<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Nitra (31. 8. 2019)

4 x 100 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 31.8.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 198 Drozda, Bottlík, Vitáloš, Bujna Drozda, Bottlík, Vitáloš, Bujna AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 42.45 0.153 11.00
2 142 Lučanský, Ďurdina, Igaz, Beladič Lučanský, Ďurdina, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 43.06 0.164 9.00
3 13 Pavlovič, Noskovič, Svoreň, Volko Pavlovič, Noskovič, Svoreň, Volko AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 43.10 0.232 8.00
4 39 Sloboda, Marček, Buvala, Fendek Sloboda, Marček, Buvala, Fendek ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 43.16 0.133 7.00
5 86 Schnek, Kutruc, Rigo, Fronc Schnek, Kutruc, Rigo, Fronc ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 44.31 0.158 6.00
6 177 Jelínek, Revaj, Forrai, Čerevka Jelínek, Revaj, Forrai, Čerevka AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 44.83 0.166 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 31.8.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Lúža, Antolík, Pavelka, Beloš Lúža, Antolík, Pavelka, Beloš AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 44.61 0.294 5.00
2 77 Halmo, Kopček, Šimune, Vánovský Halmo, Kopček, Šimune, Vánovský ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 46.14 0.200 3.00
3 15 Lopúch, Seko, Labuda, Táborský Lopúch, Seko, Labuda, Táborský AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 46.67 0.181 2.00
4 172 Patarák, Gonda, Váňa, Staš Patarák, Gonda, Váňa, Staš AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 48.06 0.214 1.00
5 37 Timko, Lazar, Koperdák, Kubovčík Timko, Lazar, Koperdák, Kubovčík ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 50.39 0.173
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 198 Drozda, Bottlík, Vitáloš, Bujna Drozda, Bottlík, Vitáloš, Bujna AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 42.45 0.153 11.00
2 142 Lučanský, Ďurdina, Igaz, Beladič Lučanský, Ďurdina, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 43.06 0.164 9.00
3 13 Pavlovič, Noskovič, Svoreň, Volko Pavlovič, Noskovič, Svoreň, Volko AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 43.10 0.232 8.00
4 39 Sloboda, Marček, Buvala, Fendek Sloboda, Marček, Buvala, Fendek ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 43.16 0.133 7.00
5 86 Schnek, Kutruc, Rigo, Fronc Schnek, Kutruc, Rigo, Fronc ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 44.31 0.158 6.00
6 143 Lúža, Antolík, Pavelka, Beloš Lúža, Antolík, Pavelka, Beloš AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 44.61 0.294 5.00
7 177 Jelínek, Revaj, Forrai, Čerevka Jelínek, Revaj, Forrai, Čerevka AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 44.83 0.166 4.00
8 77 Halmo, Kopček, Šimune, Vánovský Halmo, Kopček, Šimune, Vánovský ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 46.14 0.200 3.00
9 15 Lopúch, Seko, Labuda, Táborský Lopúch, Seko, Labuda, Táborský AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 46.67 0.181 2.00
10 172 Patarák, Gonda, Váňa, Staš Patarák, Gonda, Váňa, Staš AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 48.06 0.214 1.00
11 37 Timko, Lazar, Koperdák, Kubovčík Timko, Lazar, Koperdák, Kubovčík ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 50.39 0.173

4 x 100 m kluby - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 31.8.2019 - 16:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Takácsová, Zapletalová, Kovačovicová, Forster Takácsová, Zapletalová, Kovačovicová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 47.60 0.176 11.00
2 54 Lajčáková, Tomková, Predajnianska, Velďáková Lajčáková, Tomková, Predajnianska, Velďáková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 49.81 0.241 9.00
3 151 Babiczová, Matejíčková, Bučičová, Cheremisna Babiczová, Matejíčková, Bučičová, Cheremisna AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 50.37 0.177 8.00
4 238 Režná, Šamudovská, Nevařilová, Ďurkechová Režná, Šamudovská, Nevařilová, Ďurkechová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 53.13 0.304 6.00
5 217 Môciková, Belicová, Neprašová, Kouřilová Môciková, Belicová, Neprašová, Kouřilová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 55.06 0.179 5.00
186 Brachová, Géciová, Comová, Strýčková Brachová, Géciová, Comová, Strýčková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DQ 0.256
Poznámky:
DQ 163/3b
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 31.8.2019 - 16:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 189 Luptáková, Paulínyová, Andrushchak, Miklová Luptáková, Paulínyová, Andrushchak, Miklová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 53.09 0.291 7.00
2 55 Lenhartová, Ďurovská, Kovalančíková, Pavelicová Lenhartová, Ďurovská, Kovalančíková, Pavelicová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 55.81 0.349 4.00
3 167 Tichá, Jenčová, Klepková, Čermáková Tichá, Jenčová, Klepková, Čermáková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 59.01 0.304 3.00
101 Ištvánová, Lackovičová, Luptáková, Holešová Ištvánová, Lackovičová, Luptáková, Holešová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DQ 0.161
Poznámky:
DQ 170/7
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Takácsová, Zapletalová, Kovačovicová, Forster Takácsová, Zapletalová, Kovačovicová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 47.60 0.176 11.00
2 54 Lajčáková, Tomková, Predajnianska, Velďáková Lajčáková, Tomková, Predajnianska, Velďáková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 49.81 0.241 9.00
3 151 Babiczová, Matejíčková, Bučičová, Cheremisna Babiczová, Matejíčková, Bučičová, Cheremisna AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 50.37 0.177 8.00
4 189 Luptáková, Paulínyová, Andrushchak, Miklová Luptáková, Paulínyová, Andrushchak, Miklová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 53.09 0.291 7.00
5 238 Režná, Šamudovská, Nevařilová, Ďurkechová Režná, Šamudovská, Nevařilová, Ďurkechová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 53.13 0.304 6.00
6 217 Môciková, Belicová, Neprašová, Kouřilová Môciková, Belicová, Neprašová, Kouřilová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 55.06 0.179 5.00
7 55 Lenhartová, Ďurovská, Kovalančíková, Pavelicová Lenhartová, Ďurovská, Kovalančíková, Pavelicová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 55.81 0.349 4.00
8 167 Tichá, Jenčová, Klepková, Čermáková Tichá, Jenčová, Klepková, Čermáková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 59.01 0.304 3.00
186 Brachová, Géciová, Comová, Strýčková Brachová, Géciová, Comová, Strýčková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DQ 0.256
101 Ištvánová, Lackovičová, Luptáková, Holešová Ištvánová, Lackovičová, Luptáková, Holešová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DQ 0.161