<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Atletickej ligy, Memoriál T. Babiaka

Bratislava (19. 5. 2019)

1500 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 249 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 3:55.30 8.00
2 79 Mojžiš MichalMojžiš Michal 971224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 3:59.01 7.00
3 171 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 4:07.42 6.00
MS 147 Čerep VladimirČerep Vladimir 010211 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 4:08.54
MS Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4:09.20
MS 287 Nevedel JozefNevedel Jozef 001016 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 4:11.55
7 17 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 4:15.50 5.00
8 222 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 4:18.89 4.00
MS 114 Semančák FilipSemančák Filip 020821 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 9 4:21.67
10 129 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 000816 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 4:30.61 3.00
MS 71 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10 4:34.16
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 8 Friš JanFriš Jan 951219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 3:52.04 11.00
2 16 Sýkora JanSýkora Jan 920518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 3:52.97 9.00
MS 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 930707 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 10 4:28.87
4 188 Kozlovský MatúšKozlovský Matúš 980811 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 4:30.81 2.00
MS 149 Polončák DamiánPolončák Damián 020716 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 4:34.56
MS 75 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:37.36
MS 44 Šnirc JánŠnirc Ján 820628 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 4:37.50
MS 45 Trosko TomášTrosko Tomáš 860302 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 4:41.51
MS 42 Peško MiroslavPeško Miroslav 720829 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 4:45.17
MS 26 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 4:45.65
MS 32 Leser SimonLeser Simon 030201 Laufteam Burgenland EisenstadtLaufteam Burgenland Eisenstadt 4:53.98
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 8 Friš JanFriš Jan 951219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 3:52.04 11.00
2 16 Sýkora JanSýkora Jan 920518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 3:52.97 9.00
3 249 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 3:55.30 8.00
4 79 Mojžiš MichalMojžiš Michal 971224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 3:59.01 7.00
5 171 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 4:07.42 6.00
6 147 Čerep VladimirČerep Vladimir 010211 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 4:08.54
7 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4:09.20
8 287 Nevedel JozefNevedel Jozef 001016 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 4:11.55
9 17 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 4:15.50 5.00
10 222 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 4:18.89 4.00
11 114 Semančák FilipSemančák Filip 020821 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 9 4:21.67
12 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 930707 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 10 4:28.87
13 129 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 000816 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 4:30.61 3.00
14 188 Kozlovský MatúšKozlovský Matúš 980811 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 4:30.81 2.00
15 71 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10 4:34.16
16 149 Polončák DamiánPolončák Damián 020716 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 4:34.56
17 75 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:37.36
18 44 Šnirc JánŠnirc Ján 820628 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 4:37.50
19 45 Trosko TomášTrosko Tomáš 860302 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 4:41.51
20 42 Peško MiroslavPeško Miroslav 720829 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 4:45.17
21 26 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 4:45.65
22 32 Leser SimonLeser Simon 030201 Laufteam Burgenland EisenstadtLaufteam Burgenland Eisenstadt 4:53.98

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 19.5.2019 - 13:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 210 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 4:41.99 11.00
MS 50 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 021030 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 4:42.24
3 94 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 930812 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 4:47.52 9.00
MS 28 Stachová AnitaStachová Anita 010829 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 4:50.68
MS 31 Leser AnnaLeser Anna 010101 Laufteam Burgenland EisenstadtLaufteam Burgenland Eisenstadt 14 4:55.01
MS 30 Bredlinger CarolineBredlinger Caroline 010101 Laufteam Burgenland EisenstadtLaufteam Burgenland Eisenstadt 13 4:58.30
7 284 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 5:04.45 8.00
MS 24 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 5:10.31
9 101 Špitková KristínaŠpitková Kristína 010130 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 5:14.47 7.00
10 145 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 5:25.84 6.00
11 161 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 5:29.62 5.00
12 206 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 5:29.70 4.00
MS 46 Bašnáková JanaBašnáková Jana 790729 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10 5:30.89
14 217 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 980628 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 16 5:32.89 3.00
MS 115 Hromadová TamaraHromadová Tamara 940702 MotigoMotigo 1 5:50.29
Celkom 15 pretekárov