<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR v maratóne, MMM

Košice (6. 10. 2019)

Polmaratón - Muži

(ne, 6.10.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Ďurec PeterĎurec Peter 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:07:32
4 Ilavský MiroslavIlavský Miroslav 87 87 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 1:12:24
5 Herich LudvigHerich Ludvig 97 97 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:12:51
6 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 91 91 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1:13:29
8 Kocian KonštantínKocian Konštantín 90 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:14:44
12 Kubej TomášKubej Tomáš 92 92 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:15:41
15 Sopko DominikSopko Dominik 92 92 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1:17:16
16 Pavlík IvanPavlík Ivan 84 84 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1:17:33
17 Švec MilanŠvec Milan 87 87 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1:18:28
19 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1:19:04
23 Kamas TomášKamas Tomáš 76 76 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1:19:50
25 Nemček FilipNemček Filip 88 88 Bratislavský maratónBratislavský maratón 1:19:54
26 Piala JánPiala Ján 92 92 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 1:20:06
27 Golian JurajGolian Juraj 78 78 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:20:23
31 Červeňák MichalČerveňák Michal 92 92 AC MichalovceAC Michalovce 1:20:54
32 Makovický MartinMakovický Martin 83 83 Športový klub KOMPAS KošiceŠportový klub KOMPAS Košice 1:21:13
34 Páleník MatejPáleník Matej 92 92 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 1:21:41
36 Bado RichardBado Richard 90 90 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 1:22:41
62 Brunovský FilipBrunovský Filip 89 89 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 1:26:00
71 Verba RudolfVerba Rudolf 80 80 Bežecký klub STEEL KošiceBežecký klub STEEL Košice 1:26:27
73 Jakubčiak MilošJakubčiak Miloš 67 67 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1:26:30
75 Došek IvanDošek Ivan 89 89 Atletický klub mesta TlmačeAtletický klub mesta Tlmače 1:26:32
76 Lavrik JuliánLavrik Julián 60 60 Bežecký klub PopradBežecký klub Poprad 1:26:35
80 Beňo DušanBeňo Dušan 79 79 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1:27:17
92 Nagy ViliamNagy Viliam 58 58 Atletický klub mesta TlmačeAtletický klub mesta Tlmače 1:27:57
105 Tvrdoň ĽubomírTvrdoň Ľubomír 78 78 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 1:28:50
126 Straňanek JozefStraňanek Jozef 75 75 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 1:30:06
137 Mikuš IgorMikuš Igor 94 94 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1:30:33
138 Pekný LukášPekný Lukáš 93 93 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 1:30:34
166 Pipíška AdamPipíška Adam 01 01 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:32:10
Celkom 30 pretekárov

Polmaratón - Ženy

(ne, 6.10.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zrastáková VeronikaZrastáková Veronika 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:17:18
2 Pejpková KatarínaPejpková Katarína 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1:17:47
3 Valová SilviaValová Silvia 91 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1:17:57
4 Durcová ZuzanaDurcová Zuzana 96 96 Bratislavský maratónBratislavský maratón 1:20:04
5 Brezovská BarboraBrezovská Barbora 82 82 Bratislavský maratónBratislavský maratón 1:21:13
6 Beláková LuciaBeláková Lucia 98 98 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1:22:50
8 Chrenková BarbaraChrenková Barbara 95 95 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 1:24:21
10 Pukalovičová PetraPukalovičová Petra 84 84 SHEruns BratislavaSHEruns Bratislava 1:25:33
11 Bátovská KatarínaBátovská Katarína 95 95 Atletický klub mesta TlmačeAtletický klub mesta Tlmače 1:26:32
12 Dolinajová MonikaDolinajová Monika 87 87 Bratislavský maratónBratislavský maratón 1:26:51
14 Borhyová JeanetteBorhyová Jeanette 92 92 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 1:28:54
15 Roháčová RadkaRoháčová Radka 77 77 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1:28:59
19 Tulejová EvaTulejová Eva 82 82 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 1:29:57
20 Zajíčková SoňaZajíčková Soňa 88 88 SHEruns BratislavaSHEruns Bratislava 1:32:10
21 Nemcová BarboraNemcová Barbora 97 97 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1:32:25
23 Adamečková MáriaAdamečková Mária 86 86 SHEruns BratislavaSHEruns Bratislava 1:32:31
28 Lamiová KatarínaLamiová Katarína 83 83 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1:34:03
30 Brašeňová AnnaBrašeňová Anna 83 83 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 1:34:34
32 Pialová JankaPialová Janka 89 89 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 1:35:24
34 Seidlová JanaSeidlová Jana 73 73 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1:35:54
41 Stanovčáková ZuzanaStanovčáková Zuzana 81 81 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1:37:53
87 Juhošová DominikaJuhošová Dominika 94 94 AC MichalovceAC Michalovce 1:44:44
111 Ovčaríková AnnaOvčaríková Anna 72 72 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1:47:17
114 Čubáňová LuciaČubáňová Lucia 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:47:48
131 Šebejová MáriaŠebejová Mária 86 86 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 1:49:04
138 Majerská MartinaMajerská Martina 85 85 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1:49:29
297 Golisová JanaGolisová Jana 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:58:13
299 Tuschlová IvetaTuschlová Iveta 70 70 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 1:58:15
306 Schmidtová JanaSchmidtová Jana 83 83 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 1:58:29
313 Murgašová JanaMurgašová Jana 87 87 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 1:58:48
397 Šikulová ZuzanaŠikulová Zuzana 68 68 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 2:01:58
437 Raniaková PaulínaRaniaková Paulína 81 81 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 2:04:12
446 Hudáková IvetaHudáková Iveta 68 68 MBO StrážskeMBO Strážske 2:04:26
475 Cúthová LuciaCúthová Lucia 88 88 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 2:05:43
482 Macošková ZuzanaMacošková Zuzana 76 76 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 2:05:59
492 Krkošová SlavomíraKrkošová Slavomíra 81 81 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 2:06:14
Celkom 36 pretekárov