<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (9. 2. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 542 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.25 0.211
2 450 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.39 0.334
3 463 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.40 0.575
MS 320 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.06 0.191
MS 271 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.11 0.203
MS 557 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.59 0.380
MS 270 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.80 0.182
8 365 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.67 0.219
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 288 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.66 0.322
2 494 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 11.67 0.222
3 495 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 11.80 0.185
4 357 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.85 0.205
MS 417 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 12.34 0.177
MS 419 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 12.75 0.426
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 509 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.03 0.155
MS 418 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 10.52 0.164
3 341 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.68 0.563
4 376 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 12.43 0.156
5 358 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.15 0.191
6 382 Repková DianaRepková Diana 050620 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 14.89 0.467
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 9.2.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 532 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.06 0.181
2 387 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.13 0.160
3 465 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.83 0.187
4 281 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11.49 0.593
5 396 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 12.85 0.226
6 366 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.81 0.604
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 542 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.25 0.211
2 450 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.39 0.334
3 463 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.40 0.575
4 288 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.66 0.322
5 509 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.03 0.155
6 320 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.06 0.191
6 532 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.06 0.181
8 271 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.11 0.203
9 387 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.13 0.160
10 418 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 10.52 0.164
11 557 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.59 0.380
12 270 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.80 0.182
13 465 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.83 0.187
14 281 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11.49 0.593
15 365 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.67 0.219
15 494 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 11.67 0.222
17 341 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.68 0.563
18 495 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 11.80 0.185
19 357 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.85 0.205
20 417 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 12.34 0.177
21 376 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 12.43 0.156
22 419 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 12.75 0.426
23 396 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 12.85 0.226
24 358 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.15 0.191
25 366 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.81 0.604
26 382 Repková DianaRepková Diana 050620 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 14.89 0.467