<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (9. 2. 2019)

Skok do výšky - Muži (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 175178181184187192196201202205
1 150 Votruba AdamVotruba Adam
AK Junior HoličAK Junior Holič
95 95 1 196 -o-oooxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150155160165170175178181184187190193196199202
1 148 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 6 184 -ooxxooxoxxoxooxxx
2 86 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 7 181 -ooooxoooxxx
3 15 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 2 175 -xoooooxxx
4 223 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 5 170 -xooxooxxx
5 149 Šefčík OliverŠefčík Oliver
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 8 170 -oxxooxoxxx
6 204 Miko DominikMiko Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 4 160 -oxoxxx
7 197 Velčický MartinVelčický Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 3 160 -xoxoxxx
132 Sabota KristiánSabota Kristián
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
03 03 1 NM -xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125130135140145150155160162168
1 161 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 3 160 -ooxooooxoxxx
2 9 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 4 150 ooooooxxx
3 178 Homola IvanHomola Ivan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 1 145 -oooxoxxx
4 124 Jobb JakubJobb Jakub
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 2 140 -oooxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155158161164167170
1 467 Kusyová JankaKusyová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 3 155 --oooxo-xxx
MS 411 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 1 140 oooxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145150153156159162165168
1 532 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 18 165 --ooooooooxxoxxoxxx
2 386 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 17 153 -xoooooxoxxoxxx
3 519 Janíková LuciaJaníková Lucia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 14 150 oooooxxooxxx
4 483 Benkovicsová LauraBenkovicsová Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 8 150 ooxoooxoxxoxxx
5 387 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 15 145 ---oooxxx
6= 348 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 10 140 oooooxxx
6= 454 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 2 140 oooooxxx
8 500 Vašková AdriánaVašková Adriána
ŠK JablonicaŠK Jablonica
05 05 2 140 oooxxooxxx
9 505 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 16 140 ooooxoxxx
MS 558 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 12 135 ooooxxx
11= 309 Znášiková PetraZnášiková Petra
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
04 04 5 130 oooxxx
11= 369 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 4 130 oooxxx
11= 501 Zmeková KristínaZmeková Kristína
ŠK JablonicaŠK Jablonica
05 05 3 130 oooxxx
11= 372 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 9 130 oooxxx
11= 515 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 13 130 oooxxx
16 494 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
05 05 7 130 oxooxxx
17= 490 Suchopová NikolSuchopová Nikol
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 11 125 ooxxx
17= 406 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 1 125 ooxxx
19 326 Jančíková ValériaJančíková Valéria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 6 120 oxxx
Celkom 19 pretekárov