<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (9. 2. 2019)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 12:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 38.53
2 111 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 40.58
3 19 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 40.66
4 14 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 41.41
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 12:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 234 Basile TommasoBasile Tommaso 050114 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 40.99
2 219 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 41.60
3 5 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 43.01
4 207 Škodák FilipŠkodák Filip 040908 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 43.59
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 12:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 79 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 44.33
2 61 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 44.79
MS 252 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 45.17
4 2 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 55.48
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 9.2.2019 - 12:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 45.20
2 122 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 47.52
3 104 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 49.76
4 62 Košút SamuelKošút Samuel 051215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 54.91
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 9.2.2019 - 12:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 42.75
2 96 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 42.93
Celkom 2 pretekári
Beh 06 (so, 9.2.2019 - 12:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 171 Aboudi SamirAboudi Samir 050818 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 50.51
2 188 Pavle PeterPavle Peter 050925 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 51.42
3 133 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 54.91
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 38.53
2 111 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 40.58
3 19 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 40.66
4 234 Basile TommasoBasile Tommaso 050114 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 40.99
5 14 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 41.41
6 219 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 41.60
7 12 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 42.75
8 96 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 42.93
9 5 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 43.01
10 207 Škodák FilipŠkodák Filip 040908 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 43.59
11 79 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 44.33
12 61 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 44.79
13 252 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 45.17
14 17 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 45.20
15 122 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 47.52
16 104 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 49.76
17 171 Aboudi SamirAboudi Samir 050818 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 50.51
18 188 Pavle PeterPavle Peter 050925 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 51.42
19 62 Košút SamuelKošút Samuel 051215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 54.91
19 133 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 54.91
21 2 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 55.48

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 518 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 43.48
2 283 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 44.56
3 450 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 45.34
4 499 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 45.43
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 444 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 2 44.46
2 500 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 45.33
MS 544 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 46.04
MS 317 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 46.74
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 298 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 46.59
MS 555 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 47.28
3 447 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 48.68
4 350 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 48.78
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 9.2.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 552 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 47.53
2 365 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 48.36
MS 416 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 49.39
505 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DQ
Poznámky:
Podľa pravidla 162/7
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 9.2.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 418 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 46.06
2 501 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 50.38
3 274 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 50.66
MS 558 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 040219 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 54.43
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 9.2.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 419 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 50.33
2 495 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 50.88
3 302 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 51.39
4 363 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 53.55
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 9.2.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 327 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 060323 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 48.17
2 408 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 55.73
3 366 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 56.49
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (so, 9.2.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 417 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 55.88
MS 415 Dybalová NinaDybalová Nina 040607 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 58.85
3 280 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 59.60
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 518 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 43.48
2 444 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 2 44.46
3 283 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 44.56
4 500 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 45.33
5 450 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 45.34
6 499 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 45.43
7 544 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 46.04
8 418 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 46.06
9 298 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 46.59
10 317 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 46.74
11 555 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 47.28
12 552 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 47.53
13 327 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 060323 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 48.17
14 365 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 48.36
15 447 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 48.68
16 350 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 48.78
17 416 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 49.39
18 419 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 50.33
19 501 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 50.38
20 274 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 50.66
21 495 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 50.88
22 302 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 51.39
23 363 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 53.55
24 558 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 040219 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 54.43
25 408 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 55.73
26 417 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 55.88
27 366 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 56.49
28 415 Dybalová NinaDybalová Nina 040607 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 58.85
29 280 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 59.60
505 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DQ