<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Nitra (31. 8. 2019)

4 x 400 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 31.8.2019 - 17:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Lučanský, Babulík, Pavelka, Beloš Lučanský, Babulík, Pavelka, Beloš AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:25.03 0.177 11.00
2 13 Pavlovič, Friš, Sýkora, Danáč Pavlovič, Friš, Sýkora, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:29.34 0.249 8.00
3 84 Mrva, Borovka, Vánovský, Kutruc Mrva, Borovka, Vánovský, Kutruc ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 3:34.73 0.240 7.00
4 28 Timko, Drugda, Kubovčík, Hrudkay Timko, Drugda, Kubovčík, Hrudkay ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 3:44.57 0.188 5.00
5 171 Patarák, Fridmanský, Staš, Revaj Patarák, Fridmanský, Staš, Revaj AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 3:53.51 0.185 4.00
203 Ivan, Náhlik, Šmida, Drábek Ivan, Náhlik, Šmida, Drábek AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DQ 0.175
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 31.8.2019 - 17:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Drobný, Vojtáš, Cidorík, Lúža Drobný, Vojtáš, Cidorík, Lúža AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:28.63 0.211 9.00
2 72 Halmo, Šimune, Kopček, Vojtek Halmo, Šimune, Kopček, Vojtek ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 3:40.05 0.215 6.00
15 Labuda, Seko, Svoreň, Lopúch Labuda, Seko, Svoreň, Lopúch AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNF 0.239
Poznámky:
Pretekár Dominik Labuda žltá karta
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Lučanský, Babulík, Pavelka, Beloš Lučanský, Babulík, Pavelka, Beloš AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:25.03 0.177 11.00
2 132 Drobný, Vojtáš, Cidorík, Lúža Drobný, Vojtáš, Cidorík, Lúža AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:28.63 0.211 9.00
3 13 Pavlovič, Friš, Sýkora, Danáč Pavlovič, Friš, Sýkora, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:29.34 0.249 8.00
4 84 Mrva, Borovka, Vánovský, Kutruc Mrva, Borovka, Vánovský, Kutruc ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 3:34.73 0.240 7.00
5 72 Halmo, Šimune, Kopček, Vojtek Halmo, Šimune, Kopček, Vojtek ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 3:40.05 0.215 6.00
6 28 Timko, Drugda, Kubovčík, Hrudkay Timko, Drugda, Kubovčík, Hrudkay ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 3:44.57 0.188 5.00
7 171 Patarák, Fridmanský, Staš, Revaj Patarák, Fridmanský, Staš, Revaj AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 3:53.51 0.185 4.00
203 Ivan, Náhlik, Šmida, Drábek Ivan, Náhlik, Šmida, Drábek AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DQ 0.175
15 Labuda, Seko, Svoreň, Lopúch Labuda, Seko, Svoreň, Lopúch AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNF 0.239

4 x 400 m kluby - Ženy (Beh)

Beh (so, 31.8.2019 - 17:10) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 152 Bučičová, Naňová, Matejíčková, Nikolenko Bučičová, Naňová, Matejíčková, Nikolenko AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:57.26 0.170 11.00
2 98 Ištvánová, Lackovičová, Nováková, Zapletalová Ištvánová, Lackovičová, Nováková, Zapletalová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:00.78 0.162 9.00
3 58 Predajnianska, Tomková, Tomková, Putalová Predajnianska, Tomková, Tomková, Putalová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 4:11.78 0.289 8.00
4 186 Géciová, Fotulová, Luptáková, Paulínyová Géciová, Fotulová, Luptáková, Paulínyová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 4:13.07 0.229 7.00
5 235 Kubaščíková, Ragasová, Klímová, Šamudovská Kubaščíková, Ragasová, Klímová, Šamudovská AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 4:20.70 0.216 6.00
6 156 Babiczová, Čermáková, Ivančová, Keszeghová Babiczová, Čermáková, Ivančová, Keszeghová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 4:25.45 0.164 5.00
7 109 Luptáková, Šedová, Šuleková, Holešová Luptáková, Šedová, Šuleková, Holešová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 4:31.76 0.353 4.00
Celkom 7 pretekárov