<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (9. 2. 2019)

60 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 11:36) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.14 0.146
MS 254 Bendžela DenisBendžela Denis 980917 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 07.21 0.197
MS 50 Kincl DanielKincl Daniel 981105 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3 07.28 0.189
MS 210 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 07.32 0.195
5 201 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 07.34 0.159
MS 144 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.37 0.176
MS 211 Štrba MiroslavŠtrba Miroslav 911101 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 07.98 0.199
83 Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 11:36) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 213 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 07.60 0.186
MS 209 Bician JánBician Ján 821115 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 08.21 0.176
3 94 Lančarič RomanLančarič Roman 700215 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.50 0.234
4 35 Lopuch MariánLopuch Marián 670514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.86 0.196
MS 237 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.95 0.146
MS 64 Beliansky MilanBeliansky Milan 441107 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 09.12 0.217
7 18 Štanga PavolŠtanga Pavol 531027 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.72 0.175
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.14 0.146
2 254 Bendžela DenisBendžela Denis 980917 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 07.21 0.197
3 50 Kincl DanielKincl Daniel 981105 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3 07.28 0.189
4 210 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 07.32 0.195
5 201 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 07.34 0.159
6 144 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.37 0.176
7 213 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 07.60 0.186
8 211 Štrba MiroslavŠtrba Miroslav 911101 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 07.98 0.199
9 209 Bician JánBician Ján 821115 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 08.21 0.176
10 94 Lančarič RomanLančarič Roman 700215 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.50 0.234
11 35 Lopuch MariánLopuch Marián 670514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.86 0.196
12 237 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.95 0.146
13 64 Beliansky MilanBeliansky Milan 441107 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 09.12 0.217
14 18 Štanga PavolŠtanga Pavol 531027 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.72 0.175
83 Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.08 0.151
2 23 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.10 0.156
3 143 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.19 0.157
4 254 Bendžela DenisBendžela Denis 980917 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 07.25 0.169
5 201 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 07.34 0.168
6 50 Kincl DanielKincl Daniel 981105 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2 07.34 0.182
7 210 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 07.37 0.170
8 144 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 07.43 0.151
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 11:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 143 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.08 0.142
2 23 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.12 0.144
3 184 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.39 0.196
MS 56 Vejmělek FrantišekVejmělek František 010105 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 07.41 0.197
MS 141 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.56 0.172
MS 267 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.62 0.167
MS 263 Beláň MarekBeláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 07.65 0.174
8 228 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 07.72 0.144
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 11:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 55 Střelec MikulášStřelec Mikuláš 011118 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2 07.39 0.207
MS 142 Kremser AdamKremser Adam 010109 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.72 0.570
3 102 Šima PatrikŠima Patrik 011206 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.78 0.179
MS 246 Tóth GergelyTóth Gergely 010816 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.82 0.170
183 Kurucz NorbertKurucz Norbert 000416 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DQ -0.196
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.08 0.142
2 23 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.12 0.144
3 184 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.39 0.196
3 55 Střelec MikulášStřelec Mikuláš 011118 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2 07.39 0.207
5 56 Vejmělek FrantišekVejmělek František 010105 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 07.41 0.197
6 141 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.56 0.172
7 267 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.62 0.167
8 263 Beláň MarekBeláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 07.65 0.174
9 228 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 07.72 0.144
9 142 Kremser AdamKremser Adam 010109 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.72 0.570
11 102 Šima PatrikŠima Patrik 011206 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.78 0.179
12 246 Tóth GergelyTóth Gergely 010816 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.82 0.170
183 Kurucz NorbertKurucz Norbert 000416 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DQ -0.196

60 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 220 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 07.45 0.184
MS 49 Oberndorfer TomášOberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.47 0.185
MS 268 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.48 0.173
MS 240 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.49 0.168
5 160 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 07.60 0.189
MS 51 Krátký MichalKrátký Michal 030516 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1 07.79 0.200
7 74 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 07.89 0.205
107 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 229 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.46 0.189
MS 256 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 07.54 0.177
MS 53 Morong PavelMorong Pavel 020325 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 07.60 0.181
MS 54 Rybnikář MilanRybnikář Milan 031227 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 07.63 0.181
MS 262 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 07.66 0.154
6 33 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 07.68 0.163
7 93 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.78 0.218
8 13 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.83 0.225
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.49 0.160
2 21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.70 0.189
3 91 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.71 0.209
4 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.72 0.195
MS 145 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.88 0.214
6 97 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.95 0.155
MS 257 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 07.99 0.183
82 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 DQ -0.126
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 9.2.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 36 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.84 0.156
MS 154 Drabina MatejDrabina Matej 030713 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 07.86 0.150
3 197 Velčický MartinVelčický Martin 031221 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.13 0.259
MS 169 Paško AdamPaško Adam 030626 Naša atletikaNaša atletika 4 08.13 0.358
5 120 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.17 0.147
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 9.2.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.06 0.177
2 95 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.14 0.182
3 26 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.14 0.211
4 147 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030630 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 08.45 0.256
5 129 Podzámsky MartinPodzámsky Martin 030709 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 08.90 0.580
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 220 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 07.45 0.184
2 229 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.46 0.189
3 49 Oberndorfer TomášOberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.47 0.185
4 268 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.48 0.173
5 240 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.49 0.168
5 85 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.49 0.160
7 256 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 07.54 0.177
8 160 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 07.60 0.189
8 53 Morong PavelMorong Pavel 020325 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 07.60 0.181
10 54 Rybnikář MilanRybnikář Milan 031227 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 07.63 0.181
11 262 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 07.66 0.154
12 33 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 07.68 0.163
13 21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.70 0.189
14 91 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.71 0.209
15 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.72 0.195
16 93 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.78 0.218
17 51 Krátký MichalKrátký Michal 030516 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1 07.79 0.200
18 13 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.83 0.225
19 36 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.84 0.156
20 154 Drabina MatejDrabina Matej 030713 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 07.86 0.150
21 145 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.88 0.214
22 74 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 07.89 0.205
23 97 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.95 0.155
24 257 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 07.99 0.183
25 198 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.06 0.177
26 197 Velčický MartinVelčický Martin 031221 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.13 0.259
26 169 Paško AdamPaško Adam 030626 Naša atletikaNaša atletika 4 08.13 0.358
28 95 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.14 0.182
28 26 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.14 0.211
30 120 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.17 0.147
31 147 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030630 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 08.45 0.256
32 129 Podzámsky MartinPodzámsky Martin 030709 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 08.90 0.580
107 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DQ
82 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 DQ -0.126

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 12:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 229 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.41 0.192
2 220 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.42 0.156
3 85 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.50 0.139
4 160 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 07.56 0.183
5 33 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 07.61 0.165
6 21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 07.62 0.218
7 91 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.75 0.176
8 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.88 0.382
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 166 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 4 07.35 0.171
2 111 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.41 0.151
3 215 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.52 0.210
4 43 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 07.65 0.189
5 90 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.72 0.220
6 98 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.82 0.227
7 19 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.82 0.223
8 16 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.88 0.220
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.76 0.151
MS 264 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.76 0.169
3 202 Klement BranislavKlement Branislav 040324 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 07.79 0.169
4 76 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 07.93 0.170
5 14 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.95 0.201
6 206 Róka AlexRóka Alex 040907 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.11 0.387
7 200 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 08.22 0.159
8 61 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 08.43 0.165
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 92 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.06 0.211
2 159 Dvořák MariánDvořák Marián 040206 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 08.15 0.146
3 207 Škodák FilipŠkodák Filip 040908 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.23 0.195
4 12 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.39 0.220
5 208 Tóth TomášTóth Tomáš 041112 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 08.43 0.173
MS 245 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 040310 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.47 0.149
7 17 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.67 0.406
178 Homola IvanHomola Ivan 050730 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 9.2.2019 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 99 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.45 0.168
2 104 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.55 0.183
MS 168 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 4 08.56 0.166
4 182 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.65 0.175
5 140 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 08.91 0.156
6 121 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 08.96 0.178
7 122 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.10 0.157
8 133 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.11 0.171
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 9.2.2019 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 587 Vaško JakubVaško Jakub 041021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.47 0.187
2 172 Belica RóbertBelica Róbert 051011 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.17 0.188
3 62 Košút SamuelKošút Samuel 051215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.32 0.166
4 116 Batka OndrejBatka Ondrej 041217 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.50 0.200
5 88 Drobný MaximilánDrobný Maximilán 051020 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.52 0.269
6 586 Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.68 0.618
7 180 Kilian SimonKilian Simon 050922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.07 0.520
114 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 166 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 4 07.35 0.171
2 111 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.41 0.151
3 215 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.52 0.210
4 43 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 07.65 0.189
5 90 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.72 0.220
6 109 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.76 0.151
6 264 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.76 0.169
8 202 Klement BranislavKlement Branislav 040324 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 07.79 0.169
9 98 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.82 0.227
9 19 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.82 0.223
11 16 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.88 0.220
12 76 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 07.93 0.170
13 14 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.95 0.201
14 92 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.06 0.211
15 206 Róka AlexRóka Alex 040907 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.11 0.387
16 159 Dvořák MariánDvořák Marián 040206 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 08.15 0.146
17 200 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 08.22 0.159
18 207 Škodák FilipŠkodák Filip 040908 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.23 0.195
19 12 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.39 0.220
20 61 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 08.43 0.165
20 208 Tóth TomášTóth Tomáš 041112 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 08.43 0.173
22 99 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.45 0.168
23 245 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 040310 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.47 0.149
23 587 Vaško JakubVaško Jakub 041021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.47 0.187
25 104 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.55 0.183
26 168 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 4 08.56 0.166
27 182 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.65 0.175
28 17 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.67 0.406
29 140 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 08.91 0.156
30 121 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 08.96 0.178
31 122 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.10 0.157
32 133 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.11 0.171
33 172 Belica RóbertBelica Róbert 051011 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.17 0.188
34 62 Košút SamuelKošút Samuel 051215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.32 0.166
35 116 Batka OndrejBatka Ondrej 041217 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.50 0.200
36 88 Drobný MaximilánDrobný Maximilán 051020 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.52 0.269
37 586 Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.68 0.618
38 180 Kilian SimonKilian Simon 050922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.07 0.520
178 Homola IvanHomola Ivan 050730 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNS
114 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 DQ

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 11:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.42 0.171
2 215 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.46 0.155
3 90 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.65 0.192
4 43 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 07.68 0.176
5 19 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.70 0.165
6 109 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.84 0.172
7 202 Klement BranislavKlement Branislav 040324 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 07.84 0.136
8 16 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.04 0.226
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 9.2.2019 - 11:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 553 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.54 0.187
MS 402 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.84 0.167
3 479 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.39 0.553
482 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Celkom 4 pretekári

60 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 11:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 553 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.54 0.187
2 402 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.84 0.167
MS 443 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 1 07.92 0.159
4 524 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.92 0.155
MS 403 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.95 0.193
MS 574 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 08.18 0.180
7 349 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.24 0.216
482 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Poznámky:
Juniorky+ženy
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 11:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 351 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.95 0.215
2 354 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.38 0.137
3 479 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.39 0.553
MS 311 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.64 0.315
5 449 Bédiová EmaBédiová Ema 010826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.10 0.444
MS 561 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 010302 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.26 0.458
Poznámky:
Juniorky+ženy
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 553 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.54 0.187
2 402 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.84 0.167
3 443 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 1 07.92 0.159
3 524 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.92 0.155
5 403 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.95 0.193
5 351 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.95 0.215
7 574 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 08.18 0.180
8 349 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.24 0.216
9 354 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.38 0.137
10 479 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.39 0.553
11 311 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.64 0.315
12 449 Bédiová EmaBédiová Ema 010826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.10 0.444
13 561 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 010302 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.26 0.458
482 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 553 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.54 0.164
2 402 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.81 0.189
3 443 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 2 07.86 0.151
4 403 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.93 0.180
5 524 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 07.96 0.156
6 351 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.01 0.252
7 574 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.22 0.258
482 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 456 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.92 0.195
2 460 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.09 0.364
3 507 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.10 0.139
4 522 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.19 0.183
5 340 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.30 0.181
6 291 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.33 0.208
7 355 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.35 0.172
8 459 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.41 0.252
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 356 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.39 0.185
2 471 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.59 0.218
MS 269 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 08.59 0.407
MS 314 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.63 0.202
5 329 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.64 0.139
6 332 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.75 0.136
7 375 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.79 0.185
MS 442 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 Naša atletikaNaša atletika 8 08.95 0.186
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 503 Balážová EmaBalážová Ema 020718 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.51 0.196
2 344 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.66 0.199
MS 567 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 020530 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.74 0.182
MS 540 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.87 0.336
5 276 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.98 0.311
6 303 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.04 0.332
550 Vida LillaVida Lilla 030826 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
549 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 389 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.82 0.182
2 504 Plšková LindaPlšková Linda 031126 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.89 0.203
3 359 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.96 0.210
4 378 Mačaiová PetraMačaiová Petra 020818 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.14 0.316
MS 401 Kremserová TerezaKremserová Tereza 030211 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 09.18 0.363
6 477 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava 020304 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.42 0.159
7 516 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.48 0.250
8 468 Lacinová LuciaLacinová Lucia 030203 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.60 0.357
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 556 Paliderová LujzaPaliderová Lujza 021003 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.61 0.189
MS 586 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa 020215 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.94 0.295
3 347 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020424 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.97 0.289
4 448 Batyková SofiaBatyková Sofia 030520 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.30 0.205
MS 543 Giertl LujzaGiertl Lujza 030509 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.37 0.284
MS 560 Guštafíková AlexandraGuštafíková Alexandra 020906 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.58 0.217
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 456 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.92 0.195
2 460 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.09 0.364
3 507 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.10 0.139
4 522 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.19 0.183
5 340 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.30 0.181
6 291 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.33 0.208
7 355 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.35 0.172
8 356 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.39 0.185
9 459 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.41 0.252
10 503 Balážová EmaBalážová Ema 020718 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.51 0.196
11 471 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.59 0.218
11 269 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 08.59 0.407
13 556 Paliderová LujzaPaliderová Lujza 021003 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.61 0.189
14 314 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.63 0.202
15 329 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.64 0.139
16 344 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.66 0.199
17 567 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 020530 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.74 0.182
18 332 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.75 0.136
19 375 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.79 0.185
20 389 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.82 0.182
21 540 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.87 0.336
22 504 Plšková LindaPlšková Linda 031126 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.89 0.203
23 586 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa 020215 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.94 0.295
24 442 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 Naša atletikaNaša atletika 8 08.95 0.186
25 359 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.96 0.210
26 347 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020424 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.97 0.289
27 276 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.98 0.311
28 303 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.04 0.332
29 378 Mačaiová PetraMačaiová Petra 020818 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.14 0.316
30 401 Kremserová TerezaKremserová Tereza 030211 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 09.18 0.363
31 448 Batyková SofiaBatyková Sofia 030520 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.30 0.205
32 543 Giertl LujzaGiertl Lujza 030509 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.37 0.284
33 477 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava 020304 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.42 0.159
34 516 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.48 0.250
35 560 Guštafíková AlexandraGuštafíková Alexandra 020906 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.58 0.217
36 468 Lacinová LuciaLacinová Lucia 030203 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.60 0.357
550 Vida LillaVida Lilla 030826 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
549 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 456 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.76 0.179
2 460 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.98 0.161
3 507 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.19 0.148
4 522 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.22 0.162
5 291 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.26 0.194
6 340 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.27 0.178
7 355 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.27 0.163
8 356 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.45 0.185
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 295 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 08.05 0.199
2 502 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.11 0.172
MS 582 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.23 0.166
MS 435 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 3 08.26 0.376
MS 542 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.27 0.207
MS 433 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Naša atletikaNaša atletika 8 08.41 0.197
7 463 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.42 0.272
MS 445 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 1 08.50 0.196
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 418 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.36 0.161
MS 548 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.39 0.297
3 465 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.59 0.181
4 508 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 08.59 0.175
5 394 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 08.60 0.139
MS 446 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Naša atletikaNaša atletika 2 08.62 0.158
7 488 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.63 0.138
8 350 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.70 0.176
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 518 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.33
2 286 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.42 0.179
3 509 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.46 0.293
MS 434 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 4 08.47 0.315
5 293 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.62 0.203
MS 563 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.62 0.181
MS 270 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.62 0.549
8 282 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.67 0.184
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 299 Ščepková EmmaŠčepková Emma 050319 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 08.69 0.236
2 334 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.71 0.299
MS 552 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.71 0.161
MS 557 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.77 0.374
5 397 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 08.77 0.221
MS 271 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.85 0.371
MS 312 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 08.87 0.168
MS 439 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 Naša atletikaNaša atletika 4 08.90 0.197
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 298 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 08.69 0.181
2 321 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.70 0.178
MS 441 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 5 08.78 0.223
MS 538 Bankošová BarboraBankošová Barbora 050109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.89 0.183
5 323 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.91 0.140
6 309 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 08.95 0.270
MS 537 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 051128 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.12 0.164
313 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 588 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.80 0.179
2 336 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.99 0.290
3 296 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.99 0.204
4 388 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.08 0.164
MS 491 Valekova MaiaraValekova Maiara 040604 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 09.13 0.344
6 281 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.43 0.257
7 486 Mónosiová SáraMónosiová Sára 060930 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.60 0.156
422 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela 040117 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 458 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.80 0.226
2 324 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.93 0.166
MS 559 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 050205 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.10 0.243
4 484 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 070511 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.28 0.167
MS 416 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.40 0.188
MS 569 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 040419 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.43 0.281
MS 440 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 Naša atletikaNaša atletika 1 09.86 0.394
8 473 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.87 0.278
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 337 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.19 0.171
2 363 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.30 0.241
3 487 Petríková BarboraPetríková Barbora 050902 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.48 0.593
4 492 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.51 0.524
5 302 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.60 0.160
MS 417 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.64 0.207
7 280 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 09.67 0.180
8 396 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.70 0.219
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 331 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.22 0.168
2 338 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 050927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.45 0.226
3 361 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.58 0.235
4 495 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.63 0.180
5 523 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.66 0.317
6 342 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 050227 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.70 0.203
7 330 Machová NinaMachová Nina 051025 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.83 0.403
8 408 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 10.02 0.371
Celkom 8 pretekárov
Beh 10 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 464 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.48 0.363
MS 547 Paďourová KarinPaďourová Karin 050412 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.02 0.208
3 409 Kusá KristýnaKusá Kristýna 050905 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.36 0.495
4 407 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 10.39 0.220
5 405 Danižíková BarboraDanižíková Barbora 051005 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 11.59 0.538
Celkom 5 pretekárov
Beh 11 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 335 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.16 0.205
MS 562 Jonášová SimonaJonášová Simona 050912 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 09.43 0.204
3 346 Kolejová IvanaKolejová Ivana 050219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.53 0.434
4 410 Vaculková KarolínaVaculková Karolína 040628 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.94 0.176
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 295 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 08.05 0.199
2 502 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.11 0.172
3 582 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.23 0.166
4 435 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 3 08.26 0.376
5 542 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.27 0.207
6 518 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.33
7 418 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.36 0.161
8 548 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.39 0.297
9 433 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Naša atletikaNaša atletika 8 08.41 0.197
10 463 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.42 0.272
10 286 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.42 0.179
12 509 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.46 0.293
13 434 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 4 08.47 0.315
14 445 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 1 08.50 0.196
15 465 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.59 0.181
15 508 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 08.59 0.175
17 394 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 08.60 0.139
18 446 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Naša atletikaNaša atletika 2 08.62 0.158
18 293 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.62 0.203
18 563 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.62 0.181
18 270 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.62 0.549
22 488 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.63 0.138
23 282 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.67 0.184
24 299 Ščepková EmmaŠčepková Emma 050319 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 08.69 0.236
24 298 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 08.69 0.181
26 350 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.70 0.176
26 321 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.70 0.178
28 334 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.71 0.299
28 552 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.71 0.161
30 557 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.77 0.374
30 397 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 08.77 0.221
32 441 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 5 08.78 0.223
33 588 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.80 0.179
33 458 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.80 0.226
35 271 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.85 0.371
36 312 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 08.87 0.168
37 538 Bankošová BarboraBankošová Barbora 050109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.89 0.183
38 439 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 Naša atletikaNaša atletika 4 08.90 0.197
39 323 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.91 0.140
40 324 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.93 0.166
41 309 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 08.95 0.270
42 336 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.99 0.290
42 296 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.99 0.204
44 388 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.08 0.164
45 559 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 050205 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.10 0.243
46 537 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 051128 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.12 0.164
47 491 Valekova MaiaraValekova Maiara 040604 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 09.13 0.344
48 335 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.16 0.205
49 337 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.19 0.171
50 331 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.22 0.168
51 484 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 070511 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.28 0.167
52 363 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.30 0.241
53 416 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.40 0.188
54 281 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.43 0.257
54 569 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 040419 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.43 0.281
54 562 Jonášová SimonaJonášová Simona 050912 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 09.43 0.204
57 338 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 050927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.45 0.226
58 487 Petríková BarboraPetríková Barbora 050902 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.48 0.593
58 464 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.48 0.363
60 492 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.51 0.524
61 346 Kolejová IvanaKolejová Ivana 050219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.53 0.434
62 361 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.58 0.235
63 486 Mónosiová SáraMónosiová Sára 060930 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.60 0.156
63 302 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.60 0.160
65 495 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.63 0.180
66 417 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.64 0.207
67 523 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.66 0.317
68 280 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 09.67 0.180
69 396 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.70 0.219
69 342 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 050227 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.70 0.203
71 330 Machová NinaMachová Nina 051025 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.83 0.403
72 440 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 Naša atletikaNaša atletika 1 09.86 0.394
73 473 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.87 0.278
74 410 Vaculková KarolínaVaculková Karolína 040628 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.94 0.176
75 408 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 10.02 0.371
75 547 Paďourová KarinPaďourová Karin 050412 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.02 0.208
77 409 Kusá KristýnaKusá Kristýna 050905 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.36 0.495
78 407 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 10.39 0.220
79 405 Danižíková BarboraDanižíková Barbora 051005 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 11.59 0.538
313 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 DNS
422 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela 040117 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 DQ

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 295 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.92 0.187
2 502 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.03 0.167
3 518 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.29 0.335
4 463 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.41 0.236
5 286 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.44 0.144
6 509 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 08.44 0.256
7 508 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.54 0.147
8 465 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.65 0.156
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 166 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 3 17.68
2 111 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 17.82
3 24 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 17.94
4 586 Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.21
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 18.07
2 43 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 18.22
3 215 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 18.26
9 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 90 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 18.65
2 37 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 18.93
3 202 Klement BranislavKlement Branislav 040324 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 19.37
4 171 Aboudi SamirAboudi Samir 050818 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.36
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 9.2.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.81
2 109 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 19.24
3 140 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 21.45
76 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 9.2.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.32
2 92 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.53
3 200 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 20.52
4 189 Petrík MatejPetrík Matej 040919 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.16
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 9.2.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 96 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.07
2 31 Kožík AdamKožík Adam 041029 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 20.57
3 12 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.63
2 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 9.2.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 79 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 20.31
2 17 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.71
46 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (so, 9.2.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.29
2 587 Vaško JakubVaško Jakub 041021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.48
3 172 Belica RóbertBelica Róbert 051011 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.41
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 166 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 3 17.68
2 111 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 17.82
3 24 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 17.94
4 139 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 18.07
5 43 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 18.22
6 215 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 18.26
7 90 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 18.65
8 19 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.81
9 37 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 18.93
10 109 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 19.24
11 14 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.29
12 16 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.32
13 202 Klement BranislavKlement Branislav 040324 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 19.37
14 92 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.53
15 96 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.07
16 79 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 20.31
17 200 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 20.52
18 31 Kožík AdamKožík Adam 041029 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 20.57
19 12 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.63
20 17 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.71
21 189 Petrík MatejPetrík Matej 040919 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.16
22 140 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 21.45
23 587 Vaško JakubVaško Jakub 041021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.48
24 171 Aboudi SamirAboudi Samir 050818 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.36
25 172 Belica RóbertBelica Róbert 051011 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.41
26 586 Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.21
9 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
76 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 DNS
2 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNF
46 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 295 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 19.55
2 502 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 19.76
MS 435 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 4 20.32
4 523 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 23.93
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 288 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.13
2 463 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.47
MS 433 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Naša atletikaNaša atletika 4 20.66
4 473 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.78
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 434 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 2 20.52
MS 320 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.76
3 283 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.03
4 464 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.58
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 563 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 20.59
2 509 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 20.61
3 508 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 20.83
4 342 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 050227 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.47
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 445 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 3 20.71
MS 317 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.76
3 326 Jančíková ValériaJančíková Valéria 050909 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.27
321 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 286 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 21.16
MS 441 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 4 21.71
3 397 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 21.74
4 361 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.72
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 458 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.23
MS 439 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 Naša atletikaNaša atletika 3 21.90
3 488 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 22.45
4 462 Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta 050501 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.40
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 438 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 Naša atletikaNaša atletika 4 21.66
MS 312 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 22.38
3 323 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 22.39
4 372 Halásová NikolaHalásová Nikola 070219 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 23.90
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 436 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 Naša atletikaNaša atletika 4 22.03
2 309 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 22.64
3 492 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 23.36
388 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 546 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 21.62
2 519 Janíková LuciaJaníková Lucia 041002 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 21.80
MS 437 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 Naša atletikaNaša atletika 3 22.17
4 281 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.05
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 394 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 22.49
2 494 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 22.73
3 331 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.84
569 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 040419 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 299 Ščepková EmmaŠčepková Emma 050319 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 21.99
2 357 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.54
MS 535 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 22.56
4 341 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.98
Celkom 4 pretekári
Beh 13 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 588 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 22.10
2 501 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 23.32
3 280 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.96
Celkom 3 pretekári
Beh 14 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 491 Valekova MaiaraValekova Maiara 040604 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 22.93
2 337 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.11
MS 440 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 Naša atletikaNaša atletika 2 23.94
Celkom 3 pretekári
Beh 15 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 324 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 22.55
2 335 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.60
3 346 Kolejová IvanaKolejová Ivana 050219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.44
4 487 Petríková BarboraPetríková Barbora 050902 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 23.45
Celkom 4 pretekári
Beh 16 (so, 9.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 334 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.08
2 282 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.42
3 348 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 041027 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.91
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 295 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 19.55
2 502 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 19.76
3 288 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.13
4 435 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 4 20.32
5 463 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.47
6 434 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 2 20.52
7 563 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 20.59
8 509 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 20.61
9 433 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Naša atletikaNaša atletika 4 20.66
10 445 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 3 20.71
11 320 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.76
12 508 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 20.83
13 283 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.03
14 334 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.08
15 286 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 21.16
16 458 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.23
17 282 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.42
18 546 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 21.62
19 438 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 Naša atletikaNaša atletika 4 21.66
20 441 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 4 21.71
21 397 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 21.74
22 317 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.76
23 519 Janíková LuciaJaníková Lucia 041002 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 21.80
24 439 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 Naša atletikaNaša atletika 3 21.90
25 299 Ščepková EmmaŠčepková Emma 050319 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 21.99
26 436 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 Naša atletikaNaša atletika 4 22.03
27 588 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 22.10
28 437 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 Naša atletikaNaša atletika 3 22.17
29 312 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 22.38
30 323 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 22.39
31 488 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 22.45
32 394 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 22.49
33 357 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.54
34 324 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 22.55
35 535 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 22.56
36 335 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.60
37 309 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 22.64
38 494 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 22.73
39 348 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 041027 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.91
40 491 Valekova MaiaraValekova Maiara 040604 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 22.93
41 281 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.05
42 337 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.11
43 501 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 23.32
44 492 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 23.36
45 346 Kolejová IvanaKolejová Ivana 050219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.44
46 487 Petríková BarboraPetríková Barbora 050902 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 23.45
47 464 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.58
48 361 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.72
49 473 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.78
50 331 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.84
51 372 Halásová NikolaHalásová Nikola 070219 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 23.90
52 523 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 23.93
53 440 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 Naša atletikaNaša atletika 2 23.94
54 341 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.98
55 326 Jančíková ValériaJančíková Valéria 050909 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.27
56 462 Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta 050501 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.40
57 342 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 050227 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.47
58 280 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.96
321 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 DNS
388 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DNS
569 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 040419 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 DNS

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 201 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 22.73 0.170
MS 151 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 22.80 0.199
3 190 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.73 0.137
4 35 Lopuch MariánLopuch Marián 670514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 29.93 0.228
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 153 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 23.59 0.251
MS 50 Kincl DanielKincl Daniel 981105 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3 23.60 0.175
3 187 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.00 0.176
MS 170 Paško MichalPaško Michal 990609 Naša atletikaNaša atletika 1 26.28 0.169
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 233 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 25.53 0.235
MS 156 Mudrík MartinMudrík Martin 970914 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 26.67 0.165
144 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 9.2.2019 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 213 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 25.53 0.214
2 94 Lančarič RomanLančarič Roman 700215 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.80 0.219
209 Bician JánBician Ján 821115 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 201 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 22.73 0.170
2 151 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 22.80 0.199
3 153 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 23.59 0.251
4 50 Kincl DanielKincl Daniel 981105 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3 23.60 0.175
5 190 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.73 0.137
6 187 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.00 0.176
7 233 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 25.53 0.235
7 213 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 25.53 0.214
9 170 Paško MichalPaško Michal 990609 Naša atletikaNaša atletika 1 26.28 0.169
10 156 Mudrík MartinMudrík Martin 970914 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 26.67 0.165
11 94 Lančarič RomanLančarič Roman 700215 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.80 0.219
12 35 Lopuch MariánLopuch Marián 670514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 29.93 0.228
144 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DQ
209 Bician JánBician Ján 821115 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DNS

200 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 267 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.97 0.175
2 102 Šima PatrikŠima Patrik 011206 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.76 0.172
3 183 Kurucz NorbertKurucz Norbert 000416 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.55 0.151
MS 244 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 26.66 0.249
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 235 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.77 0.161
2 220 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.90 0.209
3 20 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.03 0.392
MS 169 Paško AdamPaško Adam 030626 Naša atletikaNaša atletika 1 26.20 0.152
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 49 Oberndorfer TomášOberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 23.56 0.174
2 74 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 23.64 0.216
3 160 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 24.74 0.184
4 82 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 26.43 0.182
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 51 Krátký MichalKrátký Michal 030516 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3 24.55 0.155
2 39 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.64 0.166
MS 53 Morong PavelMorong Pavel 020325 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 25.09 0.205
4 97 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.59 0.188
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 9.2.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.22 0.230
MS 54 Rybnikář MilanRybnikář Milan 031227 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 24.83 0.180
3 85 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.55 0.177
MS 145 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 26.08 0.155
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 9.2.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 229 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.09 0.373
2 21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.72 0.168
3 33 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.75 0.173
MS 257 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 26.30 0.146
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 9.2.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 240 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.72 0.177
MS 236 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.07 0.229
3 13 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.34 0.258
4 36 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 26.30 0.299
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 9.2.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 256 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 24.82 0.189
MS 167 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 Naša atletikaNaša atletika 1 24.87 0.141
3 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.12 0.200
4 26 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.45 0.203
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 9.2.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.74 0.212
2 91 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.12 0.192
3 129 Podzámsky MartinPodzámsky Martin 030709 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 30.20 0.163
Celkom 3 pretekári
Beh 09 (so, 9.2.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 181 Kováč EduardKováč Eduard 031119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.43 0.349
3 217 Hrušík DominikHrušík Dominik 021030 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.58 0.212
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Oberndorfer TomášOberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 23.56 0.174
2 74 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 23.64 0.216
3 235 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.77 0.161
4 220 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.90 0.209
5 20 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.03 0.392
6 229 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.09 0.373
7 32 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.22 0.230
8 51 Krátký MichalKrátký Michal 030516 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3 24.55 0.155
9 39 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.64 0.166
10 21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.72 0.168
10 240 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.72 0.177
12 160 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 24.74 0.184
12 84 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.74 0.212
14 256 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 24.82 0.189
15 54 Rybnikář MilanRybnikář Milan 031227 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 24.83 0.180
16 167 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 Naša atletikaNaša atletika 1 24.87 0.141
17 236 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.07 0.229
18 53 Morong PavelMorong Pavel 020325 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 25.09 0.205
19 13 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.34 0.258
20 85 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.55 0.177
21 33 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.75 0.173
22 145 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 26.08 0.155
23 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.12 0.200
23 91 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.12 0.192
25 169 Paško AdamPaško Adam 030626 Naša atletikaNaša atletika 1 26.20 0.152
26 257 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 26.30 0.146
26 36 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 26.30 0.299
28 82 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 26.43 0.182
29 97 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.59 0.188
30 181 Kováč EduardKováč Eduard 031119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.43 0.349
31 26 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.45 0.203
32 217 Hrušík DominikHrušík Dominik 021030 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.58 0.212
33 129 Podzámsky MartinPodzámsky Martin 030709 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 30.20 0.163

200 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 9.2.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 402 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.66 0.182
2 590 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 950609 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 27.39 0.199
3 475 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 990806 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.94 0.152
4 496 Martišová MichalaMartišová Michala 830730 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 30.06 0.156
Celkom 4 pretekári

200 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 403 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 26.01 0.173
MS 443 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 4 26.10 0.195
3 354 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.74 0.183
4 461 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.98 0.166
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 351 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.80 0.241
MS 579 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.23 0.210
3 349 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.23 0.177
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 574 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.76 0.242
MS 575 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.89 0.216
3 469 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.90 0.299
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 351 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.80 0.241
2 403 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 26.01 0.173
3 443 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 4 26.10 0.195
4 579 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.23 0.210
5 574 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.76 0.242
6 575 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.89 0.216
7 349 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.23 0.177
8 354 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.74 0.183
9 469 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.90 0.299
10 461 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.98 0.166

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 481 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.85 0.183
2 460 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.24 0.185
3 467 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.33 0.172
4 325 Janáková DianaJanáková Diana 031206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 33.69 0.199
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 554 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 27.00 0.225
2 522 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.26 0.171
MS 270 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.13 0.170
4 359 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 31.02 0.123
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 352 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.70 0.150
2 507 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.15 0.134
3 527 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 28.82 0.429
4 493 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 30.72 0.174
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 9.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 356 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.00 0.195
2 340 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.56 0.199
3 332 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 28.75 0.139
4 389 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 30.00 0.249
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 9.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 411 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 28.24 0.245
MS 271 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 28.79 0.142
3 514 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 30.26 0.200
4 347 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020424 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 30.74 0.181
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 9.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 540 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.25 0.429
2 344 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 29.78 0.231
3 504 Plšková LindaPlšková Linda 031126 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 30.65 0.185
4 497 Nemcová AdrianaNemcová Adriana 020217 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 33.05 0.184
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 9.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 457 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 29.68 0.169
MS 566 Németová DominikaNémetová Dominika 021101 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 31.52 0.166
3 451 Bryndzová NinaBryndzová Nina 021126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 32.28 0.424
4 498 Poláčková SabínaPoláčková Sabína 030415 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 33.03 0.183
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 9.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 526 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 28.50 0.195
2 375 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 29.24 0.164
3 448 Batyková SofiaBatyková Sofia 030520 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 31.40 0.177
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 481 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.85 0.183
2 460 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.24 0.185
3 352 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.70 0.150
4 554 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 27.00 0.225
5 507 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.15 0.134
6 522 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.26 0.171
7 467 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.33 0.172
8 356 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.00 0.195
9 270 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.13 0.170
10 411 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 28.24 0.245
11 526 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 28.50 0.195
12 340 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.56 0.199
13 332 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 28.75 0.139
14 271 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 28.79 0.142
15 527 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 28.82 0.429
16 375 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 29.24 0.164
17 540 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.25 0.429
18 457 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 29.68 0.169
19 344 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 29.78 0.231
20 389 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 30.00 0.249
21 514 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 30.26 0.200
22 504 Plšková LindaPlšková Linda 031126 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 30.65 0.185
23 493 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 30.72 0.174
24 347 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020424 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 30.74 0.181
25 359 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 31.02 0.123
26 448 Batyková SofiaBatyková Sofia 030520 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 31.40 0.177
27 566 Németová DominikaNémetová Dominika 021101 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 31.52 0.166
28 451 Bryndzová NinaBryndzová Nina 021126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 32.28 0.424
29 498 Poláčková SabínaPoláčková Sabína 030415 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 33.03 0.183
30 497 Nemcová AdrianaNemcová Adriana 020217 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 33.05 0.184
31 325 Janáková DianaJanáková Diana 031206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 33.69 0.199

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 12:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 38.53
2 111 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 40.58
3 19 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 40.66
4 14 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 41.41
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 12:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 234 Basile TommasoBasile Tommaso 050114 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 40.99
2 219 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 41.60
3 5 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 43.01
4 207 Škodák FilipŠkodák Filip 040908 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 43.59
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 12:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 79 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 44.33
2 61 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 44.79
MS 252 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 45.17
4 2 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 55.48
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 9.2.2019 - 12:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 45.20
2 122 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 47.52
3 104 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 49.76
4 62 Košút SamuelKošút Samuel 051215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 54.91
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 9.2.2019 - 12:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 42.75
2 96 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 42.93
Celkom 2 pretekári
Beh 06 (so, 9.2.2019 - 12:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 171 Aboudi SamirAboudi Samir 050818 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 50.51
2 188 Pavle PeterPavle Peter 050925 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 51.42
3 133 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 54.91
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 38.53
2 111 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 40.58
3 19 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 40.66
4 234 Basile TommasoBasile Tommaso 050114 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 40.99
5 14 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 41.41
6 219 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 41.60
7 12 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 42.75
8 96 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 42.93
9 5 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 43.01
10 207 Škodák FilipŠkodák Filip 040908 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 43.59
11 79 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 44.33
12 61 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 44.79
13 252 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 45.17
14 17 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 45.20
15 122 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 47.52
16 104 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 49.76
17 171 Aboudi SamirAboudi Samir 050818 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 50.51
18 188 Pavle PeterPavle Peter 050925 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 51.42
19 62 Košút SamuelKošút Samuel 051215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 54.91
19 133 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 54.91
21 2 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 55.48

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 518 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 43.48
2 283 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 44.56
3 450 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 45.34
4 499 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 45.43
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 444 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 2 44.46
2 500 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 45.33
MS 544 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 46.04
MS 317 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 46.74
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 298 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 46.59
MS 555 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 47.28
3 447 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 48.68
4 350 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 48.78
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 9.2.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 552 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 47.53
2 365 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 48.36
MS 416 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 49.39
505 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DQ
Poznámky:
Podľa pravidla 162/7
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 9.2.2019 - 12:30) official