<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (9. 2. 2019)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 166 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 17.68
2 111 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 17.82
3 24 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 17.94
4 586 Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.21
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 18.07
2 43 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 18.22
3 215 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 18.26
9 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 90 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 18.65
2 37 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 18.93
3 202 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 19.37
4 171 Aboudi SamirAboudi Samir 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.36
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 9.2.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Tóth GergóTóth Gergó 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.81
2 109 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 19.24
3 140 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 21.45
76 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 9.2.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.32
2 92 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.53
3 200 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 20.52
4 189 Petrík MatejPetrík Matej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.16
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 9.2.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 96 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.07
2 31 Kožík AdamKožík Adam 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 20.57
3 12 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.63
2 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 9.2.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 79 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 20.31
2 17 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.71
46 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (so, 9.2.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.29
2 587 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.48
3 172 Belica RóbertBelica Róbert 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.41
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 166 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 17.68
2 111 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 17.82
3 24 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 17.94
4 139 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 18.07
5 43 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 18.22
6 215 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 18.26
7 90 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 18.65
8 19 Tóth GergóTóth Gergó 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.81
9 37 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 18.93
10 109 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 19.24
11 14 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.29
12 16 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.32
13 202 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 19.37
14 92 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.53
15 96 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.07
16 79 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 20.31
17 200 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 20.52
18 31 Kožík AdamKožík Adam 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 20.57
19 12 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.63
20 17 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.71
21 189 Petrík MatejPetrík Matej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.16
22 140 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 21.45
23 587 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.48
24 171 Aboudi SamirAboudi Samir 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.36
25 172 Belica RóbertBelica Róbert 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.41
26 586 Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.21
9 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
76 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 DNS
2 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNF
46 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 295 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 19.55
2 502 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 19.76
MS 435 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 20.32
4 523 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 23.93
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 288 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.13
2 463 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.47
MS 433 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 20.66
4 473 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.78
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 434 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 2 20.52
MS 320 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.76
3 283 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.03
4 464 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.58
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 563 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 20.59
2 509 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 20.61
3 508 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 20.83
4 342 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.47
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 445 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 20.71
MS 317 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.76
3 326 Jančíková ValériaJančíková Valéria 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.27
321 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 286 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 21.16
MS 441 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 21.71
3 397 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 21.74
4 361 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.72
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 458 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.23
MS 439 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 3 21.90
3 488 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 22.45
4 462 Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.40
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 438 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 21.66
MS 312 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 22.38
3 323 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 22.39
4 372 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 23.90
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 436 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 22.03
2 309 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 22.64
3 492 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 23.36
388 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 546 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 21.62
2 519 Janíková LuciaJaníková Lucia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 21.80
MS 437 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 Naša atletikaNaša atletika 3 22.17
4 281 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.05
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 394 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 22.49
2 494 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 22.73
3 331 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.84
569 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 299 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 21.99
2 357 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.54
MS 535 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 22.56
4 341 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.98
Celkom 4 pretekári
Beh 13 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 588 Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 22.10
2 501 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 23.32
3 280 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.96
Celkom 3 pretekári
Beh 14 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 491 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 22.93
2 337 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.11
MS 440 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 23.94
Celkom 3 pretekári
Beh 15 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 324 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 22.55
2 335 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.60
3 346 Kolejová IvanaKolejová Ivana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.44
4 487 Petríková BarboraPetríková Barbora 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 23.45
Celkom 4 pretekári
Beh 16 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 334 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.08
2 282 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.42
3 348 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.91
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 295 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 19.55
2 502 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 19.76
3 288 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.13
4 435 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 20.32
5 463 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.47
6 434 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 2 20.52
7 563 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 20.59
8 509 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 20.61
9 433 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 20.66
10 445 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 20.71
11 320 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.76
12 508 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 20.83
13 283 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.03
14 334 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.08
15 286 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 21.16
16 458 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.23
17 282 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.42
18 546 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 21.62
19 438 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 21.66
20 441 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 21.71
21 397 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 21.74
22 317 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.76
23 519 Janíková LuciaJaníková Lucia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 21.80
24 439 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 3 21.90
25 299 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 21.99
26 436 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 22.03
27 588 Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 22.10
28 437 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 Naša atletikaNaša atletika 3 22.17
29 312 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 22.38
30 323 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 22.39
31 488 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 22.45
32 394 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 22.49
33 357 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.54
34 324 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 22.55
35 535 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 22.56
36 335 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.60
37 309 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 22.64
38 494 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 22.73
39 348 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.91
40 491 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 22.93
41 281 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.05
42 337 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.11
43 501 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 23.32
44 492 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 23.36
45 346 Kolejová IvanaKolejová Ivana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.44
46 487 Petríková BarboraPetríková Barbora 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 23.45
47 464 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.58
48 361 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.72
49 473 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.78
50 331 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.84
51 372 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 23.90
52 523 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 23.93
53 440 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 23.94
54 341 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.98
55 326 Jančíková ValériaJančíková Valéria 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.27
56 462 Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.40
57 342 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.47
58 280 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.96
321 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 DNS
388 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DNS
569 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 DNS