0.294 5.00
7 177 Jelínek, Revaj, Forrai, Čerevka Jelínek, Revaj, Forrai, Čerevka AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 44.83 0.166 4.00
8 77 Halmo, Kopček, Šimune, Vánovský Halmo, Kopček, Šimune, Vánovský ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 46.14 0.200 3.00
9 15 Lopúch, Seko, Labuda, Táborský Lopúch, Seko, Labuda, Táborský AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 46.67 0.181 2.00
10 172 Patarák, Gonda, Váňa, Staš Patarák, Gonda, Váňa, Staš AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 48.06 0.214 1.00
11 37 Timko, Lazar, Koperdák, Kubovčík Timko, Lazar, Koperdák, Kubovčík ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 50.39 0.173

4 x 100 m kluby - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 31.8.2019 - 16:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Takácsová, Zapletalová, Kovačovicová, Forster Takácsová, Zapletalová, Kovačovicová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 47.60 0.176 11.00
2 54 Lajčáková, Tomková, Predajnianska, Velďáková Lajčáková, Tomková, Predajnianska, Velďáková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 49.81 0.241 9.00
3 151 Babiczová, Matejíčková, Bučičová, Cheremisna Babiczová, Matejíčková, Bučičová, Cheremisna AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 50.37 0.177 8.00
4 238 Režná, Šamudovská, Nevařilová, Ďurkechová Režná, Šamudovská, Nevařilová, Ďurkechová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 53.13 0.304 6.00
5 217 Môciková, Belicová, Neprašová, Kouřilová Môciková, Belicová, Neprašová, Kouřilová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 55.06 0.179 5.00
186 Brachová, Géciová, Comová, Strýčková Brachová, Géciová, Comová, Strýčková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DQ 0.256
Poznámky:
DQ 163/3b
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 31.8.2019 - 16:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 189 Luptáková, Paulínyová, Andrushchak, Miklová Luptáková, Paulínyová, Andrushchak, Miklová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 53.09 0.291 7.00
2 55 Lenhartová, Ďurovská, Kovalančíková, Pavelicová Lenhartová, Ďurovská, Kovalančíková, Pavelicová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 55.81 0.349 4.00
3 167 Tichá, Jenčová, Klepková, Čermáková Tichá, Jenčová, Klepková, Čermáková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 59.01 0.304 3.00
101 Ištvánová, Lackovičová, Luptáková, Holešová Ištvánová, Lackovičová, Luptáková, Holešová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DQ 0.161
Poznámky:
DQ 170/7
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Takácsová, Zapletalová, Kovačovicová, Forster Takácsová, Zapletalová, Kovačovicová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 47.60 0.176 11.00
2 54 Lajčáková, Tomková, Predajnianska, Velďáková Lajčáková, Tomková, Predajnianska, Velďáková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 49.81 0.241 9.00
3 151 Babiczová, Matejíčková, Bučičová, Cheremisna Babiczová, Matejíčková, Bučičová, Cheremisna AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 50.37 0.177 8.00
4 189 Luptáková, Paulínyová, Andrushchak, Miklová Luptáková, Paulínyová, Andrushchak, Miklová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 53.09 0.291 7.00
5 238 Režná, Šamudovská, Nevařilová, Ďurkechová Režná, Šamudovská, Nevařilová, Ďurkechová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 53.13 0.304 6.00
6 217 Môciková, Belicová, Neprašová, Kouřilová Môciková, Belicová, Neprašová, Kouřilová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 55.06 0.179 5.00
7 55 Lenhartová, Ďurovská, Kovalančíková, Pavelicová Lenhartová, Ďurovská, Kovalančíková, Pavelicová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 55.81 0.349 4.00
8 167 Tichá, Jenčová, Klepková, Čermáková Tichá, Jenčová, Klepková, Čermáková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 59.01 0.304 3.00
186 Brachová, Géciová, Comová, Strýčková Brachová, Géciová, Comová, Strýčková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DQ 0.256
101 Ištvánová, Lackovičová, Luptáková, Holešová Ištvánová, Lackovičová, Luptáková, Holešová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DQ 0.161

4 x 400 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 31.8.2019 - 17:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Lučanský, Babulík, Pavelka, Beloš Lučanský, Babulík, Pavelka, Beloš AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:25.03 0.177 11.00
2 13 Pavlovič, Friš, Sýkora, Danáč Pavlovič, Friš, Sýkora, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:29.34 0.249 8.00
3 84 Mrva, Borovka, Vánovský, Kutruc Mrva, Borovka, Vánovský, Kutruc ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 3:34.73 0.240 7.00
4 28 Timko, Drugda, Kubovčík, Hrudkay Timko, Drugda, Kubovčík, Hrudkay ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 3:44.57 0.188 5.00
5 171 Patarák, Fridmanský, Staš, Revaj Patarák, Fridmanský, Staš, Revaj AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 3:53.51 0.185 4.00
203 Ivan, Náhlik, Šmida, Drábek Ivan, Náhlik, Šmida, Drábek AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DQ 0.175
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 31.8.2019 - 17:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Drobný, Vojtáš, Cidorík, Lúža Drobný, Vojtáš, Cidorík, Lúža AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:28.63 0.211 9.00
2 72 Halmo, Šimune, Kopček, Vojtek Halmo, Šimune, Kopček, Vojtek ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 3:40.05 0.215 6.00
15 Labuda, Seko, Svoreň, Lopúch Labuda, Seko, Svoreň, Lopúch AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNF 0.239
Poznámky:
Pretekár Dominik Labuda žltá karta
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Lučanský, Babulík, Pavelka, Beloš Lučanský, Babulík, Pavelka, Beloš AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:25.03 0.177 11.00
2 132 Drobný, Vojtáš, Cidorík, Lúža Drobný, Vojtáš, Cidorík, Lúža AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:28.63 0.211 9.00
3 13 Pavlovič, Friš, Sýkora, Danáč Pavlovič, Friš, Sýkora, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:29.34 0.249 8.00
4 84 Mrva, Borovka, Vánovský, Kutruc Mrva, Borovka, Vánovský, Kutruc ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 3:34.73 0.240 7.00
5 72 Halmo, Šimune, Kopček, Vojtek Halmo, Šimune, Kopček, Vojtek ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 3:40.05 0.215 6.00
6 28 Timko, Drugda, Kubovčík, Hrudkay Timko, Drugda, Kubovčík, Hrudkay ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 3:44.57 0.188 5.00
7 171 Patarák, Fridmanský, Staš, Revaj Patarák, Fridmanský, Staš, Revaj AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 3:53.51 0.185 4.00
203 Ivan, Náhlik, Šmida, Drábek Ivan, Náhlik, Šmida, Drábek AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DQ 0.175
15 Labuda, Seko, Svoreň, Lopúch Labuda, Seko, Svoreň, Lopúch AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNF 0.239

4 x 400 m kluby - Ženy (Beh)

Beh (so, 31.8.2019 - 17:10) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 152 Bučičová, Naňová, Matejíčková, Nikolenko Bučičová, Naňová, Matejíčková, Nikolenko AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:57.26 0.170 11.00
2 98 Ištvánová, Lackovičová, Nováková, Zapletalová Ištvánová, Lackovičová, Nováková, Zapletalová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:00.78 0.162 9.00
3 58 Predajnianska, Tomková, Tomková, Putalová Predajnianska, Tomková, Tomková, Putalová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 4:11.78 0.289 8.00
4 186 Géciová, Fotulová, Luptáková, Paulínyová Géciová, Fotulová, Luptáková, Paulínyová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 4:13.07 0.229 7.00
5 235 Kubaščíková, Ragasová, Klímová, Šamudovská Kubaščíková, Ragasová, Klímová, Šamudovská AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 4:20.70 0.216 6.00
6 156 Babiczová, Čermáková, Ivančová, Keszeghová Babiczová, Čermáková, Ivančová, Keszeghová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 4:25.45 0.164 5.00
7 109 Luptáková, Šedová, Šuleková, Holešová Luptáková, Šedová, Šuleková, Holešová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 4:31.76 0.353 4.00
Celkom 7 pretekárov