<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (24. 2. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 24.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.02 Q 0.185
2 41 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 7 09.15 Q 0.155
3 265 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 09.36 q 0.244
4 184 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.41 0.216
5 43 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.62 0.180
6 88 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.89 0.158
7 410 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.27 0.190
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 24.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.01 Q 0.155
2 216 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.30 Q 0.170
3 175 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.54 0.160
4 71 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 09.65 0.174
5 191 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.98 0.222
6 16 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 11.25 0.210
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 24.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 192 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 09.14 Q 0.196
2 26 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.36 Q 0.165
3 256 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.39 q 0.165
4 255 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.51 0.194
5 176 Bryndzová NinaBryndzová Nina 021126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.52 0.440
6 68 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 020411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.59 0.452
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.01 Q 0.155
2 180 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.02 Q 0.185
3 192 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 09.14 Q 0.196
4 41 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 7 09.15 Q 0.155
5 216 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.30 Q 0.170
6 265 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 09.36 q 0.244
6 26 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.36 Q 0.165
8 256 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.39 q 0.165
9 184 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.41 0.216
10 255 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.51 0.194
11 175 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.54 0.160
12 43 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.62 0.180
13 71 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 09.65 0.174
14 88 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.89 0.158
15 410 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.27 0.190
16 191 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.98 0.222
17 16 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 11.25 0.210
18 176 Bryndzová NinaBryndzová Nina 021126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.52 0.440
19 68 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 020411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.59 0.452

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.82 0.162
2 180 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.93 0.191
3 41 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 6 09.05 0.108
4 192 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 09.06 0.258
5 216 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.23 0.158
6 26 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.37 0.188
7 265 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 09.40 0.218
8 256 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.57 0.164
Celkom 8 pretekárov