<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (9. 2. 2019)

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 241 Lučanský PeterLučanský Peter 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:51.20 0.277
2 163 Zeman FilipZeman Filip 99 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 0:52.05 0.167
3 213 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 0:57.12 0.266
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 187 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:52.50 0.169
MS 80 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 0:53.27 0.156
MS 233 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 0:56.99 0.265
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 241 Lučanský PeterLučanský Peter 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:51.20 0.277
2 163 Zeman FilipZeman Filip 99 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 0:52.05 0.167
3 187 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:52.50 0.169
4 80 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 0:53.27 0.156
5 233 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 0:56.99 0.265
6 213 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 0:57.12 0.266

400 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 9.2.2019 - 14:09) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 267 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:52.30 0.181
MS 1 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 0:54.45 0.239
3 228 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:54.58 0.140
MS 259 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 0:55.34 0.196
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 51 Krátký MichalKrátký Michal 03 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3 0:52.83 0.203
2 20 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:53.00 0.237
3 84 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:53.24 0.202
4 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:03.59 0.244
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:57.15 0.224
2 13 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:57.33 0.240
3 148 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 0:59.33 0.475
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 195 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:57.12 0.154
2 147 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 1:02.50 0.192
217 Hrušík DominikHrušík Dominik 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Krátký MichalKrátký Michal 03 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3 0:52.83 0.203
2 20 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:53.00 0.237
3 84 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:53.24 0.202
4 195 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:57.12 0.154
5 198 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:57.15 0.224
6 13 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:57.33 0.240
7 148 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 0:59.33 0.475
8 147 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 1:02.50 0.192
9 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:03.59 0.244
217 Hrušík DominikHrušík Dominik 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNS

400 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 9.2.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 402 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:57.45 0.191
2 590 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:01.52 0.224
3 510 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:05.21 0.163
MS 318 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 1:08.34 0.296
Celkom 4 pretekári

400 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 469 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:02.36 0.224
2 461 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:02.51 0.211
MS 300 Zabloudilová EvaZabloudilová Eva 01 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 1:02.68 0.223
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 525 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:04.33 0.158
MS 578 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:08.09 0.137
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 469 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:02.36 0.224
2 461 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:02.51 0.211
3 300 Zabloudilová EvaZabloudilová Eva 01 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 1:02.68 0.223
4 525 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:04.33 0.158
5 578 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:08.09 0.137

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 481 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:57.66 0.331
2 467 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:01.07 0.197
3 527 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:02.59 0.228
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 526 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:03.59 0.179
2 528 Šujanová EllaŠujanová Ella 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:07.80 0.287
3 514 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:08.21 0.188
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 457 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:06.51 0.193
MS 319 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 1:08.09 0.218
3 493 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:08.93 0.281
MS 315 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 1:13.19 0.199
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 9.2.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 554 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 1:01.41 0.199
2 503 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:04.72 0.276
3 506 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:11.44 0.375
MS 534 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 1:27.12 0.241
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 481 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:57.66 0.331
2 467 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:01.07 0.197
3 554 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 1:01.41 0.199
4 527 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:02.59 0.228
5 526 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:03.59 0.179
6 503 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:04.72 0.276
7 457 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:06.51 0.193
8 528 Šujanová EllaŠujanová Ella 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:07.80 0.287
9 319 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 1:08.09 0.218
10 514 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:08.21 0.188
11 493 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:08.93 0.281
12 506 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:11.44 0.375
13 315 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 1:13.19 0.199
14 534 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 1:27.12 0.241