<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (9. 2. 2019)

1500 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 17:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 57 Dvořáček AdamDvořáček Adam 960510 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 3:53.90
2 162 Kligl RadimKligl Radim 010324 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 4:11.93
MS 593 Martin ZajícMartin Zajíc 000101 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 4:13.74
4 11 Kubej TomášKubej Tomáš 920428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 4:13.80
MS 239 Kocian KonštantínKocian Konštantín 900729 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 4:14.04
6 47 Pazourek PetrPazourek Petr 000506 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 4:15.18
7 592 Kompas MatúšKompas Matúš 920528 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 4:20.87
8 58 Effenberger MarekEffenberger Marek 010913 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 4:26.81
9 158 Semančák FilipSemančák Filip 020821 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 11 4:28.37
10 59 Chaloupka MilanChaloupka Milan 020717 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 4:29.15
MS 238 Golian JurajGolian Juraj 780602 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 4:34.20
60 Kotyza DanielKotyza Daniel 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 DNF
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 17:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 8 Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 4:25.34
2 232 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 4:28.77
3 591 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 000816 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 4:29.28
4 258 Patúc JakubPatúc Jakub 030404 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 4:30.99
5 103 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 011030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 4:31.98
6 265 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 4:40.65
7 75 Slivka PavolSlivka Pavol 010311 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 4:50.88
MS 71 Teixeira PedroTeixeira Pedro 780318 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 5:05.87
MS 152 Fritzman FrantišekFritzman František 000922 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 9 5:08.05
Celkom 9 pretekárov
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 17:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 157 Rafaj LukášRafaj Lukáš 930603 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 4:40.64
2 243 Mészáros KristófMészáros Kristóf 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:45.18
MS 66 Čačík MiroslavČačík Miroslav 780410 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 4:46.70
4 179 Hruška PeterHruška Peter 031008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:50.12
MS 68 Moza ĽuboslavMoza Ľuboslav 771025 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 4:50.62
6 212 Bachratý RomanBachratý Roman 820621 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 5:26.86
7 113 Vatter MichalVatter Michal 991203 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 5:27.57
MS 156 Mudrík MartinMudrík Martin 970914 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 5:31.03
10 Kecskés MartinKecskés Martin 010927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 57 Dvořáček AdamDvořáček Adam 960510 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 3:53.90
2 162 Kligl RadimKligl Radim 010324 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 4:11.93
3 593 Martin ZajícMartin Zajíc 000101 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 4:13.74
4 11 Kubej TomášKubej Tomáš 920428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 4:13.80
5 239 Kocian KonštantínKocian Konštantín 900729 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 4:14.04
6 47 Pazourek PetrPazourek Petr 000506 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 4:15.18
7 592 Kompas MatúšKompas Matúš 920528 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 4:20.87
8 8 Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 4:25.34
9 58 Effenberger MarekEffenberger Marek 010913 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 4:26.81
10 158 Semančák FilipSemančák Filip 020821 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 11 4:28.37
11 232 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 4:28.77
12 59 Chaloupka MilanChaloupka Milan 020717 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 4:29.15
13 591 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 000816 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 4:29.28
14 258 Patúc JakubPatúc Jakub 030404 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 4:30.99
15 103 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 011030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 4:31.98
16 238 Golian JurajGolian Juraj 780602 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 4:34.20
17 157 Rafaj LukášRafaj Lukáš 930603 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 4:40.64
18 265 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 4:40.65
19 243 Mészáros KristófMészáros Kristóf 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:45.18
20 66 Čačík MiroslavČačík Miroslav 780410 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 4:46.70
21 179 Hruška PeterHruška Peter 031008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:50.12
22 68 Moza ĽuboslavMoza Ľuboslav 771025 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 4:50.62
23 75 Slivka PavolSlivka Pavol 010311 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 4:50.88
24 71 Teixeira PedroTeixeira Pedro 780318 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 5:05.87
25 152 Fritzman FrantišekFritzman František 000922 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 9 5:08.05
26 212 Bachratý RomanBachratý Roman 820621 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 5:26.86
27 113 Vatter MichalVatter Michal 991203 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 5:27.57
28 156 Mudrík MartinMudrík Martin 970914 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 5:31.03
60 Kotyza DanielKotyza Daniel 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 DNF
10 Kecskés MartinKecskés Martin 010927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 9.2.2019 - 17:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 162 Kligl RadimKligl Radim 010324 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 4:11.93
MS 47 Pazourek PetrPazourek Petr 000506 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 4:15.18
MS 58 Effenberger MarekEffenberger Marek 010913 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 4:26.81
4 591 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 000816 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 4:29.28
5 103 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 011030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 4:31.98
60 Kotyza DanielKotyza Daniel 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 DNF
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 9.2.2019 - 17:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 8 Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 4:25.34
MS 158 Semančák FilipSemančák Filip 020821 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 4:28.37
MS 232 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 4:28.77
MS 59 Chaloupka MilanChaloupka Milan 020717 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:29.15
MS 258 Patúc JakubPatúc Jakub 030404 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 4:30.99
MS 265 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 4:40.65
MS 243 Mészáros KristófMészáros Kristóf 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 4:45.18
8 179 Hruška PeterHruška Peter 031008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 4:50.12
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 9.2.2019 - 17:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 368 Kuriačková IvanaKuriačková Ivana 940521 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 5 4:59.63
MS 400 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 930812 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 5:00.69
3 474 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 970202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 5:05.40
4 297 Kusendová MonikaKusendová Monika 940721 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 5:21.82
MS 304 Bašnáková JanaBašnáková Jana 790729 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 5:32.00
MS 305 Mrázová RenátaMrázová Renáta 791208 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 5:42.01
MS 306 Sekáčová KatarínaSekáčová Katarína 840413 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 6:10.32
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 9.2.2019 - 17:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 294 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 5:05.06
MS 573 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 5:08.43
MS 545 Klepková EliškaKlepková Eliška 030513 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 5:19.49
4 385 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 5:36.43
MS 541 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 5:37.64
MS 425 Repková MonikaRepková Monika 040213 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 5:58.51
7 273 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 6:46.14
Celkom 7 pretekárov