<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (16. - 17. 2. 2019)

1500 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 16.2.2019 - 17:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 106 Kováč PeterKováč Peter 910806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 3:58.78
2 75 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 980914 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:01.20
3 79 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:02.39
4 119 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 4:03.13
5 1 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 4:03.31
6 98 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:04.07
7 20 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 4:14.44
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 16.2.2019 - 17:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 66 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 4:15.39
2 5 Kubej TomášKubej Tomáš 920428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 4:16.31
3 96 Urban OliverUrban Oliver 010413 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 4:19.01
4 4 Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 4:23.83
5 23 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 4:26.53
6 67 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 4:32.75
7 2 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 4:37.12
8 24 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 9 4:44.68
9 59 Fritzman FrantišekFritzman František 000922 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 4:59.15
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 106 Kováč PeterKováč Peter 910806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 3:58.78
2 75 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 980914 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:01.20
3 79 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:02.39
4 119 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 4:03.13
5 1 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 4:03.31
6 98 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:04.07
7 20 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 4:14.44
8 66 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 4:15.39
9 5 Kubej TomášKubej Tomáš 920428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 4:16.31
10 96 Urban OliverUrban Oliver 010413 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 4:19.01
11 4 Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 4:23.83
12 23 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 4:26.53
13 67 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 4:32.75
14 2 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 4:37.12
15 24 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 9 4:44.68
16 59 Fritzman FrantišekFritzman František 000922 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 4:59.15

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 16.2.2019 - 17:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 258 Beľová KatarínaBeľová Katarína 840301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 4:44.03
2 182 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 4:45.00
3 273 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 021030 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 4:47.51
4 166 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 930812 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 4:55.23
5 180 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 5:07.87
6 218 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 5:14.99
7 255 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 5:19.14
231 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNF
Celkom 8 pretekárov