<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov

Trnava (29. - 30. 6. 2019)

5000 m - Muži (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 19:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 101 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 16:54.75
2 22 Čačík MiroslavČačík Miroslav 78 78 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 17:41.15
3 139 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21:39.79
102 Urban JozefUrban Jozef 86 86 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 DNF
Celkom 4 pretekári

5000 m - Muži 20-22 rokov (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 19:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 15:22.06
2 57 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 15:25.04
3 19 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 17:18.94
4 99 Hrabovecký MartinHrabovecký Martin 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 17:24.54
106 Gibala JozefGibala Jozef 97 97 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 DNS
107 Ursíny PeterUrsíny Peter 99 99 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 DNS
163 Lopúch SlavomírLopúch Slavomír 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNF
Celkom 7 pretekárov

5000 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 18:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 76 Forsberg ChristinaForsberg Christina 90 90 Športový klub KOMPAS KošiceŠportový klub KOMPAS Košice 4 20:18.83
Celkom 1 pretekári

5000 m - Ženy 20-22 rokov (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 18:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 123 Beláková LuciaBeláková Lucia 98 98 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 18:53.51
2 95 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 18:56.26
3 103 Nemcová BarboraNemcová Barbora 97 97 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 20:51.37
4 144 Masaryková NinaMasaryková Nina 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21:49.02
Celkom 4 pretekári