<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Nitra (31. 8. 2019)

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 31.8.2019 - 12:15) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 166 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 910615 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 59.11 0.217 11.00
2 114 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 59.74 0.384 9.00
3 56 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 1:02.91 0.234 8.00
4 51 Hálová KaterinaHálová Katerina 810625 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:03.13 0.244 7.00
5 111 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:03.88 0.195 6.00
6 164 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:04.56 0.200 5.00
7 239 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 1:06.20 0.246 4.00
8 186 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:07.84 0.204 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 31.8.2019 - 12:15) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 240 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:07.84 0.177 2.00
2 232 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:08.72 0.324 1.00
3 123 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:08.98 0.281
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 166 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 910615 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 59.11 0.217 11.00
2 114 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 59.74 0.384 9.00
3 56 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 1:02.91 0.234 8.00
4 51 Hálová KaterinaHálová Katerina 810625 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:03.13 0.244 7.00
5 111 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:03.88 0.195 6.00
6 164 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:04.56 0.200 5.00
7 239 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 1:06.20 0.246 4.00
8 186 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:07.84 0.204 3.00
8 240 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:07.84 0.177 2.00
10 232 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:08.72 0.324 1.00
11 123 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:08.98 0.281