<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR v behu na 10 000 m na dráhe mužov, žien a juniorov

Kysucké Nové Mesto (27. 4. 2019)

10 000 m - Muži

(so, 27.4.2019 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 148 Sahajda TiborSahajda Tibor 901218 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 30:09.86
2 138 Ďurec PeterĎurec Peter 920912 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 30:42.89
3 145 Urban JozefUrban Jozef 860124 86 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 31:41.24
4 165 Pelikán JozefPelikán Jozef 840729 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 32:00.67
5 163 Kováč PeterKováč Peter 910806 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 32:09.42
6 170 Šarkan BranislavŠarkan Branislav 841222 84 Športový klub KOMPAS KošiceŠportový klub KOMPAS Košice 32:13.17
7 139 Mojžiš MichalMojžiš Michal 971224 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 32:37.72
8 166 Kováč MichalKováč Michal 910806 91 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 33:01.89
MS 171 Fraňo PeterFraňo Peter 960302 96 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 33:31.70
10 164 Kubej TomášKubej Tomáš 920428 92 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 33:41.54
11 167 Schieber MatejSchieber Matej 960606 96 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 34:05.71
12 162 Kocian KonštantínKocian Konštantín 900729 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 34:14.54
13 169 Prívara LukášPrívara Lukáš 960619 96 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 34:27.69
MS 172 Trizna SamuelTrizna Samuel 930707 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 36:18.74
Kopiar JakubKopiar Jakub 990716 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky DNS
Sopko DominikSopko Dominik 920925 92 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice DNS
Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 870227 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice DNS
Čižmar FilipČižmar Filip 990120 99 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice DNS
Hladík MarekHladík Marek 901206 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón DNS
Tichý PeterTichý Peter 690312 69 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca DNS
140 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica DNF
Celkom 21 pretekárov

10 000 m - Juniori

(so, 27.4.2019 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 150 Nevedel JozefNevedel Jozef 001016 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 34:01.75
2 146 Hrabovecký MartinHrabovecký Martin 000830 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 36:29.94
3 141 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 01 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 36:53.29
4 158 Baroňák PavolBaroňák Pavol 020506 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 37:23.00
5 161 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 37:54.77
Celkom 5 pretekárov

10 000 m - Ženy

(so, 27.4.2019 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 149 Zrastáková VeronikaZrastáková Veronika 960726 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 36:01.11
2 147 Pejpková KatarínaPejpková Katarína 871010 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 36:53.52
3 137 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 930812 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 37:00.82
4 168 Brezovská BarboraBrezovská Barbora 820130 82 Bratislavský maratónBratislavský maratón 38:57.05
5 142 Mihoková TimeaMihoková Timea 970616 97 Bežecký klub PopradBežecký klub Poprad 39:52.29
6 157 Vorková DanielaVorková Daniela 991123 99 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 43:29.60
Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 990929 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra DNS
Celkom 7 pretekárov

10 000 m - Juniorky

(so, 27.4.2019 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 160 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 021128 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 42:12.92
2 159 Zavadská AlexandraZavadská Alexandra 000414 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 45:55.98
3 143 Suranová KarinSuranová Karin 001211 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 47:19.59
171 Dubeňová AlexandraDubeňová Alexandra 010922 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto DNS
172 Dubeňová LuciaDubeňová Lucia 010922 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto DNS
Celkom 5 pretekárov