<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (9. 2. 2019)

Skok do diaľky - Muži (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS 237 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
89 89 2 428 x0428x04280391x0348
2 18 Štanga PavolŠtanga Pavol
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
53 53 1 332 03280332-0332---
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 23 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 7 635 x0635x0635xxx
MS 56 Vejmělek FrantišekVejmělek František
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 01 6 620 0568060006200620045406130613
3 224 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 5 614 05920614-061405940590-
MS 48 Horčička PavelHorčička Pavel
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 00 4 599 05970532059905990586--
5 173 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 3 599 0544x05670567xx0599
6 176 Gasior VladimírGasior Vladimír
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 566 0513053805360538054505550566
7 199 Záhradníček FilipZáhradníček Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 1 545 050905260519052605450502x
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 218 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 2 615 0615060805840615053305760566
MS 54 Rybnikář MilanRybnikář Milan
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
03 03 7 583 0548049705720572058305600490
3 86 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 9 582 05820560054405820561-0570
MS 240 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 4 581 0549053305810581056305600523
5 33 Laca MatejLaca Matej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 6 576 056305760573057605530522x
MS 53 Morong PavelMorong Pavel
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 02 5 534 0534x05140534051304080515
7 160 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 8 529 0506051305290529--x
8 87 Černiansky PeterČerniansky Peter
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 1 517 0501x05170517xx0502
9 91 Karol TimotejKarol Timotej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 3 515 05150470x0515
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS 166 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
04 04 11 626 x060406140614045604820626
2 43 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 12 575 0543054305650565056605690575
MS 264 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 10 570 x05470570057005650564x
4 109 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 9 533 051805330524053305320509-
5 221 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 6 493 0479049304900493045204580457
MS 168 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
Naša atletikaNaša atletika
04 04 5 492 xx0488048804920473x
7 31 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 4 492 0492046304780492045404710459
8 207 Škodák FilipŠkodák Filip
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 3 459 04320459x0459045002590448
9 16 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 8 454 xx04540454
10 76 Ťarcha MarkoŤarcha Marko
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
04 04 1 446 04350446-0446
MS 245 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 2 427 xx04270427
161 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 7 NM xxx0.0
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS 536 Stanková KarinStanková Karin
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
00 00 1 423 04230384x04230393x0403
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 521 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 5 545 xx054505450537--
MS 311 Comová MichaelaComová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
01 01 3 514 0479036304840484048905000514
3 343 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 4 494 0480xx048004940407x
4 449 Bédiová EmaBédiová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 1 417 0369038803880388041404170394
452 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 2 DNS ---0---
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 529 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 16 510 0504050205100510049805070507
MS 314 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 14 477 04720467x047204770448x
MS 442 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia
Naša atletikaNaša atletika
03 03 11 461 0432044204380442044604230461
MS 269 Guothová AlexandraGuothová Alexandra
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
03 03 12 457 0405043403950434045704530422
MS 411 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 13 440 0432xx0432xx0440
6 378 Mačaiová PetraMačaiová Petra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
02 02 9 428 0428041404140428040104040392
7 276 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 15 423 04030410x0410039904130423
8 516 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 1 406 04060389x0406039203530375
9 359 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 6 404 0390039004040404
10 325 Janáková DianaJanáková Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 5 384 0380038403790384
MS 534 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 4 379 0379036902850379
12 468 Lacinová LuciaLacinová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 10 351 0327033403510351
MS 543 Giertl LujzaGiertl Lujza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 7 343 0331034302840343
MS 586 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 2 320 xx03200320
550 Vida LillaVida Lilla
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 3 DNS ---0
466 Králiková KristínaKráliková Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 8 DNS ---0
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 429 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 29 542 05420539x05420528--
MS 310 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 25 494 0482x04940494xxx
MS 435 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
04 04 26 481 x046904430469x04710481
4 293 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 22 459 04150437x0437x04590450
MS 542 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 28 456 x037504560456x--
6 427 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 21 455 044004340445044504540455x
MS 445 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletikaNaša atletika
04 04 24 453 x043804460446043204530452
8 288 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 27 445 0445041804350445x0445x
9 371 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 8 431 0404038304310431
MS 552 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 13 430 04130430x0430
MS 441 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
05 05 11 425 0395042503710425
12 515 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 19 420 0385042003860420
MS 437 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
05 05 16 419 xx04190419
MS 438 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletikaNaša atletika
05 05 10 417 0417xx0417
MS 424 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 18 412 0385041204090412
16 336 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 15 409 xx04090409
17 376 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 3 408 x040803920408
MS 422 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 9 394 03850394x0394
MS 491 Valekova MaiaraValekova Maiara
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
04 04 4 391 x038203910391
MS 440 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
05 05 12 386 x0386x0386
MS 537 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 17 385 03760385x0385
MS 558 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 14 383 0383038003300383
MS 439 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
05 05 20 383 0383xx0383
24 338 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 5 381 0373037003810381
25 358 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 6 381 0381xx0381
26 428 Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 2 366 0363x03660366
MS 547 Paďourová KarinPaďourová Karin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 1 338 0319033803300338
539 Batky JázminBatky Jázmin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 23 DNS ---0
436 Dolníková NinaDolníková Nina
Naša atletikaNaša atletika
05 05 7 NM xxx0.0
Celkom 29 pretekárov