<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (24. 2. 2019)

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160 165 170 175 180 184 188 192 195 198
1 156 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
02 02 14 180 - - o o o xxx
2 7 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 16 180 - - o xo xo xxx
3 58 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 11 175 o o xo o xxx
4= 98 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 9 175 o o o xo xxx
4= 200 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 15 175 o o o xo xxx
4= 188 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 10 175 o o o xo xxx
7 124 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 13 175 o o o xxo xxx
8 125 Šefčík OliverŠefčík Oliver
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 6 170 o xxo o xxx
9 224 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 12 170 - o xo xxx
10= 249 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 2 165 o o xxx
10= 149 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 7 165 o o xxx
12 74 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 8 165 o xo xxx
13 12 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 5 165 xxo xxo xxx
14 202 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 4 160 xxo xxx
49 Liška AdamLiška Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
03 03 1 NM xxx
Celkom 15 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140 145 150 155 159 163 167 171
1 246 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 11 167 - - o o o xo xxo xxx
2= 115 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 7 155 - o o o xxx
2= 144 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 10 155 - - o o xxx
4= 87 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 3 155 o o o xo xxx
4= 243 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 6 155 o o o xo - xxx
4= 217 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 8 155 o o o xo xxx
7= 145 Vilhanová WandaVilhanová Wanda
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 5 155 - o o xxo xxx
7= 245 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 2 155 o o o xxo xxx
9 41 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 9 150 - o xo xxx
10= 119 Frivaldská PetraFrivaldská Petra
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
03 03 1 140 o xxx
10= 85 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 4 140 o xxx
Celkom 11 pretekárov