<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (9. 2. 2019)
Skok do výšky - Muži (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 150 Votruba AdamVotruba Adam 951125 AK Junior HoličAK Junior Holič 196
Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 148 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 020311 AK Junior HoličAK Junior Holič 184
2 86 Blšták MatúšBlšták Matúš 030904 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 181
3 15 Pavuk TimoPavuk Timo 021129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 175
Skok do výšky - Starší žiaci (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 161 Prusák JurajPrusák Juraj 040802 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 160
2 9 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 150
3 178 Homola IvanHomola Ivan 050730 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 145
Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 467 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 155
Skok do výšky - Staršie žiačky (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 532 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 165
2 386 Vargová AndreaVargová Andrea 050704 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 153
3 519 Janíková LuciaJaníková Lucia 041002 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 150
Skok o žrdi - Muži (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
2 41 Vašina JozefVašina Jozef 660718 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 340
3 22 Bajner MiroslavBajner Miroslav 570907 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 340
Skok o žrdi - Juniori (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1= 142 Kremser AdamKremser Adam 010109 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 400
1= 25 Ďuriško MartinĎuriško Martin 000912 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 400
Skok o žrdi - Dorastenci (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 32 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 360
Skok o žrdi - Ženy (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
Skok o žrdi - Dorastenky (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
2 291 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 290
Skok o žrdi - Staršie žiačky (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
3 293 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 220
Skok do diaľky - Muži (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
2 18 Štanga PavolŠtanga Pavol 531027 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 332
Skok do diaľky - Juniori (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 23 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 635
3 224 Richtárech MartinRichtárech Martin 010726 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 614
Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 218 Kadák MárioKadák Mário 020704 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 615
3 86 Blšták MatúšBlšták Matúš 030904 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 582
Skok do diaľky - Starší žiaci (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
2 43 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 575
Skok do diaľky - Ženy (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
Skok do diaľky - Juniorky (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 521 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 000404 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 545
3 343 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 494
Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 529 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 510
Skok do diaľky - Staršie žiačky (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 429 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 542
Trojskok - Muži (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
Trojskok - Juniori (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
2 224 Richtárech MartinRichtárech Martin 010726 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13.28
Trojskok - Dorastenci (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 15 Pavuk TimoPavuk Timo 021129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11.92
2 223 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan 031001 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11.39
Trojskok - Juniorky (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 521 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 000404 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10.98
2 524 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10.55
Trojskok - Dorastenky (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 352 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.05
2 529 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10.46
3 530 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10.45
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 289 Ďurovská EmmaĎurovská Emma 031212 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13.53
2 513 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 020624 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12.61
3 466 Králiková KristínaKráliková Kristína 021130 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.87
Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
2 391 Čermáková NatáliaČermáková Natália 050531 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 09.81
3 282 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.57
Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 27 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 040927 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15.49
2 112 Varačka MatúšVaračka Matúš 050505 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12.58
3 125 Káčer AndrejKáčer Andrej 040517 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 11.50
Vrh guľou 4 kg - Ženy (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
Vrh guľou 4 kg - Juniorky (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 472 Maňovská JanaMaňovská Jana 000909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.29
2 531 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 010123 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11.16
3 512 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia 000516 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 09.79
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 107 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 15.34
3 110 Prochác FilipProchác Filip 030630 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12.53
Vrh guľou 6 kg - Juniori (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 28 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav 010406 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15.64
2 216 Guňovský MarekGuňovský Marek 000707 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 14.94
3 191 Ruman RomanRuman Roman 011007 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13.33
Vrh guľou 7,26 kg - Muži (sobota, 9.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 30 Kováč SamuelKováč Samuel 990813 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16.21
2 174 Broš NikolasBroš Nikolas 960206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15.91