<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (9. 2. 2019)

Skok do diaľky - Muži (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS 237 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
89 89 2 428 x 0428 x 428 0391 x 0348
2 18 Štanga PavolŠtanga Pavol
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
53 53 1 332 0328 0332 - 332 - - -
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 23 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 7 635 x 0635 x 635 x x x
MS 56 Vejmělek FrantišekVejmělek František
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 01 6 620 0568 0600 0620 620 0454 0613 0613
3 224 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 5 614 0592 0614 - 614 0594 0590 -
MS 48 Horčička PavelHorčička Pavel
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 00 4 599 0597 0532 0599 599 0586 - -
5 173 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 3 599 0544 x 0567 567 x x 0599
6 176 Gasior VladimírGasior Vladimír
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 566 0513 0538 0536 538 0545 0555 0566
7 199 Záhradníček FilipZáhradníček Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 1 545 0509 0526 0519 526 0545 0502 x
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 218 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 2 615 0615 0608 0584 615 0533 0576 0566
MS 54 Rybnikář MilanRybnikář Milan
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
03 03 7 583 0548 0497 0572 572 0583 0560 0490
3 86 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 9 582 0582 0560 0544 582 0561 - 0570
MS 240 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 4 581 0549 0533 0581 581 0563 0560 0523
5 33 Laca MatejLaca Matej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 6 576 0563 0576 0573 576 0553 0522 x
MS 53 Morong PavelMorong Pavel
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 02 5 534 0534 x 0514 534 0513 0408 0515
7 160 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 8 529 0506 0513 0529 529 - - x
8 87 Černiansky PeterČerniansky Peter
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 1 517 0501 x 0517 517 x x 0502
9 91 Karol TimotejKarol Timotej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 3 515 0515 0470 x 515
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS 166 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
04 04 11 626 x 0604 0614 614 0456 0482 0626
2 43 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 12 575 0543 0543 0565 565 0566 0569 0575
MS 264 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 10 570 x 0547 0570 570 0565 0564 x
4 109 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 9 533 0518 0533 0524 533 0532 0509 -
5 221 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 6 493 0479 0493 0490 493 0452 0458 0457
MS 168 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
Naša atletikaNaša atletika
04 04 5 492 x x 0488 488 0492 0473 x
7 31 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 4 492 0492 0463 0478 492 0454 0471 0459
8 207 Škodák FilipŠkodák Filip
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 3 459 0432 0459 x 459 0450 0259 0448
9 16 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 8 454 x x 0454 454
10 76 Ťarcha MarkoŤarcha Marko
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
04 04 1 446 0435 0446 - 446
MS 245 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 2 427 x x 0427 427
161 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 7 NM x x x -
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS 536 Stanková KarinStanková Karin
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
00 00 1 423 0423 0384 x 423 0393 x 0403
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 521 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 5 545 x x 0545 545 0537 - -
MS 311 Comová MichaelaComová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
01 01 3 514 0479 0363 0484 484 0489 0500 0514
3 343 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 4 494 0480 x x 480 0494 0407 x
4 449 Bédiová EmaBédiová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 1 417 0369 0388 0388 388 0414 0417 0394
452 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 2 DNS - - - - - -
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 529 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 16 510 0504 0502 0510 510 0498 0507 0507
MS 314 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 14 477 0472 0467 x 472 0477 0448 x
MS 442 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia
Naša atletikaNaša atletika
03 03 11 461 0432 0442 0438 442 0446 0423 0461
MS 269 Guothová AlexandraGuothová Alexandra
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
03 03 12 457 0405 0434 0395 434 0457 0453 0422
MS 411 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 13 440 0432 x x 432 x x 0440
6 378 Mačaiová PetraMačaiová Petra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
02 02 9 428 0428 0414 0414 428 0401 0404 0392
7 276 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 15 423 0403 0410 x 410 0399 0413 0423
8 516 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 1 406 0406 0389 x 406 0392 0353 0375
9 359 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 6 404 0390 0390 0404 404
10 325 Janáková DianaJanáková Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 5 384 0380 0384 0379 384
MS 534 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 4 379 0379 0369 0285 379
12 468 Lacinová LuciaLacinová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 10 351 0327 0334 0351 351
MS 543 Giertl LujzaGiertl Lujza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 7 343 0331 0343 0284 343
MS 586 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 2 320 x x 0320 320
550 Vida LillaVida Lilla
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 3 DNS - - -
466 Králiková KristínaKráliková Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 8 DNS - - -
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 429 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 29 542 0542 0539 x 542 0528 - -
MS 310 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 25 494 0482 x 0494 494 x x x
MS 435 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
04 04 26 481 x 0469 0443 469 x 0471 0481
4 293 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 22 459 0415 0437 x 437 x 0459 0450
MS 542 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 28 456 x 0375 0456 456 x - -
6 427 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 21 455 0440 0434 0445 445 0454 0455 x
MS 445 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletikaNaša atletika
04 04 24 453 x 0438 0446 446 0432 0453 0452
8 288 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 27 445 0445 0418 0435 445 x 0445 x
9 371 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 8 431 0404 0383 0431 431
MS 552 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 13 430 0413 0430 x 430
MS 441 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
05 05 11 425 0395 0425 0371 425
12 515 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 19 420 0385 0420 0386 420
MS 437 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
05 05 16 419 x x 0419 419
MS 438 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletikaNaša atletika
05 05 10 417 0417 x x 417
MS 424 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 18 412 0385 0412 0409 412
16 336 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 15 409 x x 0409 409
17 376 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 3 408 x 0408 0392 408
MS 422 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 9 394 0385 0394 x 394
MS 491 Valekova MaiaraValekova Maiara
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
04 04 4 391 x 0382 0391 391
MS 440 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
05 05 12 386 x 0386 x 386
MS 537 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 17 385 0376 0385 x 385
MS 558 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 14 383 0383 0380 0330 383
MS 439 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
05 05 20 383 0383 x x 383
24 338 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 5 381 0373 0370 0381 381
25 358 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 6 381 0381 x x 381
26 428 Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 2 366 0363 x 0366 366
MS 547 Paďourová KarinPaďourová Karin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 1 338 0319 0338 0330 338
539 Batky JázminBatky Jázmin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 23 DNS - - -
436 Dolníková NinaDolníková Nina
Naša atletikaNaša atletika
05 05 7 NM x x x -
Celkom 29 pretekárov