<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Nitra (31. 8. 2019)

800 m - Muži (Beh)

Beh (so, 31.8.2019 - 12:30) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 18 Sýkora JanSýkora Jan 920518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:57.43 11.00
2 199 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:57.87 9.00
3 126 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:58.01 8.00
4 67 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 980914 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:58.19 7.00
5 149 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:58.86 6.00
6 28 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 2:00.22 5.00
7 19 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:03.10 4.00
8 177 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:05.38 3.00
9 175 Labaš JakubLabaš Jakub 911105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:05.55 2.00
10 87 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 000816 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:06.88 1.00
Celkom 10 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 31.8.2019 - 12:40) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 212 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 991012 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:08.54 11.00
2 59 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:13.82 9.00
3 122 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:15.90 8.00
4 51 Hálová KaterinaHálová Katerina 810625 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:19.21 7.00
5 165 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:19.97 6.00
6 101 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:30.61 5.00
7 156 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:35.87 4.00
8 98 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:37.52 3.00
9 181 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:57.80 2.00
10 217 Môciková PetraMôciková Petra 940109 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 3:23.35 1.00
Celkom 10 pretekárov