<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (9. 2. 2019)

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 27 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
040927 14 15.49 14.9514.9514.5314.9515.3115.4914.96
2 112 Varačka MatúšVaračka Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050505 9 12.58 12.4212.0512.0112.4211.9812.2412.58
3 125 Káčer AndrejKáčer Andrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040517 13 11.50 10.4009.5310.1410.4011.5010.9211.37
4 159 Dvořák MariánDvořák Marián
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040206 12 11.40 11.0111.3811.4011.4010.9810.5310.56
5 34 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
050427 11 11.13 10.8709.7810.2710.8711.1311.0510.70
6 131 Repta Róbert MilanRepta Róbert Milan
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040329 8 09.51 07.7109.0909.0109.0909.1009.5108.58
7 128 Marťák TomášMarťák Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
050109 5 09.24 08.9908.6508.7908.9907.7308.8009.24
8 221 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
051230 6 08.77 08.1008.6208.7708.7708.4007.8008.76
9 4 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
061108 2 08.73 x08.7308.1008.73
10 99 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050203 7 08.69 08.6908.4708.1708.69
11 116 Batka OndrejBatka Ondrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
041217 1 08.62 08.2908.4908.6208.62
12 222 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040424 10 08.43 08.0408.4308.0608.43
13 586 Gál TomášGál Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
051013 4 08.12 08.1207.9607.8708.12
14 119 Demian TomášDemian Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
050106 3 07.18 06.2006.9807.1807.18
Celkom 14 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS 564 Kolozsváryová TáňaKolozsváryová Táňa
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
980906 1 10.53 09.7010.1710.5310.5309.5109.6809.98
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 472 Maňovská JanaMaňovská Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000909 5 11.29 11.0211.2011.1911.2011.29xx
2 531 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
010123 6 11.16 10.9111.1611.0311.1610.79xx
3 512 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
000516 4 09.79 09.3509.50x09.5009.5309.79x
4 343 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000218 3 09.08 07.5209.0608.8209.0608.9909.08x
5 520 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
010801 1 09.05 08.9609.0508.8009.0508.5208.3208.23
MS 572 Zváčová KatarínaZváčová Katarína
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
001222 2 08.56 08.5408.4708.3408.5408.5608.3308.46
Celkom 6 pretekárov