<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (24. 2. 2019)

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 24.2.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 220 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 16 675 0596 x 0675 675 x x x
2 73 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 15 615 0615 0598 0601 615 x x 0585
3 200 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 14 607 0600 0586 0602 602 0577 0607 0605
4 58 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 13 607 0584 0567 0555 584 0597 0563 0607
5 111 Poloha OliverPoloha Oliver
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 12 583 0558 x 0583 583 x 0556 0579
6 306 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 8 578 0549 0578 0561 578 0551 0562 0569
7 28 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 11 575 x 0530 0575 575 0573 x x
8 138 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 10 568 0512 0533 0568 568 0558 x -
9 21 Laca MatejLaca Matej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 9 566 x 0529 0566 566
10 137 Cvik JakubCvik Jakub
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
02 02 4 547 0517 0547 0521 547
11 136 Pauer AndrejPauer Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 6 542 0542 0393 x 542
12 153 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 2 534 0534 x 0533 534
13 59 Černiansky PeterČerniansky Peter
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 1 513 0513 0506 x 513
14 116 Bačišin JánBačišin Ján
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
02 02 3 513 0513 x 0471 513
15 154 Sokol PeterSokol Peter
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
03 03 5 504 0504 x 0462 504
16 159 Paško AdamPaško Adam
Naša atletikaNaša atletika
03 03 7 489 0463 0470 0489 489
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 24.2.2019 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 147 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 16 567 0533 0534 0546 546 0553 x 0567
2 259 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 15 555 0529 0539 x 539 0529 0536 0555
3 65 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 14 555 0491 0525 0518 525 x 0534 0555
4 192 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 13 543 0522 0530 0543 543 x 0537 x
5 205 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 12 528 - 0510 x 510 x 0528 0507
6 245 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 10 505 0461 0505 0490 505 x 0488 0497
7 146 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 1 484 0460 0480 0466 480 0460 0459 0484
8 241 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 11 465 x 0447 0465 465 0449 0337 -
9 71 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 6 459 0413 0401 0459 459
10 4 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 9 451 0451 0429 0451 451
11 130 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 5 447 0407 0447 0397 447
12 238 Batky JázminBatky Jázmin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 7 446 0446 - - 446
13 254 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 437 x 0431 0437 437
14 165 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia
Naša atletikaNaša atletika
03 03 4 436 0424 0435 0436 436
15 1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 3 431 0431 0417 x 431
16 183 Lacinová LuciaLacinová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 2 420 0395 0259 0420 420
Celkom 16 pretekárov