<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Nitra (31. 8. 2019)
Skok do výšky - Muži (sobota, 31.8.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 26 Bubeník MatúšBubeník Matúš 891114 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 218
2 2 Beer LukášBeer Lukáš 890823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 215
3 24 Zeman TomášZeman Tomáš 961214 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 200
Skok do výšky - Ženy (sobota, 31.8.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 48 Dunajská TatianaDunajská Tatiana 920725 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 170
2 96 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 165
3= 153 Butkovská SimonaButkovská Simona 980505 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 160
3= 55 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 020904 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 160
Skok o žrdi - Muži (sobota, 31.8.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 79 Krajňák TomášKrajňák Tomáš 890930 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 430
2 35 Kremser AdamKremser Adam 010109 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 420
3 14 Puvák BranislavPuvák Branislav 780922 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 400
Skok o žrdi - Ženy (sobota, 31.8.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 234 Nevařilová SarahNevařilová Sarah 981123 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 280
2 92 Bírová NinaBírová Nina 001218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 260
3 221 Zhřívalová DenisaZhřívalová Denisa 990604 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 240
Skok do diaľky - Muži (sobota, 31.8.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 173 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 678
2 20 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 676
3 45 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 647
Skok do diaľky - Ženy (sobota, 31.8.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 64 Velďáková JanaVelďáková Jana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 605
2 158 Cheremisna AnastasiyaCheremisna Anastasiya 940614 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 580
3 63 Velďáková DanaVelďáková Dana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 575
Trojskok - Muži (sobota, 31.8.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 20 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14.66
2 22 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel 970109 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13.38
3 148 Tóth GergelyTóth Gergely 010816 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12.56
Trojskok - Ženy (sobota, 31.8.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 63 Velďáková DanaVelďáková Dana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.24
2 230 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 970211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12.84
3 64 Velďáková JanaVelďáková Jana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.34
Vrh guľou 4 kg - Ženy (sobota, 31.8.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 52 Hrašnová MartinaHrašnová Martina 830321 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.67
2 62 Váleková NatáliaVáleková Natália 010217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.53
3 112 Vargová LeonaVargová Leona 991217 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.76
Vrh guľou 7,26 kg - Muži (sobota, 31.8.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 1 Baran AdriánBaran Adrián 991214 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.11
2 81 Löbb RobertLöbb Robert 880123 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16.30
3 9 Kováč SamuelKováč Samuel 990813 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16.25
Hod diskom 1 kg - Ženy (sobota, 31.8.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 112 Vargová LeonaVargová Leona 991217 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 44.33
2 52 Hrašnová MartinaHrašnová Martina 830321 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 40.07
3 99 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora 890904 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 39.94
Hod diskom 2 kg - Muži (sobota, 31.8.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 200 Gondor IgorGondor Igor 790301 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 52.26
2 9 Kováč SamuelKováč Samuel 990813 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 51.11
3 1 Baran AdriánBaran Adrián 991214 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 49.18
Hod kladivom 4 kg - Ženy (sobota, 31.8.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 52 Hrašnová MartinaHrašnová Martina 830321 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 65.39
2 229 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína 911217 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 44.98
3 99 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora 890904 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 37.79
Hod kladivom 7,26 kg - Muži (sobota, 31.8.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 38 Lomnický MarcelLomnický Marcel 870706 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 74.25
2 223 Koukal JiříKoukal Jiří 820623 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 52.29
3 5 Danáč DanielDanáč Daniel 000602 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 50.55
Hod oštepom 600 g - Ženy (sobota, 31.8.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 54 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 40.50
2 119 Mokrá BarboraMokrá Barbora 961107 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 39.49
3 109 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 31.05
Hod oštepom 800 g - Muži (sobota, 31.8.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 129 Both Denis AdrianBoth Denis Adrian 970821 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 69.36
2 66 Bartoň OndrejBartoň Ondrej 930319 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 68.70
3 41 Michalec PatrikMichalec Patrik 000407 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 67.24