<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (24. 2. 2019)

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(ne, 24.2.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 8 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 16 17.58 16.86 16.50 16.53 16.86 16.73 15.88 17.58
2 79 Fáber RenéFáber René
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 13 15.49 15.08 14.74 15.11 15.11 12.85 14.27 15.49
3 267 Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 15 15.33 15.05 14.33 13.07 15.05 15.33 x x
4 104 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 14 14.71 14.02 14.39 14.71 14.71 14.61 14.14 14.05
5 136 Pauer AndrejPauer Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 10 13.72 13.36 13.71 13.72 13.72 x 13.40 13.01
6 37 Legnavský BernardLegnavský Bernard
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
02 02 12 13.32 13.10 x 12.88 13.10 13.31 x 13.32
7 148 Medveď MichalMedveď Michal
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
02 02 11 12.96 12.13 12.92 12.70 12.92 x x 12.96
8 81 Prochác FilipProchác Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 8 12.93 10.93 12.93 12.13 12.93 x 12.06 12.23
9 232 Hromada JakubHromada Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 9 12.81 12.81 12.69 12.69 12.81
10 226 Briežnik JakubBriežnik Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 2 12.67 12.11 11.11 12.67 12.67
11 316 Škandera Tomᚊkandera Tomáš
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 7 12.66 12.59 12.66 12.47 12.66
12 23 Záhora SamuelZáhora Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 6 11.58 11.58 10.42 11.42 11.58
13 135 Pauer AdriánPauer Adrián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 4 11.35 11.35 11.00 11.00 11.35
14 112 Prokein JozefProkein Jozef
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 5 11.10 11.10 10.37 10.63 11.10
15 126 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
03 03 1 10.62 09.72 10.62 x 10.62
16 189 Michalec IgorMichalec Igor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 3 09.98 x 09.60 09.98 9.98
Celkom 16 pretekárov