<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (24. 2. 2019)

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 24.2.2019 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 99 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.36 Q 0.197
2 76 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 020317 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.75 Q 0.168
3 264 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 08.95 Q 0.195
4 230 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.33 q 0.213
5 100 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 09.70 0.161
6 249 Gonda RóbertGonda Róbert 031113 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.72 0.590
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 24.2.2019 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.68 Q 0.180
2 20 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.78 Q 0.188
3 204 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.87 Q 0.226
4 252 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.37 q 0.207
5 74 Kurty MatejKurty Matej 030402 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.44 0.174
6 173 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.48 0.189
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 99 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.36 Q 0.197
2 110 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.68 Q 0.180
3 76 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 020317 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.75 Q 0.168
4 20 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.78 Q 0.188
5 204 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.87 Q 0.226
6 264 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 08.95 Q 0.195
7 230 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.33 q 0.213
8 252 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.37 q 0.207
9 74 Kurty MatejKurty Matej 030402 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.44 0.174
10 173 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.48 0.189
11 100 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 09.70 0.161
12 249 Gonda RóbertGonda Róbert 031113 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.72 0.590

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 11:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 99 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.22 0.172
2 76 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 020317 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.57 0.174
3 110 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.65 0.189
4 264 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 08.68 0.182
5 204 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.77 0.216
6 20 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.86 0.188
7 230 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.07 0.183
8 252 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.23 0.200
Celkom 8 pretekárov