<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (24. 2. 2019)

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 24.2.2019 - 11:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 187 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.42 Q 0.161
2 233 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.44 q 0.169
3 157 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 5 07.48 0.170
4 143 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 07.50 0.192
5 154 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 07.59 0.142
6 37 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 07.64 0.159
7 13 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.67 0.198
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 24.2.2019 - 11:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.31 Q 0.158
2 38 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 07.38 q 0.187
3 408 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.44 0.205
4 234 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.51 0.171
5 199 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 07.56 0.191
6 169 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.65 0.188
7 117 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 07.65 0.216
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 24.2.2019 - 11:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.23 Q 0.188
2 225 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.30 q 0.178
3 82 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07.49 0.178
4 138 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 07.51 0.178
5 314 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 07.60 0.223
6 14 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.66 0.203
7 60 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.71 0.331
8 21 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 07.78 0.177
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 24.2.2019 - 11:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 07.39 Q 0.304
2 248 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.42 q 0.169
3 35 Krokavec RomanKrokavec Roman 020602 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 07.46 0.381
4 317 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 07.51 0.152
5 57 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.53 0.149
6 77 Magula MarekMagula Marek 020418 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 07.64 0.394
7 228 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.67 0.230
8 172 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.76 0.527
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.23 Q 0.188
2 225 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.30 q 0.178
3 79 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.31 Q 0.158
4 38 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 07.38 q 0.187
5 70 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 07.39 Q 0.304
6 187 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.42 Q 0.161
6 248 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.42 q 0.169
8 233 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.44 q 0.169
8 408 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.44 0.205
10 35 Krokavec RomanKrokavec Roman 020602 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 07.46 0.381
11 157 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 5 07.48 0.170
12 82 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07.49 0.178
13 143 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 07.50 0.192
14 234 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.51 0.171
14 138 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 07.51 0.178
14 317 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 07.51 0.152
17 57 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.53 0.149
18 199 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 07.56 0.191
19 154 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 07.59 0.142
20 314 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 07.60 0.223
21 37 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 07.64 0.159
21 77 Magula MarekMagula Marek 020418 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 07.64 0.394
23 169 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.65 0.188
23 117 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 07.65 0.216
25 14 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.66 0.203
26 13 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.67 0.198
26 228 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.67 0.230
28 60 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.71 0.331
29 172 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.76 0.527
30 21 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 07.78 0.177

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.16 0.178
2 225 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.27 0.154
3 70 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 07.32 0.206
4 187 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 07.34 0.144
5 233 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.36 0.173
6 38 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 07.37 0.526
7 79 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.38 0.175
8 248 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.40 0.184
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 24.2.2019 - 11:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 178 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.87 Q 0.206
2 207 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.92 q 0.215
3 162 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 3 08.24 0.356
4 243 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.25 0.172
5 1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.45 0.200
6 52 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.69 0.181
7 247 Vida LillaVida Lilla 030826 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.84 0.180
8 165 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 Naša atletikaNaša atletika 1 08.92 0.196
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 24.2.2019 - 11:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.99 Q 0.156
2 103 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.07 q 0.156
3 212 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.14 q 0.153
4 71 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 08.38 0.174
5 66 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.42 0.197
6 54 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.69 0.336
7 107 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 08.70 0.412
8 142 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 08.78 0.361
Poznámky:
Mišovičová Katarína - žltá karta podľa pravidla 162/5
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 24.2.2019 - 11:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 307 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.90 Q 0.203
2 241 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.23 0.180
3 63 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.34 0.179
4 130 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.42 0.155
5 18 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.44 0.347
6 191 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.61 0.374
7 214 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.69 0.166
8 238 Batky JázminBatky Jázmin 050611 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.80 0.188
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 24.2.2019 - 11:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.96 Q 0.192
2 205 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.14 q 0.184
3 211 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.30 0.200
4 254 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.35 0.192
5 222 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.65 0.567
6 260 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.72 0.475
7 64 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.74 0.229
244 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 178 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.87 Q 0.206
2 307 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.90 Q 0.203
3 207 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.92 q 0.215
4 32 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.96 Q 0.192
5 181 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.99 Q 0.156
6 103 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.07 q 0.156
7 212 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.14 q 0.153
7 205 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.14 q 0.184
9 241 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.23 0.180
10 162 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 3 08.24 0.356
11 243 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.25 0.172
12 211 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.30 0.200
13 63 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.34 0.179
14 254 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.35 0.192
15 71 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 08.38 0.174
16 66 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.42 0.197
16 130 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.42 0.155
18 18 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.44 0.347
19 1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.45 0.200
20 191 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.61 0.374
21 222 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.65 0.567
22 52 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.69 0.181
22 54 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.69 0.336
22 214 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.69 0.166
25 107 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 08.70 0.412
26 260 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.72 0.475
27 64 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.74 0.229
28 142 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 08.78 0.361
29 238 Batky JázminBatky Jázmin 050611 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.80 0.188
30 247 Vida LillaVida Lilla 030826 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.84 0.180
31 165 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 Naša atletikaNaša atletika 1 08.92 0.196
244 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DQ

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 178 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.80 0.215
2 307 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.88 0.186
3 32 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 07.91 0.196
4 181 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.95 0.168
5 207 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.07 0.158
6 103 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 08.15 0.148
7 205 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.15 0.190
8 212 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.22 0.165
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 24.2.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 22.91 0.222
2 109 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.01 0.185
3 225 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.26 0.153
4 264 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 25.44 0.202
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 24.2.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 233 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.24 0.220
2 114 Vrťo AdamVrťo Adam 020902 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.66 0.163
3 60 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.82 0.215
38 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 DQ 0.200
Poznámky:
DQ podľa pravidla 214/6
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 24.2.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 204 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 24.08 0.221
2 248 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.08 0.207
3 187 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 25.57 0.158
4 251 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.08 0.166
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 24.2.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.03 0.181
2 99 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 24.38 0.223
3 22 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 24.51 0.173
4 408 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 25.21 0.232
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 24.2.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 234 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.35 0.160
2 57 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.57 0.163
3 14 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.80 0.157
4 172 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.18 0.218
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 24.2.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 314 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 24.83 0.190
2 266 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 25.27 0.198
3 228 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 26.38 0.192
117 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNF 0.133
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 22.91 0.222
2 109 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.01 0.185
3 225 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.26 0.153
4 82 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.03 0.181
5 204 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 24.08 0.221
5 248 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.08 0.207
7 233 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.24 0.220
8 234 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.35 0.160
9 99 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 24.38 0.223
10 22 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 24.51 0.173
11 57 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.57 0.163
12 114 Vrťo AdamVrťo Adam 020902 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.66 0.163
13 14 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.80 0.157
14 314 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 24.83 0.190
15 172 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.18 0.218
16 408 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 25.21 0.232
17 266 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 25.27 0.198
18 264 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 25.44 0.202
19 187 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 25.57 0.158
20 60 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.82 0.215
21 251 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.08 0.166
22 228 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 26.38 0.192
38 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 DQ 0.200
117 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNF 0.133

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 24.2.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 307 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.41 0.185
2 178 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.56 0.222
3 181 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.40 0.292
4 45 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 30.15 0.221
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 24.2.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 270 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 26.98 0.228
2 207 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.54 0.158
3 212 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.65 0.203
4 64 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 29.37 0.211
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 24.2.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 27.26 0.299
2 180 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.39 0.203
3 1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 28.04 0.170
4 89 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 29.48 0.154
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 24.2.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 130 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 28.09 0.152
2 4 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 28.22 0.194
3 52 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 28.41 0.191
222 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 24.2.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 245 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 28.12 0.167
2 63 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.66 0.271
3 142 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 28.87 0.190
4 107 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 29.43 0.284
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 24.2.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 211 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 27.44 0.290
2 54 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 28.44 0.170
3 239 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 29.63 0.295
4 44 Melová EmíliaMelová Emília 020309 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 29.80 0.223
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 307 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.41 0.185
2 178 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.56 0.222
3 181 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.40 0.292
4 270 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 26.98 0.228
5 265 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 27.26 0.299
6 180 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.39 0.203
7 211 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 27.44 0.290
8 207 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.54 0.158
9 212 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.65 0.203
10 1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 28.04 0.170
11 130 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 28.09 0.152
12 245 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 28.12 0.167
13 4 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 28.22 0.194
14 52 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 28.41 0.191
15 54 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 28.44 0.170
16 63 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.66 0.271
17 142 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 28.87 0.190
18 64 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 29.37 0.211
19 107 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 29.43 0.284
20 89 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 29.48 0.154
21 239 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 29.63 0.295
22 44 Melová EmíliaMelová Emília 020309 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 29.80 0.223
23 45 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 30.15 0.221
222 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNF

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 24.2.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 171 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 52.61 0.175
2 34 Revaj FilipRevaj Filip 020613 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 53.14 0.192
3 13 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 54.09 0.294
4 221 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:00.90 0.252
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 24.2.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 54.49
2 229 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 54.49
3 266 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 55.20
100 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 24.2.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 218 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 54.28 0.196
2 235 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 54.81 0.199
3 117 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 55.71 0.215
4 308 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 57.01 0.170
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 24.2.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 158 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 Naša atletikaNaša atletika 3 55.63 0.191
2 173 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 55.96 0.188
3 174 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 56.47 0.173
4 10 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 56.78 0.229
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 24.2.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 233 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 55.49 0.227
2 251 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 58.65 0.168
3 252 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:00.01 0.219
4 228 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:01.32 0.230
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 24.2.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 201 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 56.72 0.213
2 5 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 57.75 0.211
3 250 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 58.77 0.201
4 118 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 59.99 0.228
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 171 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 52.61 0.175
2 34 Revaj FilipRevaj Filip 020613 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 53.14 0.192
3 13 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 54.09 0.294
4 218 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 54.28 0.196
5 110 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 54.49
5 229 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 54.49
7 235 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 54.81 0.199
8 266 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 55.20
9 233 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 55.49 0.227
10 158 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 Naša atletikaNaša atletika 3 55.63 0.191
11 117 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 55.71 0.215
12 173 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 55.96 0.188
13 174 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 56.47 0.173
14 201 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 56.72 0.213
15 10 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 56.78 0.229
16 308 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 57.01 0.170
17 5 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 57.75 0.211
18 251 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 58.65 0.168
19 250 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 58.77 0.201
20 118 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 59.99 0.228
21 252 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:00.01 0.219
22 221 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:00.90 0.252
23 228 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:01.32 0.230
100 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 DNS

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 24.2.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 57.52 0.210
2 270 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 1:01.92 0.283
3 256 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:02.86 0.213
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 24.2.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:02.01 0.244
2 206 Balážová EmaBalážová Ema 020718 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:04.19 0.224
3 150 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 1:10.27 0.277
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 24.2.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:02.69 0.274
2 175 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:04.94 0.282
3 48 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 1:05.44 0.227
268 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 24.2.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 1:06.28 0.172
2 194 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:06.95 0.266
3 119 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 030916 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:08.89 0.203
4 72 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 1:11.18 0.245
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 24.2.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:08.34 0.179
2 258 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:12.41 0.270
3 128 Dybalová NinaDybalová Nina 040607 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:22.62 0.244
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 57.52 0.210
2 270 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 1:01.92 0.283
3 2 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:02.01 0.244
4 3 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:02.69 0.274
5 256 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:02.86 0.213
6 206 Balážová EmaBalážová Ema 020718 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:04.19 0.224
7 175 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:04.94 0.282
8 48 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 1:05.44 0.227
9 47 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 1:06.28 0.172
10 194 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:06.95 0.266
11 18 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:08.34 0.179
12 119 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 030916 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:08.89 0.203
13 150 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 1:10.27 0.277
14 72 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 1:11.18 0.245
15 258 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:12.41 0.270
16 128 Dybalová NinaDybalová Nina 040607 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:22.62 0.244
268 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 24.2.2019 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 34 Revaj FilipRevaj Filip 020613 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 2:03.30
2 56 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:05.07
3 231 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:06.70
4 140 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 2:07.27
5 36 Bielek FilipBielek Filip 030701 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 2:10.05
6 42 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 2:18.73
170 Laktiš JakubLaktiš Jakub 020826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 24.2.2019 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 329 Kudlík MatejKudlík Matej 040228 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:15.05
2 113 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 2:15.68
3 218 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 2:16.11
4 11 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:16.40
5 123 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030630 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 2:27.37
7 78 Ambruš OndrejAmbruš Ondrej 020523 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:35.48
250 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 214/6
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 34 Revaj FilipRevaj Filip 020613 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 2:03.30
2 56 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:05.07
3 231 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:06.70
4 140 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 2:07.27
5 36 Bielek FilipBielek Filip 030701 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 2:10.05
6 329 Kudlík MatejKudlík Matej 040228 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:15.05
7 113 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 2:15.68
8 218 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 2:16.11
9 11 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:16.40
10 42 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 2:18.73
11 123 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030630 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 2:27.37
12 78 Ambruš OndrejAmbruš Ondrej 020523 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:35.48
170 Laktiš JakubLaktiš Jakub 020826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
250 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DQ

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 24.2.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 215 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:18.41
2 46 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:19.40
3 327 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:22.34
4 17 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:23.20
5 50 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:27.60
6 84 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:39.15
7 177 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 021210 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:41.89
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 24.2.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 120 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:32.28
2 214 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:32.62
3 301 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:32.67
4 262 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 020207 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:33.29
5 152 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:35.09
6 195 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:35.27
7 122 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:40.62
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 24.2.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 25 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:36.63
2 33 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:38.93
3 179 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:39.06
4 193 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:39.30
5 261 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:40.62
6 257 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:45.01
7 210 Hrbasová VanesaHrbasová Vanesa 040616 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:52.55
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 215 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:18.41
2 46 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:19.40
3 327 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:22.34
4 17 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:23.20
5 50 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:27.60
6 120 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:32.28
7 214 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:32.62
8 301 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:32.67
9 262 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 020207 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:33.29
10 152 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:35.09
11 195 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:35.27
12 25 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:36.63
13 33 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:38.93
14 179 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:39.06
15 84 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:39.15
16 193 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:39.30
17 122 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:40.62
17 261 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:40.62
19 177 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 021210 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:41.89
20 257 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:45.01
21 210 Hrbasová VanesaHrbasová Vanesa 040616 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:52.55

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 24.2.2019 - 13:30) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 139 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 4:22.84
2 30 Hlbocký JurajHlbocký Juraj 020207 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 4:37.21
3 29 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 4:37.72
4 168 Hruška PeterHruška Peter 031008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 4:38.29
5 31 Kubík FilipKubík Filip 031014 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 12 4:43.03
6 6 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 4:46.79
7 330 Nevedel AlexNevedel Alex 021230 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 4:50.12
8 237 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:55.51
9 124 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 020311 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 5:00.50
10 227 Bugár AndrejBugár Andrej 040214 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 5:19.71
11 59 Černiansky PeterČerniansky Peter 030816 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 5:34.74
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 24.2.2019 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 121 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 5:02.88
2 27 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 5:07.89
3 196 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 5:14.79
4 197 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 5:15.50
5 131 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 5:24.32
6 86 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 5:28.98
7 67 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 5:30.68
8 240 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 5:30.72
9 108 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 5:52.93
Celkom 9 pretekárov

3000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 24.2.2019 - 15:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 9 Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09:32.68
2 134 Semančák FilipSemančák Filip 020821 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 12 09:33.16
3 219 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 09:33.34
4 409 Ulbricht AdamUlbricht Adam 020226 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09:36.39
5 315 Patúc JakubPatúc Jakub 030404 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09:45.15
6 236 Mészáros KristófMészáros Kristóf 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10:05.10
7 141 Stanik MichalStanik Michal 020824 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 13 10:07.32
8 203 Suchý DávidSuchý Dávid 030109 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 14 10:27.46
9 97 Zubák AdamZubák Adam 041021 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 10:38.21
10 93 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 030830 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 10:50.42
11 223 Čurlej MariánČurlej Marián 021228 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 11 11:45.11
Celkom 11 pretekárov

3000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 24.2.2019 - 15:00) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 360 Hazuchová LízaHazuchová Líza 020723 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 8 11:00.93
2 331 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 021128 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 11:03.35
3 242 Klepková EliškaKlepková Eliška 030513 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11:03.35
4 198 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 11:22.62
5 359 Čellárová VeronikaČellárová Veronika 020724 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 7 11:58.63
6 185 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12:09.14
7 253 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12:48.35
8 15 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13:32.09
9 69 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 13:53.76
Celkom 9 pretekárov

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 24.2.2019 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 99 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.36 Q 0.197
2 76 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 020317 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.75 Q 0.168
3 264 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 08.95 Q 0.195
4 230 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.33 q 0.213
5 100 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 09.70 0.161
6 249 Gonda RóbertGonda Róbert 031113 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.72 0.590
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 24.2.2019 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.68 Q 0.180
2 20 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.78 Q 0.188
3 204 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.87 Q 0.226
4 252 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.37 q 0.207
5 74 Kurty MatejKurty Matej 030402 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.44 0.174
6 173 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.48 0.189
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 99 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.36 Q 0.197
2 110 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.68 Q 0.180
3 76 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 020317 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.75 Q 0.168
4 20 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.78 Q 0.188
5 204 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.87 Q 0.226
6 264 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 08.95 Q 0.195
7 230 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.33 q 0.213
8 252 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.37 q 0.207
9 74 Kurty MatejKurty Matej 030402 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.44 0.174
10 173 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.48 0.189
11 100 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 09.70 0.161
12 249 Gonda RóbertGonda Róbert 031113 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.72 0.590

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 11:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 99 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.22 0.172
2 76 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 020317 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.57 0.174
3 110 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.65 0.189
4 264 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 08.68 0.182
5 204 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.77 0.216
6 20 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.86 0.188
7 230 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.07 0.183
8 252 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.23 0.200
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 24.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.02 Q 0.185
2 41 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 7 09.15 Q 0.155
3 265 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 09.36 q 0.244
4 184 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.41 0.216
5 43 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.62 0.180
6 88 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.89 0.158
7 410 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.27 0.190
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 24.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.01 Q 0.155
2 216 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.30 Q 0.170
3 175 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.54 0.160
4 71 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 09.65 0.174
5 191 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.98 0.222
6 16 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 11.25 0.210
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 24.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 192 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 09.14 Q 0.196
2 26 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.36 Q 0.165
3 256 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.39 q 0.165
4 255 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.51 0.194
5 176 Bryndzová NinaBryndzová Nina 021126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.52 0.440
6 68 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 020411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.59 0.452
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.01 Q 0.155
2 180 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.02 Q 0.185
3 192 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 09.14 Q 0.196
4 41 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 7 09.15 Q 0.155
5 216 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.30 Q 0.170
6 265 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 09.36 q 0.244
6 26 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.36 Q 0.165
8 256 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.39 q 0.165
9 184 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.41 0.216
10 255 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.51 0.194
11 175 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.54 0.160
12 43 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.62 0.180
13 71 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 09.65 0.174
14 88 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.89 0.158
15 410 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.27 0.190
16 191 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.98 0.222
17 16 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 11.25 0.210
18 176 Bryndzová NinaBryndzová Nina 021126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.52 0.440
19 68 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 020411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.59 0.452

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.82 0.162
2 180 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.93 0.191
3 41 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 6 09.05 0.108
4 192 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 09.06 0.258
5 216 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.23 0.158
6 26 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.37 0.188
7 265 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 09.40 0.218
8 256 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.57 0.164
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 11:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 160165170175180184188192195198
1 156 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
021012 14 180 --oooxxx
2 7 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
020525 16 180 --oxoxoxxx
3 58 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030904 11 175 ooxooxxx
4= 98 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
021129 9 175 oooxoxxx
4= 200 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020704 15 175 oooxoxxx
4= 188 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040110 10 175 oooxoxxx
7 124 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel
AK Junior HoličAK Junior Holič
020311 13 175 oooxxoxxx
8 125 Šefčík OliverŠefčík Oliver
AK Junior HoličAK Junior Holič
021216 6 170 oxxooxxx
9 224 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
030929 12 170 -oxoxxx
10= 249 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031113 2 165 ooxxx
10= 149 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
030906 7 165 ooxxx
12 74 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
030402 8 165 oxoxxx
13 12 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
021129 5 165 xxoxxoxxx
14 202 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
031001 4 160 xxoxxx
49 Liška AdamLiška Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
030516 1 NM xxx
Celkom 15 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 140145150155159163167171
1 246 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031122 11 167 --oooxoxxoxxx
2= 115 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
030921 7 155 -oooxxx
2= 144 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020904 10 155 --ooxxx
4= 87 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 3 155 oooxoxxx
4= 243 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020429 6 155 oooxo-xxx
4= 217 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050131 8 155 oooxoxxx
7= 145 Vilhanová WandaVilhanová Wanda
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020618 5 155 oooxxoxxx
7= 245 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 2 155 -ooxxoxxx
9 41 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 9 150 -oxoxxx
10= 119 Frivaldská PetraFrivaldská Petra
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
030916 1 140 oxxx
10= 85 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030607 4 140 oxxx
Celkom 11 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 260280300320340360360
1 75 Lisík ŠtefanLisík Štefan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
030117 2 360 ---ooxxxo
2 20 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 3 340 ----oxxxx
3 156 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
021012 1 260 oxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 200220240260270280290300310320330340350360
1 302 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
021003 8 350 -----o-o-oooxoxxx
2 192 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 7 330 -------oxoooxxx
3 321 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
041224 5 240 oooxxx
4 26 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020219 6 240 --xoxxx
5 88 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 3 240 oxoxoxxx
320 Kuníková MariannaKuníková Marianna
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
050531 4 NM xxx
260 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040907 1 NM x-
85 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030607 2 NM xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 24.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 220 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
020311 16 675 0596x06750675xxx
2 73 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
020813 15 615 0615059806010615xx0585
3 200 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020704 14 607 0600058606020602057706070605
4 58 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030904 13 607 0584056705550584059705630607
5 111 Poloha OliverPoloha Oliver
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
020718 12 583 0558x05830583x05560579
6 306 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
040720 8 578 0549057805610578055105620569
7 28 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
040703 11 575 x0530057505750573xx
8 138 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
030108 10 568 05120533056805680558x-
9 21 Laca MatejLaca Matej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020509 9 566 x052905660566
10 137 Cvik JakubCvik Jakub
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
020227 4 547 0517054705210547
11 136 Pauer AndrejPauer Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
030424 6 542 05420393x0542
12 153 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040425 2 534 0534x05330534
13 59 Černiansky PeterČerniansky Peter
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030816 1 513 05130506x0513
14 116 Bačišin JánBačišin Ján
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
021106 3 513 0513x04710513
15 154 Sokol PeterSokol Peter
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
030326 5 504 0504x04620504
16 159 Paško AdamPaško Adam
Naša atletikaNaša atletika
030626 7 489 0463047004890489
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 24.2.2019 - 11:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 147 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040111 16 567 05330534054605460553x0567
2 259 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 15 555 05290539x0539052905360555
3 65 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
020423 14 555 0491052505180525x05340555
4 192 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 13 543 0522053005430543x0537x
5 205 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040220 12 528 -0510x0510x05280507
6 245 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 10 505 0461050504900505x04880497
7 146 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040526 1 484 0460048004660480046004590484
8 241 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050719 11 465 x04470465046504490337-
9 71 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
030902 6 459 0413040104590459
10 4 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
030205 9 451 0451042904510451
11 130 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050626 5 447 0407044703970447
12 238 Batky JázminBatky Jázmin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050611 7 446 0446--0446
13 254 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050408 8 437 x043104370437
14 165 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia
Naša atletikaNaša atletika
031113 4 436 0424043504360436
15 1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
041027 3 431 04310417x0431
16 183 Lacinová LuciaLacinová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030203 2 420 0395025904200420
Celkom 16 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(ne, 24.2.2019 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 12 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
021129 3 12.44 11.6812.3612.3012.3612.4411.9711.96
2 98 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
021129 4 12.34 11.8212.0112.1412.1412.1612.34x
3 202 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
031001 2 11.97 11.6811.4911.8611.8611.9711.1711.94
4 137 Cvik JakubCvik Jakub
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
020227 1 11.33 11.2211.33x11.33---
220 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
020311 5 NM x--0.0---
Celkom 5 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(ne, 24.2.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 65 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
020423 6 11.45 11.1211.2411.4511.4511.1910.32x
2 255 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030607 1 11.38 x11.0511.3311.33-11.2111.38
3 144 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020904 5 11.03 10.8310.6910.7410.8310.8310.6111.03
4 216 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
031222 3 10.96 10.5110.9610.6810.9610.75x10.62
5 4 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
030205 4 10.64 10.0910.54x10.5410.64x10.18
6 206 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020718 2 10.00 xx10.0010.00xx09.66
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 24.2.2019 - 11:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 24 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
031212 16 13.90 12.1912.9713.6313.6313.1712.9913.90
2 208 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020624 12 13.71 13.0313.17x13.17x12.7613.71
3 155 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040413 14 13.34 11.71x12.1912.1913.3412.20x
4 40 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
020114 15 12.52 11.5912.2312.1012.2312.5212.3412.04
5 101 Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
041003 13 12.27 11.2010.8810.9811.2012.2711.42x
6 83 Dulinová ValériaDulinová Valéria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030208 11 11.82 11.6511.8211.6111.8211.4711.71x
7 182 Králiková KristínaKráliková Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
021130 10 11.55 x10.8111.5511.55xx10.78
8 151 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
030412 6 11.52 10.8311.5210.7811.52x10.5110.06
9 53 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
030428 8 10.93 10.9309.8710.5910.93
10 190 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
031204 9 10.47 10.4710.1210.0210.47
11 39 Jacková Anna NatháliaJacková Anna Nathália
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
020702 2 10.34 09.3709.3310.3410.34
12 318 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
030908 7 10.17 10.1709.7409.6710.17
13 102 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
030530 5 10.14 10.1409.8409.5010.14
14 269 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
030429 4 10.03 08.9710.03x10.03
15 209 Hozáková MichaelaHozáková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
021019 1 09.84 09.7109.84x09.84
16 127 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040727 3 09.18 07.9808.7109.1809.18
Celkom 16 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(ne, 24.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 8 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
021115 16 17.58 16.8616.5016.5316.8616.7315.8817.58
2 79 Fáber RenéFáber René
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
031204 13 15.49 15.0814.7415.1115.1112.8514.2715.49
3 267 Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
031001 15 15.33 15.0514.3313.0715.0515.33xx
4 104 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
020215 14 14.71 14.0214.3914.7114.7114.6114.1414.05
5 136 Pauer AndrejPauer Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
030424 10 13.72 13.3613.7113.7213.72x13.4013.01
6 37 Legnavský BernardLegnavský Bernard
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
020819 12 13.32 13.10x12.8813.1013.31x13.32
7 148 Medveď MichalMedveď Michal
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
020802 11 12.96 12.1312.9212.7012.92xx12.96
8 81 Prochác FilipProchác Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030630 8 12.93 10.9312.9312.1312.93x12.0612.23
9 232 Hromada JakubHromada Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020925 9 12.81 12.8112.6912.6912.81
10 226 Briežnik JakubBriežnik Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
021016 2 12.67 12.1111.1112.6712.67
11 316 Škandera Tomᚊkandera Tomáš
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020415 7 12.66 12.5912.6612.4712.66
12 23 Záhora SamuelZáhora Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030727 6 11.58 11.5810.4211.4211.58
13 135 Pauer AdriánPauer Adrián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
020207 4 11.35 11.3511.0011.0011.35
14 112 Prokein JozefProkein Jozef
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
021207 5 11.10 11.1010.3710.6311.10
15 126 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
030713 1 10.62 09.7210.62x10.62
16 189 Michalec IgorMichalec Igor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030102 3 09.98 x09.6009.9809.98
Celkom 16 pretekárov

4 x 200 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 24.2.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Poloha, Vrťo, Mihaľko, Hrudkay Poloha, Vrťo, Mihaľko, Hrudkay ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:36.39 0.168
2 173 Vánovský, Vojtek, Kopček, Špak Vánovský, Vojtek, Kopček, Špak ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:40.51 0.164
234 Kosár, Drobný, Cisár, Kostolný Kosár, Drobný, Cisár, Kostolný AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DQ -0.194
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 24.2.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 22 Svoreň, Laca, Čery, Labuda Svoreň, Laca, Čery, Labuda AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:37.35 0.168
2 199 Fuksa, Niko, Kadák, Ševčík Fuksa, Niko, Kadák, Ševčík Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:38.60 0.174
251 Nihila, Váňa, Haják, Čerevka Nihila, Váňa, Haják, Čerevka AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNF 0.227
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 24.2.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Ostrovský, Bartoníček, Žiačik, Valo Ostrovský, Bartoníček, Žiačik, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:38.41
2 157 Federič, Bujna, Paško, Haraslin Federič, Bujna, Paško, Haraslin Naša atletikaNaša atletika 3 1:39.84
60 Kročka, Bírošík, Pobjecký, Bartek Kročka, Bírošík, Pobjecký, Bartek AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNF
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Poloha, Vrťo, Mihaľko, Hrudkay Poloha, Vrťo, Mihaľko, Hrudkay ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:36.39 0.168
2 22 Svoreň, Laca, Čery, Labuda Svoreň, Laca, Čery, Labuda AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:37.35 0.168
3 10 Ostrovský, Bartoníček, Žiačik, Valo Ostrovský, Bartoníček, Žiačik, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:38.41
4 199 Fuksa, Niko, Kadák, Ševčík Fuksa, Niko, Kadák, Ševčík Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:38.60 0.174
5 157 Federič, Bujna, Paško, Haraslin Federič, Bujna, Paško, Haraslin Naša atletikaNaša atletika 3 1:39.84
6 173 Vánovský, Vojtek, Kopček, Špak Vánovský, Vojtek, Kopček, Špak ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:40.51 0.164
234 Kosár, Drobný, Cisár, Kostolný Kosár, Drobný, Cisár, Kostolný AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DQ -0.194
251 Nihila, Váňa, Haják, Čerevka Nihila, Váňa, Haják, Čerevka AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNF 0.227
60 Kročka, Bírošík, Pobjecký, Bartek Kročka, Bírošík, Pobjecký, Bartek AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNF

4 x 200 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 24.2.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Švecová, Húsková, Holešová, Forster Švecová, Húsková, Holešová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:45.80 0.195
2 254 Devaldová, Géciová, Fotulová, Rusnáková Devaldová, Géciová, Fotulová, Rusnáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:47.98 0.196
3 212 Mikušincová, Šupicová, Balajová, Cellerová Mikušincová, Šupicová, Balajová, Cellerová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:48.46 0.239
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 24.2.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Mišovičová, Ďurišová, Hulíková, Lehenová Mišovičová, Ďurišová, Hulíková, Lehenová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:52.16 0.192
2 247 Vida, Batky, Behúňová, Majdáková Vida, Batky, Behúňová, Majdáková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:54.79 0.156
3 18 Ursíny, Puha, Malovecká, Šranková Ursíny, Puha, Malovecká, Šranková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:57.66 0.200
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 24.2.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Veselská, Gallová, Mnichova, Čederlová Veselská, Gallová, Mnichova, Čederlová Naša atletikaNaša atletika 2 1:53.00 0.185
2 43 Kuricová, Melová, Šmehílová, Paulínyová Kuricová, Melová, Šmehílová, Paulínyová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 1:54.68 0.199
3 52 Mikulová, Macháčková, Petrovičová, Mixová Mikulová, Macháčková, Petrovičová, Mixová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 1:55.74 0.190
4 89 Zelenáková, Geseová, Štrpková, Vargová Zelenáková, Geseová, Štrpková, Vargová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:56.43 0.164
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 24.2.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Plšková, Šarinová, Hrbasová, Zavřelová Plšková, Šarinová, Hrbasová, Zavřelová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:53.10 0.244
2 195 Koptáková, Hrajnohová, Vašková, Režnáková Koptáková, Hrajnohová, Vašková, Režnáková ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 1:56.29 0.155
3 260 Semanova, Stanová, Špakovská, Kočová Semanova, Stanová, Špakovská, Kočová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:00.94 0.291
4 131 Lukašíková, Lukašíková, Dybalová, Jánošíková Lukašíková, Lukašíková, Dybalová, Jánošíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:12.54 0.211
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Švecová, Húsková, Holešová, Forster Švecová, Húsková, Holešová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:45.80 0.195
2 254 Devaldová, Géciová, Fotulová, Rusnáková Devaldová, Géciová, Fotulová, Rusnáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:47.98 0.196
3 212 Mikušincová, Šupicová, Balajová, Cellerová Mikušincová, Šupicová, Balajová, Cellerová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:48.46 0.239
4 66 Mišovičová, Ďurišová, Hulíková, Lehenová Mišovičová, Ďurišová, Hulíková, Lehenová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:52.16 0.192
5 Veselská, Gallová, Mnichova, Čederlová Veselská, Gallová, Mnichova, Čederlová Naša atletikaNaša atletika 2 1:53.00 0.185
6 Plšková, Šarinová, Hrbasová, Zavřelová Plšková, Šarinová, Hrbasová, Zavřelová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:53.10 0.244
7 43 Kuricová, Melová, Šmehílová, Paulínyová Kuricová, Melová, Šmehílová, Paulínyová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 1:54.68 0.199
8 247 Vida, Batky, Behúňová, Majdáková Vida, Batky, Behúňová, Majdáková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:54.79 0.156
9 52 Mikulová, Macháčková, Petrovičová, Mixová Mikulová, Macháčková, Petrovičová, Mixová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 1:55.74 0.190
10 195 Koptáková, Hrajnohová, Vašková, Režnáková Koptáková, Hrajnohová, Vašková, Režnáková ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 1:56.29 0.155
11 89 Zelenáková, Geseová, Štrpková, Vargová Zelenáková, Geseová, Štrpková, Vargová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:56.43 0.164
12 18 Ursíny, Puha, Malovecká, Šranková Ursíny, Puha, Malovecká, Šranková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:57.66 0.200
13 260 Semanova, Stanová, Špakovská, Kočová Semanova, Stanová, Špakovská, Kočová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:00.94 0.291
14 131 Lukašíková, Lukašíková, Dybalová, Jánošíková Lukašíková, Lukašíková, Dybalová, Jánošíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:12.54 0.211