<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Nitra (31. 8. 2019)

Skok do diaľky - Muži

(so, 31.8.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 173 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010308 8 678 +1.2 m/s 673  +3.6678  +1.2 +0.7678666  +3.0 11.00
2 20 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
940906 9 676 +1.6 m/s 673  +1.4660  +2.2676  +1.6676 +1.5 9.00
3 45 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 7 647 +1.7 m/s 594  +2.3626  -0.7645  +0.5645647  +1.7 8.00
4 22 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 6 611 +1.6 m/s 611  +1.6--611- 7.00
5 146 Pokorný MartinPokorný Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
880922 5 609 -0.2 m/s 592  +0.8609  -0.2591  +1.4609592  -0.7 6.00
6 137 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030207 4 534 -0.4 m/s 447  +0.7534  -0.4 +1.1534526  +0.9 5.00
7 77 Kopček SamuelKopček Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030213 3 510 +1.1 m/s 491  +1.0 +0.2 +1.2491510  +1.1 4.00
8 90 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030221 2 438 +0.9 m/s 377  +2.0438  +0.9-438- 3.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 31.8.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 64 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 13 605 +2.0 m/s  +1.6605  +2.0588  +0.3605 +0.2 11.00
2 158 Cheremisna AnastasiyaCheremisna Anastasiya
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
940614 12 580 +0.2 m/s 526  +0.2558  +2.1573  +0.8573580  +0.2 9.00
3 63 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 11 575 +1.4 m/s 574  +0.1 +1.9575  +1.4575 +0.0 8.00
4 230 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
970211 8 534 +0.7 m/s 534  +0.7--534- 7.00
5 231 Klímová BarboraKlímová Barbora
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
970627 9 529 +2.6 m/s  +1.3529  +2.6-529- 6.00
6 118 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
000404 10 526 +1.6 m/s 492  +1.8508  +1.2493  +1.6508526  +1.6 5.00
7 96 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000218 6 514 +1.1 m/s 514  +1.1512  +0.0 +0.9514 +2.8 4.00
8 100 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
010511 3 500 +1.8 m/s 456  +1.6500  +1.8435  +2.2500499  +0.9 3.00
9 183 Comová MichaelaComová Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010522 7 494 +2.3 m/s 482 +0.3 m/s 450  +0.5482  +0.3494  +2.3494482  +1.6 2.00
10 219 Poništová LenkaPoništová Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
950925 5 493 +2.2 m/s 487 +0.2 m/s 481  +1.3487  +0.2493  +2.2493475  +0.2 1.00
11 167 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031122 4 475 +0.3 m/s 400  -0.1447  +0.3457  +3.3457475  +0.3
12 214 Kouřilová EmmaKouřilová Emma
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
020712 1 456 +1.5 m/s 420  +1.3456  +1.5416  +1.3456434  +2.3
13 117 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020718 2 437 +0.9 m/s 424  +3.6 +0.9437  +0.9437423  +1.5
Celkom 13 pretekárov