<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Elán míting

Bratislava (27. 1. 2019)

60 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 27.1.2019 - 17:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 275 LAWSON ConfidenceLAWSON Confidence 900905 United KingdomUnited Kingdom 4 06.68 0.152
2 51 Miller SamMiller Sam 930902 United KingdomUnited Kingdom 5 06.72 0.138
3 64 Özer KayhanÖzer Kayhan 980101 TurkeyTurkey 3 06.78 0.144
4 94 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 06.89 0.176
5 134 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 06.92 0.175
6 129 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 06.93 0.174
7 67 Ištvanovič FilipIštvanovič Filip 920101 SerbiaSerbia 1 07.00 0.159
8 66 Bulajič NemanjaBulajič Nemanja 960101 SerbiaSerbia 7 07.01 0.130
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.1.2019 - 17:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.02 0.158
2 70 Malka AsafMalka Asaf 800401 IzraelIzrael 5 07.02 0.142
3 91 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.03 0.139
4 88 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.06 0.169
5 128 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.10 0.169
6 33 Dienes MátyásDienes Mátyás 010101 HungaryHungary 6 07.12 0.150
7 112 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 07.18 0.153
8 90 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.23 0.170
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 27.1.2019 - 17:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.17 0.145
2 116 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 07.26 0.163
3 117 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.29 0.178
4 84 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.37 0.153
5 277 Vrbovský TomášVrbovský Tomáš 010502 KyjovKyjov 7 07.46 0.150
45 Zelinka MarekZelinka Marek 990505 Czech RepublicCzech Republic 8 DNS
119 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
139 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DQ
Poznámky:
DQ podľa 162 / 7
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 27.1.2019 - 17:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Jančár LucianJančár Lucian 000529 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 07.38 0.171
2 20 Arcangeli MassimoArcangeli Massimo 970415 ITAITA 7 07.47 0.149
3 141 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.50 0.169
4 12 Pešek TomášPešek Tomáš 010507 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 07.53 0.171
5 26 Maddaloni AlessandroMaddaloni Alessandro 020318 ITAITA 1 07.56 0.183
6 124 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.59 0.180
54 Sima Mihai RaduSima Mihai Radu 940725 ROUROU 8 DNS
55 Naim RamziNaim Ramzi 901005 LBNLBN 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 27.1.2019 - 17:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.53 0.220
2 111 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.54 0.181
3 103 Konečný JonášKonečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.57 0.190
4 105 Křivánek FrantišekKřivánek František 020701 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.58 0.156
5 27 Maestripieri MassimilianoMaestripieri Massimiliano 990118 ITAITA 6 07.60 0.166
6 18 Pazderka JakubPazderka Jakub 951119 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 07.64 0.345
7 16 Kuzma LukaKuzma Luka 011023 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 2 07.66 0.148
8 142 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.67 0.169
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 27.1.2019 - 17:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 133 Bencz VladimírBencz Vladimír 980603 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.53 0.185
2 83 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 5 07.66 0.271
3 140 Beláň MarekBeláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 07.68 0.180
4 101 Hartmann JakubHartmann Jakub 030322 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.70 0.201
5 126 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.79 0.195
6 125 Lapšanský MartinLapšanský Martin 011213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.83 0.184
7 132 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 07.84 0.191
8 81 Sabol DanielSabol Daniel 770811 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 07.95 0.168
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 27.1.2019 - 17:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 138 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.06 0.211
2 143 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.06 0.182
3 121 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.97 0.433
76 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 DNS
75 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 275 LAWSON ConfidenceLAWSON Confidence 900905 United KingdomUnited Kingdom 4 06.68 0.152
2 51 Miller SamMiller Sam 930902 United KingdomUnited Kingdom 5 06.72 0.138
3 64 Özer KayhanÖzer Kayhan 980101 TurkeyTurkey 3 06.78 0.144
4 94 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 06.89 0.176
5 134 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 06.92 0.175
6 129 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 06.93 0.174
7 67 Ištvanovič FilipIštvanovič Filip 920101 SerbiaSerbia 1 07.00 0.159
8 66 Bulajič NemanjaBulajič Nemanja 960101 SerbiaSerbia 7 07.01 0.130
9 85 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.02 0.158
9 70 Malka AsafMalka Asaf 800401 IzraelIzrael 5 07.02 0.142
11 91 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.03 0.139
12 88 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.06 0.169
13 128 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.10 0.169
14 33 Dienes MátyásDienes Mátyás 010101 HungaryHungary 6 07.12 0.150
15 2 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.17 0.145
16 112 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 07.18 0.153
17 90 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.23 0.170
18 116 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 07.26 0.163
19 117 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.29 0.178
20 84 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.37 0.153
21 74 Jančár LucianJančár Lucian 000529 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 07.38 0.171
22 277 Vrbovský TomášVrbovský Tomáš 010502 KyjovKyjov 7 07.46 0.150
23 20 Arcangeli MassimoArcangeli Massimo 970415 ITAITA 7 07.47 0.149
24 141 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.50 0.169
25 12 Pešek TomášPešek Tomáš 010507 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 07.53 0.171
25 120 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.53 0.220
25 133 Bencz VladimírBencz Vladimír 980603 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.53 0.185
28 111 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.54 0.181
29 26 Maddaloni AlessandroMaddaloni Alessandro 020318 ITAITA 1 07.56 0.183
30 103 Konečný JonášKonečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.57 0.190
31 105 Křivánek FrantišekKřivánek František 020701 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.58 0.156
32 124 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.59 0.180
33 27 Maestripieri MassimilianoMaestripieri Massimiliano 990118 ITAITA 6 07.60 0.166
34 18 Pazderka JakubPazderka Jakub 951119 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 07.64 0.345
35 16 Kuzma LukaKuzma Luka 011023 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 2 07.66 0.148
35 83 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 5 07.66 0.271
37 142 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.67 0.169
38 140 Beláň MarekBeláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 07.68 0.180
39 101 Hartmann JakubHartmann Jakub 030322 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.70 0.201
40 126 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.79 0.195
41 125 Lapšanský MartinLapšanský Martin 011213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.83 0.184
42 132 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 07.84 0.191
43 81 Sabol DanielSabol Daniel 770811 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 07.95 0.168
44 138 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.06 0.211
44 143 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.06 0.182
46 121 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.97 0.433
45 Zelinka MarekZelinka Marek 990505 Czech RepublicCzech Republic 8 DNS
119 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
139 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DQ
54 Sima Mihai RaduSima Mihai Radu 940725 ROUROU 8 DNS
55 Naim RamziNaim Ramzi 901005 LBNLBN 3 DNS
76 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 DNS
75 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 DNS

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 27.1.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 275 LAWSON ConfidenceLAWSON Confidence 900905 United KingdomUnited Kingdom 4 06.73 0.169
2 51 Miller SamMiller Sam 930902 United KingdomUnited Kingdom 6 06.75 0.149
3 60 Ay AykutAy Aykut 950101 TurkeyTurkey 3 06.80 0.137
4 64 Özer KayhanÖzer Kayhan 980101 TurkeyTurkey 7 06.82 0.136
5 94 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 06.88 0.158
6 134 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 06.94 0.183
7 85 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.01 0.142
8 55 Naim RamziNaim Ramzi 901005 LBNLBN 8 07.49 0.134
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 27.1.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Ištvanovič FilipIštvanovič Filip 920101 SerbiaSerbia 3 06.98 0.151
2 66 Bulajič NemanjaBulajič Nemanja 960101 SerbiaSerbia 7 06.98 0.127
3 129 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 06.98 0.164
4 70 Malka AsafMalka Asaf 800401 IzraelIzrael 4 07.04 0.126
5 91 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.06 0.158
6 33 Dienes MátyásDienes Mátyás 010101 HungaryHungary 8 07.10 0.136
7 88 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.14 0.163
6 Tastepe AliTastepe Ali 970101 AustriaAustria 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 27.1.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.16 0.155
2 90 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.20 0.145
3 128 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.21 0.178
4 2 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 07.27 0.143
5 139 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 07.29 0.175
6 119 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.37 0.250
7 54 Sima Mihai RaduSima Mihai Radu 940725 ROUROU 2 07.58 0.185
36 László DavidLászló David 920101 HungaryHungary 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 27.1.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 116 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 07.30 0.169
2 277 Vrbovský TomášVrbovský Tomáš 010502 KyjovKyjov 6 07.39 0.147
3 84 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.45 0.172
4 12 Pešek TomášPešek Tomáš 010507 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 07.50 0.130
23 Dosso AmadouDosso Amadou 000307 ITAITA 8 DNS
53 Kubát LukášKubát Lukáš 990409 Lokomotiva BřeclavLokomotiva Břeclav 7 DNS
22 Ciardi AlbertoCiardi Alberto 941220 ITAITA 5 DNS
15 Tláskal TomášTláskal Tomáš 010214 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 27.1.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 117 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.34 0.182
2 74 Jančár LucianJančár Lucian 000529 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 07.46 0.190
3 141 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 07.49 0.137
4 20 Arcangeli MassimoArcangeli Massimo 970415 ITAITA 6 07.53 0.160
5 26 Maddaloni AlessandroMaddaloni Alessandro 020318 ITAITA 2 07.55 0.165
6 27 Maestripieri MassimilianoMaestripieri Massimiliano 990118 ITAITA 1 07.64 0.173
7 18 Pazderka JakubPazderka Jakub 951119 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.68 0.159
92 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 27.1.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Zelinka MarekZelinka Marek 990505 Czech RepublicCzech Republic 4 07.46 0.132
2 124 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.50 0.176
3 103 Konečný JonášKonečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.59 0.207
4 120 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.61 0.207
5 142 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.62 0.183
6 16 Kuzma LukaKuzma Luka 011023 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 6 07.65 0.160
7 105 Křivánek FrantišekKřivánek František 020701 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.66 0.179
8 140 Beláň MarekBeláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 07.76 0.167
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 27.1.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 133 Bencz VladimírBencz Vladimír 980603 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.69 0.211
2 83 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 3 07.72 0.324
3 101 Hartmann JakubHartmann Jakub 030322 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.74 0.220
4 126 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.81 0.187
5 81 Sabol DanielSabol Daniel 770811 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 07.90 0.182
6 143 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.06 0.175
7 76 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 08.07 0.200
21 Carobbi RiccardoCarobbi Riccardo 930927 ITAITA 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 08 (ne, 27.1.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.66 0.187
2 125 Lapšanský MartinLapšanský Martin 011213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.86 0.183
3 132 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 07.89 0.194
4 138 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.04 0.228
5 75 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 08.51 0.139
6 121 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.95 0.180
114 Bátovský BorisBátovský Boris 050125 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 DNS
127 Špacir LucasŠpacir Lucas 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 275 LAWSON ConfidenceLAWSON Confidence 900905 United KingdomUnited Kingdom 4 06.73 0.169
2 51 Miller SamMiller Sam 930902 United KingdomUnited Kingdom 6 06.75 0.149
3 60 Ay AykutAy Aykut 950101 TurkeyTurkey 3 06.80 0.137
4 64 Özer KayhanÖzer Kayhan 980101 TurkeyTurkey 7 06.82 0.136
5 94 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 06.88 0.158
6 134 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 06.94 0.183
7 67 Ištvanovič FilipIštvanovič Filip 920101 SerbiaSerbia 3 06.98 0.151
7 66 Bulajič NemanjaBulajič Nemanja 960101 SerbiaSerbia 7 06.98 0.127
7 129 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 06.98 0.164
10 85 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.01 0.142
11 70 Malka AsafMalka Asaf 800401 IzraelIzrael 4 07.04 0.126
12 91 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.06 0.158
13 33 Dienes MátyásDienes Mátyás 010101 HungaryHungary 8 07.10 0.136
14 88 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.14 0.163
15 112 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.16 0.155
16 90 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.20 0.145
17 128 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.21 0.178
18 2 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 07.27 0.143
19 139 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 07.29 0.175
20 116 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 07.30 0.169
21 117 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.34 0.182
22 119 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.37 0.250
23 277 Vrbovský TomášVrbovský Tomáš 010502 KyjovKyjov 6 07.39 0.147
24 84 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.45 0.172
25 74 Jančár LucianJančár Lucian 000529 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 07.46 0.190
25 45 Zelinka MarekZelinka Marek 990505 Czech RepublicCzech Republic 4 07.46 0.132
27 55 Naim RamziNaim Ramzi 901005 LBNLBN 8 07.49 0.134
27 141 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 07.49 0.137
29 12 Pešek TomášPešek Tomáš 010507 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 07.50 0.130
29 124 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.50 0.176
31 20 Arcangeli MassimoArcangeli Massimo 970415 ITAITA 6 07.53 0.160
32 26 Maddaloni AlessandroMaddaloni Alessandro 020318 ITAITA 2 07.55 0.165
33 54 Sima Mihai RaduSima Mihai Radu 940725 ROUROU 2 07.58 0.185
34 103 Konečný JonášKonečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.59 0.207
35 120 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.61 0.207
36 142 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.62 0.183
37 27 Maestripieri MassimilianoMaestripieri Massimiliano 990118 ITAITA 1 07.64 0.173
38 16 Kuzma LukaKuzma Luka 011023 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 6 07.65 0.160
39 105 Křivánek FrantišekKřivánek František 020701 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.66 0.179
39 111 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.66 0.187
41 18 Pazderka JakubPazderka Jakub 951119 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.68 0.159
42 133 Bencz VladimírBencz Vladimír 980603 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.69 0.211
43 83 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 3 07.72 0.324
44 101 Hartmann JakubHartmann Jakub 030322 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.74 0.220
45 140 Beláň MarekBeláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 07.76 0.167
46 126 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.81 0.187
47 125 Lapšanský MartinLapšanský Martin 011213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.86 0.183
48 132 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 07.89 0.194
49 81 Sabol DanielSabol Daniel 770811 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 07.90 0.182
50 138 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.04 0.228
51 143 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.06 0.175
52 76 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 08.07 0.200
53 75 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 08.51 0.139
54 121 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.95 0.180
6 Tastepe AliTastepe Ali 970101 AustriaAustria 1 DNS
36 László DavidLászló David 920101 HungaryHungary 4 DNS
23 Dosso AmadouDosso Amadou 000307 ITAITA 8 DNS
53 Kubát LukášKubát Lukáš 990409 Lokomotiva BřeclavLokomotiva Břeclav 7 DNS
22 Ciardi AlbertoCiardi Alberto 941220 ITAITA 5 DNS
15 Tláskal TomášTláskal Tomáš 010214 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
92 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNS
21 Carobbi RiccardoCarobbi Riccardo 930927 ITAITA 7 DNS
114 Bátovský BorisBátovský Boris 050125 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 DNS
127 Špacir LucasŠpacir Lucas 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS

60 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 27.1.2019 - 16:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 266 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.51 0.173
2 171 Kotwila MartynaKotwila Martyna 990113 PolandPoland 4 07.54 0.177
3 194 Suhonen EmmaSuhonen Emma 910101 FinlandFinland 3 07.80 0.171
4 252 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.80 0.165
5 258 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.91 0.171
6 234 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 08.00 0.184
7 233 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 08.02 0.167
8 228 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.04 0.212
Poznámky:
2. séria / 2. round women
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.1.2019 - 16:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 151 Strohmayer-Dangl CatherinaStrohmayer-Dangl Catherina 030101 AustriaAustria 4 08.03 0.179
2 231 Močáryová PetraMočáryová Petra 990614 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.11 0.176
3 175 Bongiovanni LudovicaBongiovanni Ludovica 011005 ITAITA 3 08.11 0.321
4 269 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.14 0.408
5 263 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.19 0.147
6 271 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.27 0.196
7 150 Mariel EmilyMariel Emily 050101 AustriaAustria 7 08.30 0.174
8 163 Pavlinjek NatalijaPavlinjek Natalija 980513 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 8 08.33 0.192
Poznámky:
2. séria / 2. round women
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 27.1.2019 - 16:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Beranová TerezaBeranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.21 0.122
2 179 Garro MaricaGarro Marica 020109 ITAITA 4 08.22 0.168
3 250 Němcová AndreaNěmcová Andrea 050325 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.22 0.177
4 161 Dvoršak MašaDvoršak Maša 010116 AD Slovenska BistricaAD Slovenska Bistrica 7 08.35 0.151
5 227 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 8 08.37 0.157
6 262 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 010216 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.44 0.188
7 260 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.51 0.176
8 164 Pertoci ZarjaPertoci Zarja 030904 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 6 08.61 0.170
Poznámky:
2. séria / 2. round women
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 27.1.2019 - 16:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 257 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.30 0.193
2 256 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.36 0.177
3 169 Lánská JanaLánská Jana 910122 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.44 0.132
4 187 Tuci AliceTuci Alice 980611 ITAITA 3 08.44 0.176
5 170 Musilová NikolMusilová Nikol 970922 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.53 0.346
6 180 Giraudo CarolaGiraudo Carola 000515 ITAITA 2 08.65 0.168
7 168 Vašíčková LucieVašíčková Lucie 010730 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.70 0.350
147 Catic HanaCatic Hana 040314 AK SarajevoAK Sarajevo 8 DNS
Poznámky:
2. séria / 2. round women
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 27.1.2019 - 16:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Gerič NinaGerič Nina 040908 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 5 08.60 0.172
2 182 Lingua EleonoraLingua Eleonora 020101 ITAITA 4 08.66 0.247
3 255 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 990806 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.81 0.158
4 248 Marčíková LenkaMarčíková Lenka 991026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.94 0.611
5 173 Armando FrancescaArmando Francesca 000119 ITAITA 7 09.25 0.389
274 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 DNS
Poznámky:
2. séria / 2. round women
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 266 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.51 0.173
2 171 Kotwila MartynaKotwila Martyna 990113 PolandPoland 4 07.54 0.177
3 194 Suhonen EmmaSuhonen Emma 910101 FinlandFinland 3 07.80 0.171
3 252 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.80 0.165
5 258 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.91 0.171
6 234 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 08.00 0.184
7 233 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 08.02 0.167
8 151 Strohmayer-Dangl CatherinaStrohmayer-Dangl Catherina 030101 AustriaAustria 4 08.03 0.179
9 228 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.04 0.212
10 231 Močáryová PetraMočáryová Petra 990614 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.11 0.176
10 175 Bongiovanni LudovicaBongiovanni Ludovica 011005 ITAITA 3 08.11 0.321
12 269 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.14 0.408
13 263 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.19 0.147
14 152 Beranová TerezaBeranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.21 0.122
15 179 Garro MaricaGarro Marica 020109 ITAITA 4 08.22 0.168
15 250 Němcová AndreaNěmcová Andrea 050325 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.22 0.177
17 271 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.27 0.196
18 150 Mariel EmilyMariel Emily 050101 AustriaAustria 7 08.30 0.174
18 257 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.30 0.193
20 163 Pavlinjek NatalijaPavlinjek Natalija 980513 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 8 08.33 0.192
21 161 Dvoršak MašaDvoršak Maša 010116 AD Slovenska BistricaAD Slovenska Bistrica 7 08.35 0.151
22 256 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.36 0.177
23 227 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 8 08.37 0.157
24 262 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 010216 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.44 0.188
24 169 Lánská JanaLánská Jana 910122 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.44 0.132
24 187 Tuci AliceTuci Alice 980611 ITAITA 3 08.44 0.176
27 260 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.51 0.176
28 170 Musilová NikolMusilová Nikol 970922 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.53 0.346
29 162 Gerič NinaGerič Nina 040908 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 5 08.60 0.172
30 164 Pertoci ZarjaPertoci Zarja 030904 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 6 08.61 0.170
31 180 Giraudo CarolaGiraudo Carola 000515 ITAITA 2 08.65 0.168
32 182 Lingua EleonoraLingua Eleonora 020101 ITAITA 4 08.66 0.247
33 168 Vašíčková LucieVašíčková Lucie 010730 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.70 0.350
34 255 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 990806 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.81 0.158
35 248 Marčíková LenkaMarčíková Lenka 991026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.94 0.611
36 173 Armando FrancescaArmando Francesca 000119 ITAITA 7 09.25 0.389
147 Catic HanaCatic Hana 040314 AK SarajevoAK Sarajevo 8 DNS
274 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 DNS

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 27.1.2019 - 15:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 171 Kotwila MartynaKotwila Martyna 990113 PolandPoland 4 07.49 0.167
2 266 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.55 0.197
3 194 Suhonen EmmaSuhonen Emma 910101 FinlandFinland 3 07.78 0.142
4 252 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.80 0.165
5 228 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 07.98 0.162
6 234 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.98 0.165
195 Bumbálková HanaBumbálková Hana 010727 CZECZE 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 27.1.2019 - 15:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 233 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.99 0.181
2 151 Strohmayer-Dangl CatherinaStrohmayer-Dangl Catherina 030101 AustriaAustria 2 08.03 0.174
3 269 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.19 0.606
4 263 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.23 0.212
5 179 Garro MaricaGarro Marica 020109 ITAITA 6 08.27 0.179
6 260 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.42 0.169
159 Vánišová AnnaVánišová Anna 010513 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 27.1.2019 - 15:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Mariel EmilyMariel Emily 050101 AustriaAustria 3 08.22 0.304
2 163 Pavlinjek NatalijaPavlinjek Natalija 980513 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 5 08.25 0.142
3 152 Beranová TerezaBeranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.31 0.207
4 161 Dvoršak MašaDvoršak Maša 010116 AD Slovenska BistricaAD Slovenska Bistrica 4 08.42 0.161
5 262 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 010216 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.42 0.208
6 256 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.45 0.191
7 169 Lánská JanaLánská Jana 910122 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.50 0.339
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 27.1.2019 - 15:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 250 Němcová AndreaNěmcová Andrea 050325 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.31 0.561
2 168 Vašíčková LucieVašíčková Lucie 010730 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.62 0.534
3 170 Musilová NikolMusilová Nikol 970922 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.69 0.170
4 147 Catic HanaCatic Hana 040314 AK SarajevoAK Sarajevo 6 08.74 0.369
5 162 Gerič NinaGerič Nina 040908 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 1 08.76 0.221
164 Pertoci ZarjaPertoci Zarja 030904 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 5 DQ
227 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 7 DQ
Poznámky:
DQ podľa 162 / 7
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 27.1.2019 - 15:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 258 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 07.95 0.169
2 231 Močáryová PetraMočáryová Petra 990614 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11 08.11 0.229
3 175 Bongiovanni LudovicaBongiovanni Ludovica 011005 ITAITA 1 08.17 0.335
4 271 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 08.19 0.195
5 257 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 08.45 0.200
6 187 Tuci AliceTuci Alice 980611 ITAITA 3 08.46 0.171
7 180 Giraudo CarolaGiraudo Carola 000515 ITAITA 2 08.62 0.215
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 27.1.2019 - 15:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Lingua EleonoraLingua Eleonora 020101 ITAITA 2 08.75 0.176
2 255 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 990806 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.81 0.204
3 248 Marčíková LenkaMarčíková Lenka 991026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.86 0.283
4 274 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.03 0.164
5 173 Armando FrancescaArmando Francesca 000119 ITAITA 3 09.28 0.363
181 Lenzi RebeccaLenzi Rebecca 990525 ITAITA 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 171 Kotwila MartynaKotwila Martyna 990113 PolandPoland 4 07.49 0.167
2 266 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.55 0.197
3 194 Suhonen EmmaSuhonen Emma 910101 FinlandFinland 3 07.78 0.142
4 252 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.80 0.165
5 258 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 07.95 0.169
6 228 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 07.98 0.162
6 234 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.98 0.165
8 233 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.99 0.181
9 151 Strohmayer-Dangl CatherinaStrohmayer-Dangl Catherina 030101 AustriaAustria 2 08.03 0.174
10 231 Močáryová PetraMočáryová Petra 990614 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11 08.11 0.229
11 175 Bongiovanni LudovicaBongiovanni Ludovica 011005 ITAITA 1 08.17 0.335
12 269 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.19 0.606
12 271 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 08.19 0.195
14 150 Mariel EmilyMariel Emily 050101 AustriaAustria 3 08.22 0.304
15 263 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.23 0.212
16 163 Pavlinjek NatalijaPavlinjek Natalija 980513 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 5 08.25 0.142
17 179 Garro MaricaGarro Marica 020109 ITAITA 6 08.27 0.179
18 152 Beranová TerezaBeranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.31 0.207
18 250 Němcová AndreaNěmcová Andrea 050325 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.31 0.561
20 260 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.42 0.169
20 161 Dvoršak MašaDvoršak Maša 010116 AD Slovenska BistricaAD Slovenska Bistrica 4 08.42 0.161
20 262 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 010216 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.42 0.208
23 256 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.45 0.191
23 257 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 08.45 0.200
25 187 Tuci AliceTuci Alice 980611 ITAITA 3 08.46 0.171
26 169 Lánská JanaLánská Jana 910122 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.50 0.339
27 168 Vašíčková LucieVašíčková Lucie 010730 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.62 0.534
27 180 Giraudo CarolaGiraudo Carola 000515 ITAITA 2 08.62 0.215
29 170 Musilová NikolMusilová Nikol 970922 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.69 0.170
30 147 Catic HanaCatic Hana 040314 AK SarajevoAK Sarajevo 6 08.74 0.369
31 182 Lingua EleonoraLingua Eleonora 020101 ITAITA 2 08.75 0.176
32 162 Gerič NinaGerič Nina 040908 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 1 08.76 0.221
33 255 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 990806 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.81 0.204
34 248 Marčíková LenkaMarčíková Lenka 991026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.86 0.283
35 274 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.03 0.164
36 173 Armando FrancescaArmando Francesca 000119 ITAITA 3 09.28 0.363
195 Bumbálková HanaBumbálková Hana 010727 CZECZE 6 DNS
159 Vánišová AnnaVánišová Anna 010513 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS
164 Pertoci ZarjaPertoci Zarja 030904 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 5 DQ
227 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 7 DQ
181 Lenzi RebeccaLenzi Rebecca 990525 ITAITA 6 DNS