<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu jednotlivci

Betliar (23. 11. 2019)

Cezpoľný beh - Juniori

(so, 23.11.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 8 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:21:24
2 250 Čerep VladimirČerep Vladimir 010211 01 TJ OBAL SERVIS Košice ATJ OBAL SERVIS Košice A 0:21:30
3 331 Barto AurelBarto Aurel 010122 01 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:21:31
4 85 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 01 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 0:21:45
5 364 Nevedel JozefNevedel Jozef 001016 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:22:20
6 356 Kubička LukášKubička Lukáš 010419 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:22:22
7 259 Tomeček AdamTomeček Adam 001019 00 TJ OBAL SERVIS Košice ATJ OBAL SERVIS Košice A 0:22:45
8 253 Hrabovecký MartinHrabovecký Martin 000830 00 TJ OBAL SERVIS Košice ATJ OBAL SERVIS Košice A 0:22:48
9 78 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves AAŠK Slávia Spišská Nová Ves A 0:23:24
10 79 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves AAŠK Slávia Spišská Nová Ves A 0:23:32
11 22 Kašík FrantišekKašík František 000110 00 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:23:34
12 16 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 01 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:23:38
13 169 Macko MatúšMacko Matúš 010125 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:23:47
14 334 Purgát LukášPurgát Lukáš 000901 00 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:24:07
15 80 Revaj ErikRevaj Erik 010220 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves AAŠK Slávia Spišská Nová Ves A 0:24:14
16 340 Bugoš FilipBugoš Filip 000621 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:24:23
17 277 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 01 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:25:55
18 19 Gyebnár AttilaGyebnár Attila 010404 01 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:26:07
19 185 Búzek FilipBúzek Filip 001120 00 AK Junior HoličAK Junior Holič 0:26:08
345 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom DNF
Celkom 20 pretekárov

Cezpoľný beh - Dorastenci

(so, 23.11.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 295 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 0:13:36
2 231 Janíček AdamJaníček Adam 020103 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 0:13:40
3 256 Polončák DamiánPolončák Damián 020716 02 TJ OBAL SERVIS Košice ATJ OBAL SERVIS Košice A 0:13:46
4 233 Stanik MichalStanik Michal 020824 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 0:13:55
5 329 Patúc JakubPatúc Jakub 030404 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 0:14:23
6 359 Baroňák PavolBaroňák Pavol 020506 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:14:37
7 311 Sláma RichardSláma Richard 030928 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:14:42
8 170 Piliarkin TimotejPiliarkin Timotej 021012 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:14:46
9 357 Ulbricht AdamUlbricht Adam 020226 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:14:51
10 73 Bielek FilipBielek Filip 030701 03 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 0:15:09
11 254 Madar PatrikMadar Patrik 020211 02 TJ OBAL SERVIS Košice ATJ OBAL SERVIS Košice A 0:15:09
12 54 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 0:15:13
13 332 Brejčák PavolBrejčák Pavol 031229 03 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:15:15
14 246 Hruška PeterHruška Peter 031008 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:15:25
15 302 Drobný PeterDrobný Peter 020731 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:15:42
16 363 Nevedel AlexNevedel Alex 021230 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:15:49
17 150 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 030830 03 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 0:15:54
18 161 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:16:08
19 264 Baran PeterBaran Peter 030815 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 0:16:18
20 165 Didi AdamDidi Adam 020402 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:16:18
21 18 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 03 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:16:34
22 342 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:16:40
23 39 Valent TadeášValent Tadeáš 030101 03 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:16:45
24 186 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 020311 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 0:17:04
25 35 Szarka GergSzarka Gerg 031202 03 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:17:51
26 153 Sabota KristiánSabota Kristián 031005 03 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 0:18:41
77 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 020119 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves AAŠK Slávia Spišská Nová Ves A DNS
298 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel 031221 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa DNF
Celkom 28 pretekárov

Cezpoľný beh - Starší žiaci

(so, 23.11.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 53 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 0:06:38
2 330 Adam SlavomírAdam Slavomír 040326 04 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:06:39
3 366 Plánka PeterPlánka Peter 040917 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto AMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A 0:06:40
4 232 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou ABežecký klub Lysá pod Makyt... 0:06:58
5 156 Zubák AdamZubák Adam 041021 04 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 0:07:06
6 223 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 05 Atletický klub Krupina AAtletický klub Krupina A 0:07:08
7 222 Kubovich SamuelKubovich Samuel 040213 04 Atletický klub Krupina AAtletický klub Krupina A 0:07:09
8 146 Durec MartinDurec Martin 050326 05 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 0:07:11
9 86 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou AAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 0:07:12
10 238 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:07:13
11 48 Novák ErikNovák Erik 040403 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:07:17
12 88 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou AAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 0:07:22
13 149 Jankových TomášJankových Tomáš 050325 05 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 0:07:32
14 49 Sauer TimurSauer Timur 041002 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:07:33
15 15 Dániel RegőDániel Regő 050217 05 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:07:34
16 344 Kudlík MatejKudlík Matej 040228 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:07:34
17 265 Bátovský BorisBátovský Boris 050125 05 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica AŠK Atléti BS Banská Štiavni... 0:07:46
18 360 Dančík MichalDančík Michal 050503 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto AMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A 0:07:47
19 152 Plaskoň JurajPlaskoň Juraj 050130 05 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 0:07:50
20 176 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:07:50
21 90 Tóth MatejTóth Matej 040212 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou AAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 0:07:52
22 323 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:07:59
23 269 Šarkézy PeterŠarkézy Peter 041025 04 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica AŠK Atléti BS Banská Štiavni... 0:08:02
24 263 Baran MatúšBaran Matúš 041116 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 0:08:03
25 297 Ovčarík DávidOvčarík Dávid 041114 04 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 0:08:05
26 151 Miča MarekMiča Marek 050430 05 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 0:08:17
27 13 Andi MartinAndi Martin 051207 05 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 0:08:17
28 9 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:08:27
29 38 Valent SimonValent Simon 040919 04 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:08:32
30 220 Korčok AdamKorčok Adam 051024 05 Atletický klub Krupina AAtletický klub Krupina A 0:08:35
31 346 Novotný OliverNovotný Oliver 040412 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:08:48
32 155 Valko AndrejValko Andrej 040420 04 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 0:08:50
33 14 Balogh MariánBalogh Marián 050926 05 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 0:08:52
34 219 Gregáň MichalGregáň Michal 051025 05 Atletický klub Krupina AAtletický klub Krupina A 0:10:26
Celkom 34 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladší žiaci

(so, 23.11.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 89 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou AAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 0:03:12
2 148 Hulka AlexHulka Alex 060801 06 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 0:03:12
3 128 Mandák AlexMandák Alex 070525 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 0:03:15
4 235 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:03:16
5 322 Balent SamuelBalent Samuel 060302 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:03:25
6 3 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:03:28
7 6 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:03:30
8 244 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:03:31
9 47 Jánošov MartinJánošov Martin 061215 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:03:31
10 191 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 07 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:03:34
11 91 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou AAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 0:03:34
12 224 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 060525 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:03:35
13 365 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 070219 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto AMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A 0:03:36
14 367 Vojtek PatrikVojtek Patrik 070810 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto AMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A 0:03:36
15 154 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 0:03:36
16 361 Gašinec LukášGašinec Lukáš 070313 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto AMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A 0:03:36
17 214 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 0:03:37
18 32 Nagy ÁkosNagy Ákos 061008 06 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:03:38
19 59 Molko Andrej JozefMolko Andrej Jozef 061222 06 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:03:38
20 192 Krišica AndrejKrišica Andrej 070117 07 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:03:39
21 67 Siman MartinSiman Martin 060216 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 0:03:40
22 118 Mruz ChristopherMruz Christopher 061026 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 0:03:41
23 341 Bulko TomášBulko Tomáš 070523 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:03:45
24 188 Lazorik JurajLazorik Juraj 070524 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 0:03:48
25 84 Elek MarkoElek Marko 060310 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou AAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 0:03:49
26 324 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:03:51
27 5 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:03:52
28 7 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:03:54
29 115 Janovický AdamJanovický Adam 071003 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 0:03:57
30 87 Kollár MatejKollár Matej 070304 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou AAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 0:03:58
31 193 Krištof MichalKrištof Michal 071117 07 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:03:58
32 28 Marti ViktorMarti Viktor 061210 06 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:03:58
33 147 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 06 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 0:04:02
34 335 Selecký RadoslavSelecký Radoslav 070611 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:04:23
Celkom 34 pretekárov

Cezpoľný beh - Juniorky

(so, 23.11.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 353 Suranová KarinSuranová Karin 001211 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:16:47
2 354 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:17:36
3 351 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:17:51
4 164 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 010109 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:18:44
Celkom 4 pretekári

Cezpoľný beh - Dorastenky

(so, 23.11.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 336 Hazuchová LízaHazuchová Líza 020723 02 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:11:25
2 370 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 021128 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:12:07
3 306 Klepková EliškaKlepková Eliška 030513 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:12:12
4 52 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:12:33
5 43 Puha RékaPuha Réka 021210 02 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:12:45
6 352 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 020406 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:12:50
7 181 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 03 1.Atletický klub Humenné A1.Atletický klub Humenné A 0:13:03
8 248 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:13:08
9 305 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:13:18
10 184 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 03 1.Atletický klub Humenné A1.Atletický klub Humenné A 0:13:34
11 318 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 03 AK Slávia TU Košice AAK Slávia TU Košice A 0:13:45
12 313 Devaldová KarinDevaldová Karin 030712 03 AK Slávia TU Košice AAK Slávia TU Košice A 0:13:48
13 312 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 03 AK Slávia TU Košice AAK Slávia TU Košice A 0:14:00
14 142 Geseová LeaGeseová Lea 030407 03 Atletický klub Bojničky AAtletický klub Bojničky A 0:14:10
15 179 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 030916 03 1.Atletický klub Humenné A1.Atletický klub Humenné A 0:14:12
16 281 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 03 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:14:15
17 122 Chovanová ViktóriaChovanová Viktória 030209 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 0:14:16
18 144 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 02 Atletický klub Bojničky AAtletický klub Bojničky A 0:14:35
19 314 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 030503 03 AK Slávia TU Košice AAK Slávia TU Košice A 0:14:45
20 140 Bohunická MáriaBohunická Mária 030917 03 Atletický klub Bojničky AAtletický klub Bojničky A 0:15:44
100 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina DNS
Celkom 21 pretekárov

Cezpoľný beh - Staršie žiačky

(so, 23.11.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 287 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 04 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:05:31
2 290 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 05 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:05:33
3 173 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:05:37
4 69 Molentová TamaraMolentová Tamara 051116 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 0:05:46
5 338 Selecká TerezaSelecká Tereza 050809 05 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:05:53
6 368 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:05:58
7 358 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:06:04
8 10 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:06:11
9 208 Repková MonikaRepková Monika 040213 04 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:06:12
10 205 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 05 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:06:17
11 317 Kobularčíková KristínaKobularčíková Kristína 040831 04 AK Slávia TU Košice AAK Slávia TU Košice A 0:06:18
12 93 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou AAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 0:06:18
13 284 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 05 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:06:22
14 349 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:06:27
15 279 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 05 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:06:28
16 199 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 050927 05 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:06:30
17 234 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou ABežecký klub Lysá pod Makyt... 0:06:31
18 320 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 05 AK Slávia TU Košice AAK Slávia TU Košice A 0:06:33
19 241 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:06:38
20 183 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné A1.Atletický klub Humenné A 0:06:50
21 328 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 040219 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:06:51
22 227 Krupová MichaelaKrupová Michaela 051221 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:06:56
23 203 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:06:58
24 207 Lukašíková EmaLukašíková Ema 041022 04 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:06:59
25 42 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 0:07:00
26 72 Jelínková EmmaJelínková Emma 040726 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 0:07:02
27 319 Krotká KarolínaKrotká Karolína 041007 04 AK Slávia TU Košice AAK Slávia TU Košice A 0:07:06
28 92 Balázs RitaBalázs Rita 051110 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou AAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 0:07:07
29 315 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 05 AK Slávia TU Košice AAK Slávia TU Košice A 0:07:11
Celkom 29 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladšie žiačky

(so, 23.11.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 180 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 06 1.Atletický klub Humenné A1.Atletický klub Humenné A 0:03:25
2 206 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 06 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:03:25
3 177 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné A1.Atletický klub Humenné A 0:03:26
4 182 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 06 1.Atletický klub Humenné A1.Atletický klub Humenné A 0:03:29
5 51 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060706 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:03:30
6 373 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto AMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A 0:03:31
7 178 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 06 1.Atletický klub Humenné A1.Atletický klub Humenné A 0:03:36
8 242 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 06 AK Mostáreň Brezno AAK Mostáreň Brezno A 0:03:39
9 327 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:03:44
10 159 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:03:46
11 216 Bučková KatarínaBučková Katarína 070112 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 0:03:47
12 160 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:03:48
13 200 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 07 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:03:48
14 337 Hazuchová ZojaHazuchová Zoja 070723 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:03:48
15 204 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:03:50
16 11 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:03:50
17 369 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto AMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A 0:03:50
18 239 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 07 AK Mostáreň Brezno AAK Mostáreň Brezno A 0:03:51
19 99 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 0:03:53
20 71 Fernerová TimeaFernerová Timea 070512 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 0:03:57
21 106 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 060906 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 0:03:57
22 212 Vorková LuciaVorková Lucia 061228 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:03:58
23 226 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 060619 06 Atletický klub Krupina AAtletický klub Krupina A 0:03:59
24 280 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 07 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:03:59
25 229 Mojžišová MargarétaMojžišová Margaréta 060401 06 Atletický klub Krupina AAtletický klub Krupina A 0:04:02
26 202 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 06 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:04:03
27 285 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 06 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:04:06
28 240 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 061019 06 AK Mostáreň Brezno AAK Mostáreň Brezno A 0:04:07
29 225 Gregáňová KamilkaGregáňová Kamilka 071211 07 Atletický klub Krupina AAtletický klub Krupina A 0:04:11
30 109 Kovalčíková VanesaKovalčíková Vanesa 060415 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 0:04:13
31 121 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 071022 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 0:04:14
32 282 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 07 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:04:18
33 371 Revayová NatáliaRevayová Natália 070410 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto AMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A 0:04:19
34 97 Horniaková LenkaHorniaková Lenka 070131 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 0:04:21
35 105 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 060209 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 0:04:33
36 94 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou AAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 0:04:37
37 316 Kafková AmáliaKafková Amália 060914 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:05:08
123 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. DNF
288 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 07 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A DNF
Celkom 39 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladší žiaci

(so, 23.11.2019 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 2 Bachratý MatúšBachratý Matúš 081002 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:01:31
2 236 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:01:32
3 343 Koyš FilipKoyš Filip 080607 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:01:37
4 167 Gajdošovci OliverGajdošovci Oliver 081210 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:01:40
5 237 Kán FilipKán Filip 081211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:01:40
6 95 Drábik FilipDrábik Filip 080623 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 0:01:42
7 4 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:01:43
8 56 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 081223 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:01:46
9 270 Škoda JakubŠkoda Jakub 090225 09 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:01:46
10 362 Gašinec TomášGašinec Tomáš 090217 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:01:48
11 399 Michel FilipMichel Filip 080109 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0:01:48
12 101 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 080201 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 0:01:50
13 113 Baran SamuelBaran Samuel 080115 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 0:01:51
14 103 Valečko SebastiánValečko Sebastián 090308 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 0:01:51
15 325 Piala MichalPiala Michal 090307 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:01:51
16 65 Hudec MatejHudec Matej 090503 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca AAK Iskra pri ZŠ Revúca A 0:01:51
17 215 Lange AdamLange Adam 080903 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 0:01:52
18 66 Mihál DávidMihál Dávid 091106 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca AAK Iskra pri ZŠ Revúca A 0:01:52
19 112 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 0:01:53
20 57 Ďuroška PeterĎuroška Peter 090807 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:01:53
21 310 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:01:54
22 102 Ľaš MaximĽaš Maxim 080302 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 0:01:55
23 114 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 0:01:56
24 60 Turčan MatúšTurčan Matúš 081105 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:01:57
25 68 Šturmankin JurajŠturmankin Juraj 090923 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca AAK Iskra pri ZŠ Revúca A 0:01:58
26 58 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 090523 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:02:02
27 119 Smorada ŠimonSmorada Šimon 101116 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 0:02:06
28 116 Katoč TomášKatoč Tomáš 110810 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 0:02:07
29 190 Gerát StanislavGerát Stanislav 120229 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:02:18
Celkom 29 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladšie žiačky

(so, 23.11.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 348 Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:01:38
2 61 Čanecká NinaČanecká Nina 080225 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:01:39
3 398 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:01:40
4 104 Baricová IvanaBaricová Ivana 080511 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 0:01:40
5 218 Štofanová LauraŠtofanová Laura 090704 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 0:01:43
6 275 Zimmermannová KristínaZimmermannová Kristína 080501 08 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica AŠK Atléti BS Banská Štiavni... 0:01:46
7 350 Kocianová NikolaKocianová Nikola 090914 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:01:46
8 217 Bučková LauraBučková Laura 090626 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 0:01:47
9 108 Kovalčíková NikolKovalčíková Nikol 090409 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 0:01:47
10 163 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 080415 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:01:47
11 293 Gabčíková NelaGabčíková Nela 080702 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0:01:48
12 126 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 0:01:49
13 120 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 0:01:50
14 372 Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 081218 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:01:50
15 326 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 100505 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:01:51
16 82 Rusňáková RoxanaRusňáková Roxana 080530 08 Atletický klub ZŠ Sirk AAtletický klub ZŠ Sirk A 0:01:51
17 274 Konôpková ElizabethKonôpková Elizabeth 090616 09 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica AŠK Atléti BS Banská Štiavni... 0:01:53
18 124 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 0:01:53
19 157 Jančia LuciaJančia Lucia 081001 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:01:55
20 63 Molková TeréziaMolková Terézia 100110 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:01:55
21 83 Rusňáková ValériaRusňáková Valéria 081117 08 Atletický klub ZŠ Sirk AAtletický klub ZŠ Sirk A 0:01:56
22 125 Kissová AlexandraKissová Alexandra 110810 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 0:01:57
23 81 Rusňáková ĎzesikaRusňáková Ďzesika 080624 08 Atletický klub ZŠ Sirk AAtletický klub ZŠ Sirk A 0:02:01
24 110 Urdová TamaraUrdová Tamara 080903 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 0:02:02
25 127 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 090626 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 0:02:04
26 130 Mandáková KarinMandáková Karin 090211 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 0:02:09
27 62 Kozačková EliškaKozačková Eliška 090129 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:02:12
28 273 Jarotová LauraJarotová Laura 081020 08 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica AŠK Atléti BS Banská Štiavni... 0:02:12
158 Klandúchová NatáliaKlandúchová Natália 110507 11 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom DNS
Celkom 29 pretekárov