<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Olympijské nádeje V4

Bratislava (26. 1. 2019)

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 26.1.2019 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 63 Pecha MartinPecha Martin 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 4:12.55
2 26 Háder OlivérHáder Olivér 01 01 TSC-GeotechTSC-Geotech 1 4:13.79
3 174 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 4:18.40
4 103 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 4:19.75
5 99 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 4:30.40
6 121 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 4:43.29
7 106 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 4:51.11
5 Kecskés MartinKecskés Martin 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 DNS
90 Paleček OndřejPaleček Ondřej 01 01 Atletika Hvězda PardubiceAtletika Hvězda Pardubice 5 DNS
91 Felber BalázsFelber Balázs 01 01 SVSESVSE 4 DNS
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 26.1.2019 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 19 Habarta TomášHabarta Tomáš 03 03 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 2 4:12.93
2 64 Perner MichalPerner Michal 02 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 4:25.10
3 102 Čačík MatejČačík Matej 02 02 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 4:26.53
4 142 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 4:26.71
5 4 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 4:31.87
6 194 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 10 4:40.77
7 54 Kramberger MihaKramberger Miha 02 02 AD ŠtajerskaAD Štajerska 6 4:40.99
8 171 Suchý DávidSuchý Dávid 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 4:41.96
9 27 Hegedűs KristófHegedűs Kristóf 03 03 TSC-GeotechTSC-Geotech 9 4:44.18
10 56 Pippis Tine MartinPippis Tine Martin 03 03 AD ŠtajerskaAD Štajerska 8 4:50.33
11 170 Suchý DaliborSuchý Dalibor 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 4:57.95
92 Tóth MártonTóth Márton 03 03 SVSESVSE 4 DNS
93 Zsetnyai ÁkosZsetnyai Ákos 02 02 SVSESVSE 1 DNS
Celkom 13 pretekárov

1500 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 26.1.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 96 Kovács Ferenc SomaKovács Ferenc Soma 04 04 Budaörsi DSEBudaörsi DSE 1 4:35.76
2 78 Kovács MátéKovács Máté 05 05 MVSIMVSI 10 4:38.05
3 130 Zubák AdamZubák Adam 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 13 4:39.16
4 24 Árvai RóbertÁrvai Róbert 05 05 TSC-GeotechTSC-Geotech 7 4:50.64
5 104 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 4:54.12
6 158 Bátovský BorisBátovský Boris 05 05 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 5:00.82
7 161 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 5:00.86
8 114 Kravárik OliverKravárik Oliver 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 5:21.44
9 118 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 5:22.10
10 139 Kubovich SamuelKubovich Samuel 04 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 11 5:27.89
11 141 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 12 5:34.59
12 138 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 9 6:17.51
11 Granský DávidGranský Dávid 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNF
Celkom 13 pretekárov

1500 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 26.1.2019 - 15:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 245 Gonza ŠpelaGonza Špela 01 01 AD ŠtajerskaAD Štajerska 3 4:55.82
2 263 Zákányi PannaZákányi Panna 00 00 MVSIMVSI 1 5:11.25
3 236 Štramcar LaraŠtramcar Lara 01 01 AK VelenjeAK Velenje 4 5:23.79
4 310 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 5:47.36
Celkom 4 pretekári

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 26.1.2019 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 291 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 4:51.85
2 248 Lobenwein VanesaLobenwein Vanesa 03 03 AD ŠtajerskaAD Štajerska 8 5:05.04
3 311 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 5:07.38
4 348 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 5:14.63
5 213 Schmölcz SáraSchmölcz Sára 02 02 TSC-GeotechTSC-Geotech 3 5:32.68
6 305 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 6:12.29
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 26.1.2019 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 286 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 2 4:58.16
2 308 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:59.71
3 273 Iker NatáliaIker Natália 05 05 Szombathelyi SISzombathelyi SI 9 5:10.02
4 347 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 5:17.66
5 212 Kovács MariannaKovács Marianna 04 04 TSC-GeotechTSC-Geotech 10 5:31.92
6 346 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 5:46.43
7 344 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 6:01.78
8 315 Mojžišová MargarétaMojžišová Margaréta 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 11 6:09.16
9 287 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 6:09.72
10 204 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 6:23.51
280 Hudečková LucieHudečková Lucie 06 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS
Celkom 11 pretekárov