<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (24. 2. 2019)
Skok do výšky - Dorastenci (nedeľa, 24.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 156 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 Naša atletikaNaša atletika 180
2 7 Gondžala DenisGondžala Denis 020525 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 180
3 58 Blšták MatúšBlšták Matúš 030904 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 175
Skok do výšky - Dorastenky (nedeľa, 24.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 246 Tichá SimonaTichá Simona 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 167
2= 115 Fonferová LauraFonferová Laura 030921 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 155
2= 144 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 020904 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 155
Skok o žrdi - Dorastenci (nedeľa, 24.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 75 Lisík ŠtefanLisík Štefan 030117 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 360
2 20 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 340
3 156 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 Naša atletikaNaša atletika 260
Skok o žrdi - Dorastenky (nedeľa, 24.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 302 Paliderová LujzaPaliderová Lujza 021003 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 350
2 192 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 330
3 321 Žitná AdelaŽitná Adela 041224 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 240
Skok do diaľky - Dorastenci (nedeľa, 24.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 220 Hriň AdamHriň Adam 020311 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 675
2 73 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 020813 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 615
3 200 Kadák MárioKadák Mário 020704 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 607
Skok do diaľky - Dorastenky (nedeľa, 24.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 147 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 567
2 259 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 555
3 65 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 555
Trojskok - Dorastenci (nedeľa, 24.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 12 Pavuk TimoPavuk Timo 021129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12.44
2 98 Grieš MatúšGrieš Matúš 021129 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.34
3 202 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan 031001 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11.97
Trojskok - Dorastenky (nedeľa, 24.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 65 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.45
2 255 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.38
3 144 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 020904 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.03
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 24.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 24 Ďurovská EmmaĎurovská Emma 031212 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13.90
2 208 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 020624 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13.71
3 155 Marjová MonikaMarjová Monika 040413 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 13.34
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 24.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 8 Haborák MilanHaborák Milan 021115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 17.58
2 79 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 15.49
3 267 Šula KarelŠula Karel 031001 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 15.33