<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (24. 2. 2019)

3000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 24.2.2019 - 15:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 9 Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09:32.68
2 134 Semančák FilipSemančák Filip 020821 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 12 09:33.16
3 219 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 09:33.34
4 409 Ulbricht AdamUlbricht Adam 020226 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09:36.39
5 315 Patúc JakubPatúc Jakub 030404 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09:45.15
6 236 Mészáros KristófMészáros Kristóf 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10:05.10
7 141 Stanik MichalStanik Michal 020824 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 13 10:07.32
8 203 Suchý DávidSuchý Dávid 030109 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 14 10:27.46
9 97 Zubák AdamZubák Adam 041021 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 10:38.21
10 93 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 030830 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 10:50.42
11 223 Čurlej MariánČurlej Marián 021228 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 11 11:45.11
Celkom 11 pretekárov

3000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 24.2.2019 - 15:00) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 360 Hazuchová LízaHazuchová Líza 020723 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 8 11:00.93
2 331 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 021128 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 11:03.35
3 242 Klepková EliškaKlepková Eliška 030513 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11:03.35
4 198 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 11:22.62
5 359 Čellárová VeronikaČellárová Veronika 020724 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 7 11:58.63
6 185 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12:09.14
7 253 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12:48.35
8 15 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13:32.09
9 69 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 13:53.76
Celkom 9 pretekárov