<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (9. 2. 2019)

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 249 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 1:57.37
2 185 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:01.17
3 230 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:02.77
MS 155 Mikula MichalMikula Michal 95 95 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:10.97
5 101 Surový SamuelSurový Samuel 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:13.61
6 108 Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:16.78
7 7 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:21.07
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 65 Čačík MatejČačík Matej 02 02 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:07.98
2 45 Hlbocký JurajHlbocký Juraj 02 02 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 2:10.78
MS 250 Šmida RóbertŠmida Róbert 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 2:10.92
4 95 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:13.95
MS 70 Šnirc JánŠnirc Ján 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 2:14.55
6 81 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:18.52
MS 69 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 2:21.89
MS 67 Čeredejev IvanČeredejev Ivan 85 85 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 2:23.01
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 72 Trosko TomášTrosko Tomáš 86 86 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 2:14.80
2 231 Kurjak MatúšKurjak Matúš 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 2:18.68
3 227 Suchý DávidSuchý Dávid 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:20.27
4 214 Zavadil TomášZavadil Tomáš 81 81 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 2:20.60
5 226 Suchý DaliborSuchý Dalibor 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:20.63
6 132 Sabota KristiánSabota Kristián 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 2:26.03
MS 73 Tvrdoň JánTvrdoň Ján 69 69 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 2:49.02
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 249 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 1:57.37
2 185 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:01.17
3 230 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:02.77
4 65 Čačík MatejČačík Matej 02 02 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:07.98
5 45 Hlbocký JurajHlbocký Juraj 02 02 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 2:10.78
6 250 Šmida RóbertŠmida Róbert 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 2:10.92
7 155 Mikula MichalMikula Michal 95 95 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:10.97
8 101 Surový SamuelSurový Samuel 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:13.61
9 95 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:13.95
10 70 Šnirc JánŠnirc Ján 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 2:14.55
11 72 Trosko TomášTrosko Tomáš 86 86 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 2:14.80
12 108 Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:16.78
13 81 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:18.52
14 231 Kurjak MatúšKurjak Matúš 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 2:18.68
15 227 Suchý DávidSuchý Dávid 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:20.27
16 214 Zavadil TomášZavadil Tomáš 81 81 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 2:20.60
17 226 Suchý DaliborSuchý Dalibor 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:20.63
18 7 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:21.07
19 69 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 2:21.89
20 67 Čeredejev IvanČeredejev Ivan 85 85 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 2:23.01
21 132 Sabota KristiánSabota Kristián 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 2:26.03
22 73 Tvrdoň JánTvrdoň Ján 69 69 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 2:49.02

800 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 9.2.2019 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 230 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:02.77
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 17:06) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 65 Čačík MatejČačík Matej 02 02 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 2:07.98
2 45 Hlbocký JurajHlbocký Juraj 02 02 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 2:10.78
3 101 Surový SamuelSurový Samuel 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:13.61
4 95 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:13.95
5 108 Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:16.78
MS 81 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 2:18.52
MS 231 Kurjak MatúšKurjak Matúš 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 8 2:18.68
8 227 Suchý DávidSuchý Dávid 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 2:20.27
9 226 Suchý DaliborSuchý Dalibor 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 2:20.63
10 7 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:21.07
11 132 Sabota KristiánSabota Kristián 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 9 2:26.03
Celkom 11 pretekárov

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 9.2.2019 - 16:57) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 222 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 2:31.63
2 219 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:32.09
3 5 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:33.23
4 124 Jobb JakubJobb Jakub 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 2:33.27
5 106 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:34.67
6 208 Tóth TomášTóth Tomáš 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 2:35.98
7 119 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:46.77
2 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
180 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 DNS
Celkom 9 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 9.2.2019 - 17:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 353 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:33.61
2 475 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:43.85
3 496 Martišová MichalaMartišová Michala 83 83 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:56.96
Celkom 3 pretekári

800 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 9.2.2019 - 17:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 343 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:36.05
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 9.2.2019 - 17:03) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 316 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:21.31
2 284 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:29.68
3 370 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:31.29
4 339 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:54.82
5 455 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:58.61
Celkom 5 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 9.2.2019 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 399 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 2:38.65
MS 272 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:40.52
3 296 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:41.03
4 492 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:41.73
5 379 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:45.05
6 308 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 2:45.22
7 398 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 2:46.25
285 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 8 pretekárov