<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (9. 2. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 289 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
031212 12 13.53 12.8412.9813.0813.0813.53x13.01
2 513 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020624 11 12.61 12.61xx12.6112.51x12.61
3 466 Králiková KristínaKráliková Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
021130 9 11.87 11.5110.7111.8711.8711.66x11.34
4 511 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020302 7 10.68 10.6810.5910.3310.68xx10.10
MS 565 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
030908 10 10.25 09.5509.5210.2510.2509.7409.0607.49
6 279 Lángyiová ViktóriaLángyiová Viktória
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
020520 1 10.05 10.0509.9509.3910.0509.8608.8109.41
MS 551 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
030429 8 10.00 09.7609.9609.6009.9607.7909.2310.00
MS 533 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
030404 6 09.90 09.4208.9909.9009.9008.8309.2209.54
9 517 Hozáková MichaelaHozáková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
021019 5 09.72 xx09.7209.72x
10 497 Nemcová AdrianaNemcová Adriana
ŠK JablonicaŠK Jablonica
020217 4 09.16 09.1608.8108.7309.1608.80
11 477 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020304 3 08.63 08.3808.6008.6308.6308.47
12 498 Poláčková SabínaPoláčková Sabína
ŠK JablonicaŠK Jablonica
030415 2 07.13 06.6506.3507.1307.13---
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS 413 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040727 25 10.19 09.2610.1909.3510.1910.0709.2609.59
2 391 Čermáková NatáliaČermáková Natália
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
050531 26 09.81 09.4508.9009.6409.6409.5509.0609.81
3 282 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040427 19 09.57 08.4408.8408.6308.8409.5609.3709.57
4 371 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050322 21 09.50 08.9509.1909.2809.2809.5009.2409.27
5 392 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
050302 24 09.42 09.2709.0308.6309.2709.1009.4208.86
6 384 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040406 20 09.41 09.3109.1509.2009.3108.6708.9509.41
MS 568 Šárkányová ViktóriaŠárkányová Viktória
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040906 17 09.12 08.4509.0008.5209.0008.2109.1208.86
MS 320 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040205 23 08.88 08.8808.5608.5908.8808.7508.11-
MS 538 Bankošová BarboraBankošová Barbora
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050109 12 08.62 07.4208.6207.9508.62
MS 421 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040405 16 08.57 08.5707.9608.4808.57
MS 414 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040120 18 08.44 08.4408.4308.1008.44
MS 422 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040117 8 08.36 08.1308.3608.1308.36
13 275 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
041214 15 08.18 07.8306.6708.1808.18
14 478 Sochová LauraSochová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
041215 22 08.11 07.6608.1108.0208.11
15 453 Čechová AlexandraČechová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040820 13 07.98 07.9807.0007.4407.98
MS 423 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040316 9 07.85 07.6907.4907.8507.85
17 278 Lángyiová KingaLángyiová Kinga
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
041121 7 07.69 07.6907.6107.6607.69
18 404 Ayiba LorealAyiba Loreal
AK Junior HoličAK Junior Holič
070818 11 07.51 07.5107.0006.5607.51
19 277 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050927 10 07.42 07.4207.3806.7607.42
20 489 Stranovská NinaStranovská Nina
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
050128 14 07.39 07.3905.75x07.39
21 410 Vaculková KarolínaVaculková Karolína
AK Junior HoličAK Junior Holič
040628 2 06.93 05.7406.9306.93
MS 559 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050205 6 06.64 06.6406.0505.1606.64
23 409 Kusá KristýnaKusá Kristýna
AK Junior HoličAK Junior Holič
050905 4 06.41 06.4106.1906.3406.41
24 405 Danižíková BarboraDanižíková Barbora
AK Junior HoličAK Junior Holič
051005 3 06.16 06.0306.16x06.16
MS 535 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
050104 1 05.55 x05.5505.4405.55
26 330 Machová NinaMachová Nina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
051025 5 00.00 0.0
Celkom 26 pretekárov