<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Nitra (31. 8. 2019)

Chôdza dráha 5000 m - Muži (Beh)

Beh (so, 31.8.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 43 Morvay MichalMorvay Michal 960819 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 20:57.38 11.00
2 224 Kubiš ĽubomírKubiš Ľubomír 010419 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 23:17.83 9.00
3 78 Kováč DanielKováč Daniel 010701 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23:20.94 8.00
4 226 Medera ZdenkoMedera Zdenko 750101 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26:11.81 7.00
5 73 Hamzič AlanHamzič Alan 000621 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26:42.64 6.00
6 141 Lapšanský MartinLapšanský Martin 011213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 42:17.00 5.00
131 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DQ
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 31.8.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 65 Žárska KlaudiaŽárska Klaudia 990615 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24:36.38 11.00
2 228 Burzalová HanaBurzalová Hana 001103 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26:59.52 9.00
3 184 Devaldová KarinDevaldová Karin 030712 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 27:20.92 8.00
4 235 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 020406 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27:34.70 7.00
5 108 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 790906 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 28:12.85 6.00
6 50 Golisová JanaGolisová Jana 920219 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 29:23.97 5.00
7 187 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 030503 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 29:33.71 4.00
8 113 Vargová SvetlanaVargová Svetlana 001005 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 34:52.44 3.00
Celkom 8 pretekárov