<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Nitra (31. 8. 2019)

1500 m - Muži (Beh)

Beh (so, 31.8.2019 - 14:10) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 18 Sýkora JanSýkora Jan 920518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 4:14.17 11.00
2 67 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 980914 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:15.33 9.00
3 138 Kováč PeterKováč Peter 910806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 4:15.33 8.00
4 126 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 4:19.33 7.00
5 199 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 4:20.14 6.00
6 83 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 4:20.74 5.00
7 19 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 4:20.86 4.00
8 28 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 9 4:30.59 3.00
9 203 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10 5:25.55 2.00
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 31.8.2019 - 14:20) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 161 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 4:45.44 11.00
2 233 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 860924 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 4:48.97 9.00
3 238 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 4:52.89 8.00
4 53 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 930812 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 4:58.45 7.00
5 57 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 030623 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 5:12.70 6.00
6 159 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 5:14.54 5.00
7 110 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 5:20.30 4.00
8 108 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 790906 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 5:25.57 3.00
9 217 Môciková PetraMôciková Petra 940109 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 5:56.51 2.00
Celkom 9 pretekárov