<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (24. 2. 2019)

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 24.2.2019 - 13:30) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 139 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 4:22.84
2 30 Hlbocký JurajHlbocký Juraj 020207 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 4:37.21
3 29 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 4:37.72
4 168 Hruška PeterHruška Peter 031008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 4:38.29
5 31 Kubík FilipKubík Filip 031014 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 12 4:43.03
6 6 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 4:46.79
7 330 Nevedel AlexNevedel Alex 021230 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 4:50.12
8 237 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:55.51
9 124 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 020311 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 5:00.50
10 227 Bugár AndrejBugár Andrej 040214 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 5:19.71
11 59 Černiansky PeterČerniansky Peter 030816 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 5:34.74
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 24.2.2019 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 121 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 5:02.88
2 27 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 5:07.89
3 196 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 5:14.79
4 197 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 5:15.50
5 131 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 5:24.32
6 86 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 5:28.98
7 67 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 5:30.68
8 240 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 5:30.72
9 108 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 5:52.93
Celkom 9 pretekárov