<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Olympijské nádeje V4

Bratislava (26. 1. 2019)

60 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 26.1.2019 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 134 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.88 0.170
2 98 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 07.12 0.165
3 190 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.22 0.180
4 83 Rab ÁkosRab Ákos 01 01 PSN Zrt.PSN Zrt. 7 07.42 0.190
5 48 Šalamon TimotejŠalamon Timotej 01 01 AK VelenjeAK Velenje 8 07.44 0.211
6 65 Pešek TomášPešek Tomáš 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 07.45 0.170
7 58 Ules VidUles Vid 01 01 AD ŠtajerskaAD Štajerska 2 07.48 0.172
68 Tláskal TomášTláskal Tomáš 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 DNS
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 26.1.2019 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 179 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.45 0.173
2 168 Richtárech MartinRichtárech Martin 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.56 0.156
3 85 Kuzma LukaKuzma Luka 01 01 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 7 07.62 0.172
4 71 Antal KristófAntal Kristóf 01 01 ARAKARAK 6 07.63 0.171
5 172 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 07.64 0.148
6 101 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 07.65 0.178
7 131 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.68 0.180
30 Kolunbán KristófKolunbán Kristóf 01 01 Haladás VSEHaladás VSE 8 DNS
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 26.1.2019 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.69 0.148
2 2 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.70 0.227
3 159 Dohňanský ViliamDohňanský Viliam 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 07.96 0.147
4 186 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.99 0.208
5 183 Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.99 0.379
99 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 DNS
100 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 DNS
44 Lah LukaLah Luka 01 01 AK VelenjeAK Velenje 8 DNS
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 134 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.88 0.170
2 98 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 07.12 0.165
3 190 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.22 0.180
4 83 Rab ÁkosRab Ákos 01 01 PSN Zrt.PSN Zrt. 7 07.42 0.190
5 48 Šalamon TimotejŠalamon Timotej 01 01 AK VelenjeAK Velenje 8 07.44 0.211
6 65 Pešek TomášPešek Tomáš 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 07.45 0.170
6 179 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.45 0.173
8 58 Ules VidUles Vid 01 01 AD ŠtajerskaAD Štajerska 2 07.48 0.172
9 168 Richtárech MartinRichtárech Martin 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.56 0.156
10 85 Kuzma LukaKuzma Luka 01 01 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 7 07.62 0.172
11 71 Antal KristófAntal Kristóf 01 01 ARAKARAK 6 07.63 0.171
12 172 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 07.64 0.148
13 101 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 07.65 0.178
14 131 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.68 0.180
15 120 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.69 0.148
16 2 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.70 0.227
17 159 Dohňanský ViliamDohňanský Viliam 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 07.96 0.147
18 186 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.99 0.208
18 183 Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.99 0.379
68 Tláskal TomášTláskal Tomáš 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 DNS
30 Kolunbán KristófKolunbán Kristóf 01 01 Haladás VSEHaladás VSE 8 DNS
99 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 DNS
100 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 DNS
44 Lah LukaLah Luka 01 01 AK VelenjeAK Velenje 8 DNS

60 m - Juniori (Kvalifikácia)

Kvalifikácia 01 (so, 26.1.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 134 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.90 0.169
2 98 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 07.11 0.309
3 190 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.23 0.193
4 68 Tláskal TomášTláskal Tomáš 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 07.43 0.169
5 83 Rab ÁkosRab Ákos 01 01 PSN Zrt.PSN Zrt. 8 07.48 0.233
6 65 Pešek TomášPešek Tomáš 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 07.49 0.164
7 179 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.55 0.161
8 30 Kolunbán KristófKolunbán Kristóf 01 01 Haladás VSEHaladás VSE 6 07.67 0.157
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 02 (so, 26.1.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Ules VidUles Vid 01 01 AD ŠtajerskaAD Štajerska 5 07.45 0.190
2 131 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.59 0.157
3 71 Antal KristófAntal Kristóf 01 01 ARAKARAK 4 07.60 0.166
4 85 Kuzma LukaKuzma Luka 01 01 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 7 07.64 0.330
5 101 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 07.65 0.164
6 2 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.67 0.204
7 186 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.98 0.177
120 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 03 (so, 26.1.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Šalamon TimotejŠalamon Timotej 01 01 AK VelenjeAK Velenje 1 07.52 0.190
2 168 Richtárech MartinRichtárech Martin 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 07.59 0.164
3 172 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 07.63 0.184
4 183 Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.03 0.315
5 100 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 08.06 0.172
6 159 Dohňanský ViliamDohňanský Viliam 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 08.13 0.235
7 99 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 08.55 0.181
44 Lah LukaLah Luka 01 01 AK VelenjeAK Velenje 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 26.1.2019 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.30 0.152
2 152 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.34 0.170
3 49 Turinek TomažTurinek Tomaž 03 03 AK VelenjeAK Velenje 6 07.39 0.154
4 124 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.42 0.159
5 82 Erát KristófErát Kristóf 03 03 PSN Zrt.PSN Zrt. 3 07.45 0.185
6 181 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.47 0.191
7 198 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 07.51 0.173
8 173 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 07.56 0.206
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 26.1.2019 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 07.33 0.188
2 184 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.50 0.198
3 123 Magula MarekMagula Marek 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 07.53 0.345
4 143 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 07.56 0.184
5 192 Kohút MartinKohút Martin 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 07.64 0.185
6 37 Marinčič Rok RozmanMarinčič Rok Rozman 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 7 07.67 0.177
7 122 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 07.70 0.199
50 Igler MatthiasIgler Matthias 02 02 SVS-LeichtathletikSVS-Leichtathletik 4 DNS
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 26.1.2019 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 176 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.62 0.203
2 165 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.67 0.210
3 10 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.69 0.190
4 180 Habodász AdamHabodász Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.69 0.185
5 9 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.80 0.407
6 156 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.85 0.184
25 Galántai BenceGalántai Bence 02 02 TSC-GeotechTSC-Geotech 8 DNS
31 Mohácsi HunorMohácsi Hunor 03 03 Haladás VSEHaladás VSE 1 DNS
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 26.1.2019 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 07.84 0.204
2 76 Muszka-Kalló PéterMuszka-Kalló Péter 02 02 ARAKARAK 2 07.88 0.212
3 113 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.88 0.189
4 116 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.95 0.139
5 13 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.05 0.352
6 193 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.10 0.194
6 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
75 Kovács BenceKovács Bence 03 03 ARAKARAK 5 DQ
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 26.1.2019 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Blažič ErikBlažič Erik 03 03 AK VelenjeAK Velenje 6 08.34 0.166
2 126 Kukučka JánKukučka Ján 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.36 0.491
3 140 Očovský FilipOčovský Filip 03 03 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 09.24 0.313
52 Nahler NicolausNahler Nicolaus 03 03 SVS-LeichtathletikSVS-Leichtathletik 5 DNS
43 Krejan NejcKrejan Nejc 02 02 AK VelenjeAK Velenje 7 DNS
32 Németh BenceNémeth Bence 03 03 Haladás VSEHaladás VSE 4 DNS
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.30 0.152
2 105 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 07.33 0.188
3 152 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.34 0.170
4 49 Turinek TomažTurinek Tomaž 03 03 AK VelenjeAK Velenje 6 07.39 0.154
5 124 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.42 0.159
6 82 Erát KristófErát Kristóf 03 03 PSN Zrt.PSN Zrt. 3 07.45 0.185
7 181 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.47 0.191
8 184 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.50 0.198
9 198 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 07.51 0.173
10 123 Magula MarekMagula Marek 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 07.53 0.345
11 173 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 07.56 0.206
11 143 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 07.56 0.184
13 176 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.62 0.203
14 192 Kohút MartinKohút Martin 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 07.64 0.185
15 37 Marinčič Rok RozmanMarinčič Rok Rozman 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 7 07.67 0.177
15 165 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.67 0.210
17 10 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.69 0.190
17 180 Habodász AdamHabodász Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.69 0.185
19 122 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 07.70 0.199
20 9 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.80 0.407
21 188 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 07.84 0.204
22 156 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.85 0.184
23 76 Muszka-Kalló PéterMuszka-Kalló Péter 02 02 ARAKARAK 2 07.88 0.212
23 113 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.88 0.189
25 116 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.95 0.139
26 13 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.05 0.352
27 193 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.10 0.194
28 40 Blažič ErikBlažič Erik 03 03 AK VelenjeAK Velenje 6 08.34 0.166
29 126 Kukučka JánKukučka Ján 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.36 0.491
30 140 Očovský FilipOčovský Filip 03 03 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 09.24 0.313
50 Igler MatthiasIgler Matthias 02 02 SVS-LeichtathletikSVS-Leichtathletik 4 DNS
25 Galántai BenceGalántai Bence 02 02 TSC-GeotechTSC-Geotech 8 DNS
31 Mohácsi HunorMohácsi Hunor 03 03 Haladás VSEHaladás VSE 1 DNS
6 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
75 Kovács BenceKovács Bence 03 03 ARAKARAK 5 DQ
52 Nahler NicolausNahler Nicolaus 03 03 SVS-LeichtathletikSVS-Leichtathletik 5 DNS
43 Krejan NejcKrejan Nejc 02 02 AK VelenjeAK Velenje 7 DNS
32 Németh BenceNémeth Bence 03 03 Haladás VSEHaladás VSE 4 DNS

60 m - Dorastenci (Kvalifikácia)

Kvalifikácia 01 (so, 26.1.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.33 0.185
2 124 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.50 0.182
3 198 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.55 0.212
4 184 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.59 0.237
5 143 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 07.59 0.175
6 156 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.66 0.182
7 31 Mohácsi HunorMohácsi Hunor 03 03 Haladás VSEHaladás VSE 2 07.76 0.202
8 25 Galántai BenceGalántai Bence 02 02 TSC-GeotechTSC-Geotech 7 07.78 0.188
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 02 (so, 26.1.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Erát KristófErát Kristóf 03 03 PSN Zrt.PSN Zrt. 3 07.47 0.151
2 173 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.55 0.195
3 181 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.57 0.201
4 50 Igler MatthiasIgler Matthias 02 02 SVS-LeichtathletikSVS-Leichtathletik 7 07.58 0.345
5 9 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.71 0.170
6 6 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.78 0.196
7 75 Kovács BenceKovács Bence 03 03 ARAKARAK 6 07.84 0.173
8 76 Muszka-Kalló PéterMuszka-Kalló Péter 02 02 ARAKARAK 4 07.94 0.225
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 03 (so, 26.1.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.35 0.164
2 192 Kohút MartinKohút Martin 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 07.61 0.176
3 37 Marinčič Rok RozmanMarinčič Rok Rozman 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 4 07.64 0.158
4 122 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.65 0.186
5 180 Habodász AdamHabodász Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.68 0.151
6 10 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.70 0.190
7 113 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.87 0.159
105 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 04 (so, 26.1.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 176 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.72 0.195
2 188 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 07.86 0.199
3 193 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.01 0.180
4 116 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.05 0.176
5 13 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.11 0.349
6 32 Németh BenceNémeth Bence 03 03 Haladás VSEHaladás VSE 5 08.15 0.558
7 52 Nahler NicolausNahler Nicolaus 03 03 SVS-LeichtathletikSVS-Leichtathletik 6 08.29 0.213
8 140 Očovský FilipOčovský Filip 03 03 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 09.03 0.496
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 05 (so, 26.1.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Turinek TomažTurinek Tomaž 03 03 AK VelenjeAK Velenje 7 07.48 0.162
2 123 Magula MarekMagula Marek 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 07.61 0.209
3 165 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.68 0.228
4 126 Kukučka JánKukučka Ján 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.37 0.178
5 40 Blažič ErikBlažič Erik 03 03 AK VelenjeAK Velenje 4 08.44 0.173
43 Krejan NejcKrejan Nejc 02 02 AK VelenjeAK Velenje 3 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 6 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 26.1.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Schmidt BenceSchmidt Bence 04 04 PSN Zrt.PSN Zrt. 5 07.34 0.160
2 145 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 07.40 0.169
3 129 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07.49 0.176
4 162 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.56 0.172
5 117 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.64 0.190
6 112 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.69 0.170
7 127 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 07.83 0.182
8 107 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 07.90 0.194
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 26.1.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.06 0.152
2 138 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 08.71 0.207
3 141 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 09.08 0.165
4 139 Kubovich SamuelKubovich Samuel 04 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 09.15 0.242
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Schmidt BenceSchmidt Bence 04 04 PSN Zrt.PSN Zrt. 5 07.34 0.160
2 145 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 07.40 0.169
3 129 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07.49 0.176
4 162 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.56 0.172
5 117 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.64 0.190
6 112 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.69 0.170
7 127 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 07.83 0.182
8 107 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 07.90 0.194
9 7 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.06 0.152
10 138 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 08.71 0.207
11 141 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 09.08 0.165
12 139 Kubovich SamuelKubovich Samuel 04 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 09.15 0.242

60 m - Starší žiaci (Kvalifikácia)

Kvalifikácia 01 (so, 26.1.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 145 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 07.36 0.148
2 84 Schmidt BenceSchmidt Bence 04 04 PSN Zrt.PSN Zrt. 5 07.45 0.158
3 162 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.50 0.183
4 129 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07.58 0.181
5 117 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 07.69 0.191
6 112 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.72 0.176
7 127 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 07.87 0.165
107 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 02 (so, 26.1.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.01 0.196
2 138 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 08.70 0.176
3 141 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 09.05 0.478
4 139 Kubovich SamuelKubovich Samuel 04 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 09.22 0.257
Celkom 4 pretekári

60 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 26.1.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 362 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.85 0.161
2 264 Črček MonikaČrček Monika 01 01 AD Slovenska BistricaAD Slovenska Bistrica 5 07.93 0.144
3 258 Vánišová AnnaVánišová Anna 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.03 0.325
4 307 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 08.40 0.377
5 383 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.41 0.171
339 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS
296 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DQ
322 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletikaNaša atletika 3 DQ
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 26.1.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 377 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.45 0.155
2 333 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.62 0.186
3 289 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.62 0.218
4 374 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.73 0.381
5 246 Heinrih EvaHeinrih Eva 00 00 AD ŠtajerskaAD Štajerska 7 08.83 0.191
6 222 Piberl PiaPiberl Pia 00 00 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 4 08.91 0.148
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 26.1.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 363 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.89 0.463
2 326 Bédiová EmaBédiová Ema 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.10 0.310
3 292 Remišová MartinaRemišová Martina 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.14 0.391
4 389 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.15 0.366
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 362 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.85 0.161
2 264 Črček MonikaČrček Monika 01 01 AD Slovenska BistricaAD Slovenska Bistrica 5 07.93 0.144
3 258 Vánišová AnnaVánišová Anna 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.03 0.325
4 307 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 08.40 0.377
5 383 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.41 0.171
6 377 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.45 0.155
7 333 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.62 0.186
7 289 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.62 0.218
9 374 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.73 0.381
10 246 Heinrih EvaHeinrih Eva 00 00 AD ŠtajerskaAD Štajerska 7 08.83 0.191
11 363 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.89 0.463
12 222 Piberl PiaPiberl Pia 00 00 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 4 08.91 0.148
13 326 Bédiová EmaBédiová Ema 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.10 0.310
14 292 Remišová MartinaRemišová Martina 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.14 0.391
15 389 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.15 0.366
339 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS
296 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DQ
322 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletikaNaša atletika 3 DQ

60 m - Juniorky (Kvalifikácia)

Kvalifikácia 01 (so, 26.1.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 362 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.86 0.152
2 264 Črček MonikaČrček Monika 01 01 AD Slovenska BistricaAD Slovenska Bistrica 2 08.00 0.155
3 322 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletikaNaša atletika 3 08.02 0.147
4 258 Vánišová AnnaVánišová Anna 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.13 0.176
5 296 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.15 0.163
6 383 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.40 0.244
7 377 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.57 0.194
8 333 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.60 0.170
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 02 (so, 26.1.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 339 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.43 0.200
2 289 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.74 0.256
3 374 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.78 0.401
4 246 Heinrih EvaHeinrih Eva 00 00 AD ŠtajerskaAD Štajerska 2 08.86 0.166
5 389 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.11 0.562
222 Piberl PiaPiberl Pia 00 00 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 5 DNF 0.157
Celkom 6 pretekárov
Kvalifikácia 03 (so, 26.1.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 307 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.48 0.402
2 363 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.92 0.395
3 326 Bédiová EmaBédiová Ema 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.11 0.358
4 292 Remišová MartinaRemišová Martina 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 09.18 0.197
Celkom 4 pretekári

60 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.78 0.159
2 332 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.04 0.168
3 352 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.04 0.142
4 203 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.18 0.185
5 298 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.19 0.184
6 361 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.25 0.183
7 331 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.31 0.198
8 335 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.40 0.253
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 375 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.26 0.185
2 300 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.35 0.207
3 293 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.38 0.160
4 381 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.45 0.190
5 220 Kralj NikaKralj Nika 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 08.47 0.196
6 225 Hrovat LauraHrovat Laura 02 02 AK VelenjeAK Velenje 1 08.54 0.172
7= 337 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.55 0.335
7= 350 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 08.55 0.244
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 219 Krajnc LaraKrajnc Lara 05 05 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 5 08.64 0.147
2 228 Magrič TeaMagrič Tea 03 03 AK VelenjeAK Velenje 7 08.65 0.153
3 269 Pertoci ZarjaPertoci Zarja 03 03 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 3 08.66 0.169
4 261 Puzrlová VendulaPuzrlová Vendula 03 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.78 0.347
5 370 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.80 0.534
200 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
378 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
327 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 DNS
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 391 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.66 0.168
2 364 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.81 0.177
3 306 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.83 0.199
4 321 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 Naša atletikaNaša atletika 2 08.88 0.212
5 250 Rudolf NadjaRudolf Nadja 02 02 AD ŠtajerskaAD Štajerska 7 08.90 0.209
6 259 Ranca ŽivaRanca Živa 03 03 AK PomurjeAK Pomurje 1 08.94 0.115
217 Kampuš NikaKampuš Nika 02 02 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 8 DNS
223 Turčin IvaTurčin Iva 05 05 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 DNS
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 252 Zemljič Vernik NušaZemljič Vernik Nuša 02 02 AD ŠtajerskaAD Štajerska 4 09.25 0.157
2 357 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.41 0.217
3 338 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.51 0.166
4 392 Tomková EmaTomková Ema 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.60 0.182
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.78 0.159
2 332 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.04 0.168
2 352 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.04 0.142
4 203 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.18 0.185
5 298 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.19 0.184
6 361 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.25 0.183
7 375 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.26 0.185
8 331 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.31 0.198
9 300 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.35 0.207
10 293 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.38 0.160
11 335 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.40 0.253
12 381 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.45 0.190
13 220 Kralj NikaKralj Nika 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 08.47 0.196
14 225 Hrovat LauraHrovat Laura 02 02 AK VelenjeAK Velenje 1 08.54 0.172
15 337 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.55 0.335
15 350 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 08.55 0.244
17 219 Krajnc LaraKrajnc Lara 05 05 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 5 08.64 0.147
18 228 Magrič TeaMagrič Tea 03 03 AK VelenjeAK Velenje 7 08.65 0.153
19 269 Pertoci ZarjaPertoci Zarja 03 03 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 3 08.66 0.169
19 391 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.66 0.168
21 261 Puzrlová VendulaPuzrlová Vendula 03 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.78 0.347
22 370 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.80 0.534
23 364 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.81 0.177
24 306 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.83 0.199
25 321 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 Naša atletikaNaša atletika 2 08.88 0.212
26 250 Rudolf NadjaRudolf Nadja 02 02 AD ŠtajerskaAD Štajerska 7 08.90 0.209
27 259 Ranca ŽivaRanca Živa 03 03 AK PomurjeAK Pomurje 1 08.94 0.115
28 252 Zemljič Vernik NušaZemljič Vernik Nuša 02 02 AD ŠtajerskaAD Štajerska 4 09.25 0.157
29 357 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.41 0.217
30 338 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.51 0.166
31 392 Tomková EmaTomková Ema 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.60 0.182
200 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
378 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
327 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 DNS
217 Kampuš NikaKampuš Nika 02 02 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 8 DNS
223 Turčin IvaTurčin Iva 05 05 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 DNS

60 m - Dorastenky (Kvalifikácia)

Kvalifikácia 01 (so, 26.1.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.82 0.166
2 352 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.13 0.148
3 332 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.18 0.184
4 203 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.22 0.185
5 331 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.29 0.214
6 361 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.31 0.207
7 375 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.39 0.163
8 293 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.43 0.207
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 02 (so, 26.1.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 298 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.17 0.171
2 335 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.31 0.225
3 381 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.46 0.209
4 220 Kralj NikaKralj Nika 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 7 08.49 0.197
5 337 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.54 0.274
6 219 Krajnc LaraKrajnc Lara 05 05 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 08.58 0.162
7 269 Pertoci ZarjaPertoci Zarja 03 03 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 2 08.60 0.167
8 321 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 Naša atletikaNaša atletika 8 08.99 0.188
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 03 (so, 26.1.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 300 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.53 0.203
2 350 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 08.54 0.211
3 378 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.64 0.198
4 261 Puzrlová VendulaPuzrlová Vendula 03 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.66 0.197
5 364 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.82 0.195
6 250 Rudolf NadjaRudolf Nadja 02 02 AD ŠtajerskaAD Štajerska 6 09.00 0.209
7 217 Kampuš NikaKampuš Nika 02 02 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 8 09.19 0.185
200 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 04 (so, 26.1.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 370 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.76 0.426
2 327 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.77 0.379
3 391 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.79 0.207
4 306 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.82 0.183
5 223 Turčin IvaTurčin Iva 05 05 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 08.87 0.162
6 259 Ranca ŽivaRanca Živa 03 03 AK PomurjeAK Pomurje 1 09.06 0.212
7 252 Zemljič Vernik NušaZemljič Vernik Nuša 02 02 AD ŠtajerskaAD Štajerska 8 09.28 0.276
Celkom 7 pretekárov
Kvalifikácia 05 (so, 26.1.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Hrovat LauraHrovat Laura 02 02 AK VelenjeAK Velenje 6 08.54 0.173
2 228 Magrič TeaMagrič Tea 03 03 AK VelenjeAK Velenje 2 08.70 0.152
3 392 Tomková EmaTomková Ema 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.49 0.370
4 338 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.51 0.179
5 357 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.55 0.262
Celkom 5 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 26.1.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Mitanová KaroIínaMitanová KaroIína 04 04 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 5 07.86 0.191
2 385 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.90 0.123
3 260 Pavlidu SáraPavlidu Sára 05 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 07.96 0.125
4 372 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.09 0.173
5 349 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.15 0.199
6 279 Vadászi BíborkaVadászi Bíborka 04 04 VEDACVEDAC 7 08.21 0.147
7 394 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.28 0.156
8 262 Švihálková VendulaŠvihálková Vendula 04 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 08.39 0.549
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 26.1.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 380 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.15 0.171
2 206 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.24 0.189
3 275 Fekete JúliaFekete Júlia 05 05 VEDACVEDAC 7 08.30 0.179
4 276 Könyves KittiKönyves Kitti 04 04 VEDACVEDAC 2 08.33 0.194
5 334 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.35 0.232
6 317 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 08.37 0.192
7 274 Róka BoraRóka Bora 05 05 Szombathelyi SISzombathelyi SI 1 08.40 0.209
8 313 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 08.50 0.165
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 26.1.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 323 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 08.38 0.190
2 324 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 7 08.41 0.183
3 199 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.42 0.182
4 376 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.51 0.373
5 395 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.55 0.152
6 390 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.62 0.377
7 369 Batky JázminBatky Jázmin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.66 0.260
8 353 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.69 0.423
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 26.1.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 268 Gerič NinaGerič Nina 04 04 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 5 08.56 0.192
2 302 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.58 0.385
3 314 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.62 0.171
4 209 Catic HanaCatic Hana 04 04 AK SarajevoAK Sarajevo 6 08.69 0.189
5 86 Matjašec ZalaMatjašec Zala 06 06 AK PomurjeAK Pomurje 2 08.74 0.157
6 319 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 7 08.81 0.321
7 202 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.07 0.204
8 343 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 09.12 0.180
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Mitanová KaroIínaMitanová KaroIína 04 04 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 5 07.86 0.191
2 385 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.90 0.123
3 260 Pavlidu SáraPavlidu Sára 05 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 07.96 0.125
4 372 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.09 0.173
5 349 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.15 0.199
5 380 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.15 0.171
7 279 Vadászi BíborkaVadászi Bíborka 04 04 VEDACVEDAC 7 08.21 0.147
8 206 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.24 0.189
9 394 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.28 0.156
10 275 Fekete JúliaFekete Júlia 05 05 VEDACVEDAC 7 08.30 0.179
11 276 Könyves KittiKönyves Kitti 04 04 VEDACVEDAC 2 08.33 0.194
12 334 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.35 0.232
13 317 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 08.37 0.192
14 323 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 08.38 0.190
15 262 Švihálková VendulaŠvihálková Vendula 04 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 08.39 0.549
16 274 Róka BoraRóka Bora 05 05 Szombathelyi SISzombathelyi SI 1 08.40 0.209
17 324 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 7 08.41 0.183
18 199 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.42 0.182
19 313 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 08.50 0.165
20 376 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.51 0.373
21 395 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.55 0.152
22 268 Gerič NinaGerič Nina 04 04 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 5 08.56 0.192
23 302 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.58 0.385
24 390 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.62 0.377
24 314 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.62 0.171
26 369 Batky JázminBatky Jázmin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.66 0.260
27 353 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.69 0.423
27 209 Catic HanaCatic Hana 04 04 AK SarajevoAK Sarajevo 6 08.69 0.189
29 86 Matjašec ZalaMatjašec Zala 06 06 AK PomurjeAK Pomurje 2 08.74 0.157
30 319 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 7 08.81 0.321
31 202 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.07 0.204
32 343 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 09.12 0.180

60 m - Staršie žiačky (Kvalifikácia)

Kvalifikácia 01 (so, 26.1.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Mitanová KaroIínaMitanová KaroIína 04 04 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 3 07.93 0.208
2 372 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.05 0.165
3 349 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.09 0.166
4 385 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.12 0.524
5 394 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.28 0.156
6 334 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.33 0.250
7 380 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.33 0.174
260 Pavlidu SáraPavlidu Sára 05 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 02 (so, 26.1.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 279 Vadászi BíborkaVadászi Bíborka 04 04 VEDACVEDAC 4 08.19 0.165
2 262 Švihálková VendulaŠvihálková Vendula 04 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 08.31 0.181
3 317 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 08.38 0.189
4 276 Könyves KittiKönyves Kitti 04 04 VEDACVEDAC 1 08.39 0.364
5 313 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.50 0.160
6 199 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.51 0.163
7 323 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 5 08.55 0.184
8 302 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 08.70 0.358
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 03 (so, 26.1.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.38 0.394
2 274 Róka BoraRóka Bora 05 05 Szombathelyi SISzombathelyi SI 8 08.44 0.312
3 376 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.54 0.304
4 324 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 5 08.58 0.166
5 353 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.60 0.179
6 314 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.66 0.150
7 268 Gerič NinaGerič Nina 04 04 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 4 08.70 0.188
8 209 Catic HanaCatic Hana 04 04 AK SarajevoAK Sarajevo 1 08.72 0.540
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 04 (so, 26.1.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 275 Fekete JúliaFekete Júlia 05 05 VEDACVEDAC 8 08.40 0.198
2 395 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.58 0.180
3 369 Batky JázminBatky Jázmin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.58 0.466
4 390 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.59 0.208
5 86 Matjašec ZalaMatjašec Zala 06 06 AK PomurjeAK Pomurje 4 08.74 0.175
6 319 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 08.87 0.155
7 343 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 09.10 0.361
202 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov

300 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 26.1.2019 - 17:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 36.68 0.228
3 2 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 39.36 0.223
30 Kolunbán KristófKolunbán Kristóf 01 01 Haladás VSEHaladás VSE 4 DNS
120 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DQ 0.161
Poznámky:
DQ podľa pravidla 163 / 3
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 26.1.2019 - 17:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 36.18 0.172
2 60 Čech MartinČech Martin 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 41.18 0.154
3 99 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 42.56 0.177
22 Romanchenkov NikolayRomanchenkov Nikolay 00 00 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 26.1.2019 - 17:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 20 Majerčák JakubMajerčák Jakub 00 00 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 3 35.49 0.211
2 23 Zajíc TomášZajíc Tomáš 01 01 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 4 36.04 0.197
3 71 Antal KristófAntal Kristóf 01 01 ARAKARAK 2 37.90 0.175
4 195 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 40.09 0.366
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 26.1.2019 - 17:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 38.03 0.224
2 85 Kuzma LukaKuzma Luka 01 01 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 2 38.52 0.155
3 100 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 40.61 0.207
68 Tláskal TomášTláskal Tomáš 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 26.1.2019 - 17:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Podaný JakubPodaný Jakub 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 37.33 0.184
2 83 Rab ÁkosRab Ákos 01 01 PSN Zrt.PSN Zrt. 1 37.63 0.166
3 155 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 38.48 0.355
4 65 Pešek TomášPešek Tomáš 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 39.52 0.195
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 26.1.2019 - 17:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 101 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 36.99 0.167
2 61 Kvíčala LukášKvíčala Lukáš 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 37.90 0.168
48 Šalamon TimotejŠalamon Timotej 01 01 AK VelenjeAK Velenje 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 20 Majerčák JakubMajerčák Jakub 00 00 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 3 35.49 0.211
2 23 Zajíc TomášZajíc Tomáš 01 01 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 4 36.04 0.197
3 136 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 36.18 0.172
4 182 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 36.68 0.228
5 101 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 36.99 0.167
6 66 Podaný JakubPodaný Jakub 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 37.33 0.184
7 83 Rab ÁkosRab Ákos 01 01 PSN Zrt.PSN Zrt. 1 37.63 0.166
8 71 Antal KristófAntal Kristóf 01 01 ARAKARAK 2 37.90 0.175
8 61 Kvíčala LukášKvíčala Lukáš 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 37.90 0.168
10 150 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 38.03 0.224
11 155 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 38.48 0.355
12 85 Kuzma LukaKuzma Luka 01 01 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 2 38.52 0.155
13 2 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 39.36 0.223
14 65 Pešek TomášPešek Tomáš 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 39.52 0.195
15 195 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 40.09 0.366
16 100 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 40.61 0.207
17 60 Čech MartinČech Martin 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 41.18 0.154
18 99 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 42.56 0.177
30 Kolunbán KristófKolunbán Kristóf 01 01 Haladás VSEHaladás VSE 4 DNS
120 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DQ 0.161
22 Romanchenkov NikolayRomanchenkov Nikolay 00 00 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 4 DNS
68 Tláskal TomášTláskal Tomáš 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
48 Šalamon TimotejŠalamon Timotej 01 01 AK VelenjeAK Velenje 2 DNS

300 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 26.1.2019 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Janža MajJanža Maj 03 03 AK PomurjeAK Pomurje 3 36.86 0.150
2 9 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 38.32 0.214
3 116 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 43.87 0.154
3 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 26.1.2019 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 59 Vidovič ValentinVidovič Valentin 03 03 AD ŠtajerskaAD Štajerska 4 37.89 0.182
2 31 Mohácsi HunorMohácsi Hunor 03 03 Haladás VSEHaladás VSE 3 39.05 0.215
3 70 Březka IvoBřezka Ivo 02 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 39.46 0.160
4 126 Kukučka JánKukučka Ján 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 47.33 0.231
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 26.1.2019 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 37.06 0.198
2 105 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 37.58 0.232
3 146 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletikaNaša atletika 2 38.98 0.182
164 Hrušík DominikHrušík Dominik 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 26.1.2019 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Turinek TomažTurinek Tomaž 03 03 AK VelenjeAK Velenje 4 37.15 0.152
2 25 Galántai BenceGalántai Bence 02 02 TSC-GeotechTSC-Geotech 3 37.45 0.168
3 43 Krejan NejcKrejan Nejc 02 02 AK VelenjeAK Velenje 1 38.78 0.217
4 32 Németh BenceNémeth Bence 03 03 Haladás VSEHaladás VSE 2 41.02 0.196
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 26.1.2019 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 38.55 0.161
2 67 Stehno RomanStehno Roman 02 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 39.33 0.192
3 110 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 41.06 0.147
4 13 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 42.98 0.210
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 26.1.2019 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Károlyi SomaKárolyi Soma 03 03 ARAKARAK 3 40.18 0.205
2 62 Němeček OndřejNěmeček Ondřej 03 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 40.29 0.160
3 115 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 40.95 0.274
4 7 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 42.31 0.200
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 26.1.2019 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 40.74 0.199
2 133 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 41.10 0.193
3 193 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 41.51 0.175
52 Nahler NicolausNahler Nicolaus 03 03 SVS-LeichtathletikSVS-Leichtathletik 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Janža MajJanža Maj 03 03 AK PomurjeAK Pomurje 3 36.86 0.150
2 152 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 37.06 0.198
3 49 Turinek TomažTurinek Tomaž 03 03 AK VelenjeAK Velenje 4 37.15 0.152
4 25 Galántai BenceGalántai Bence 02 02 TSC-GeotechTSC-Geotech 3 37.45 0.168
5 105 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 37.58 0.232
6 59 Vidovič ValentinVidovič Valentin 03 03 AD ŠtajerskaAD Štajerska 4 37.89 0.182
7 9 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 38.32 0.214
8 12 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 38.55 0.161
9 43 Krejan NejcKrejan Nejc 02 02 AK VelenjeAK Velenje 1 38.78 0.217
10 146 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletikaNaša atletika 2 38.98 0.182
11 31 Mohácsi HunorMohácsi Hunor 03 03 Haladás VSEHaladás VSE 3 39.05 0.215
12 67 Stehno RomanStehno Roman 02 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 39.33 0.192
13 70 Březka IvoBřezka Ivo 02 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 39.46 0.160
14 74 Károlyi SomaKárolyi Soma 03 03 ARAKARAK 3 40.18 0.205
15 62 Němeček OndřejNěmeček Ondřej 03 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 40.29 0.160
16 10 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 40.74 0.199
17 115 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 40.95 0.274
18 32 Németh BenceNémeth Bence 03 03 Haladás VSEHaladás VSE 2 41.02 0.196
19 110 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 41.06 0.147
20 133 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 41.10 0.193
21 193 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 41.51 0.175
22 7 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 42.31 0.200
23 13 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 42.98 0.210
24 116 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 43.87 0.154
25 126 Kukučka JánKukučka Ján 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 47.33 0.231
3 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
164 Hrušík DominikHrušík Dominik 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 DNS
52 Nahler NicolausNahler Nicolaus 03 03 SVS-LeichtathletikSVS-Leichtathletik 4 DNS

300 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 26.1.2019 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 254 Kozlová AnnaKozlová Anna 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 40.64 0.206
2 257 Špániková DenisaŠpániková Denisa 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 41.93 0.171
3 322 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletikaNaša atletika 1 43.10 0.210
255 Lorenčíková AdélaLorenčíková Adéla 00 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 26.1.2019 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 297 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 41.51 0.227
2 299 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 43.94 0.172
3 249 Prosen ReneProsen Rene 00 00 AD ŠtajerskaAD Štajerska 3 44.84 0.196
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 26.1.2019 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 283 Zabloudilová EvaZabloudilová Eva 01 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 45.51 0.368
3 246 Heinrih EvaHeinrih Eva 00 00 AD ŠtajerskaAD Štajerska 2 47.89 0.172
309 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DQ 0.307
Poznámky:
DQ podľa pravidla 163 / 3
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 254 Kozlová AnnaKozlová Anna 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 40.64 0.206
2 297 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 41.51 0.227
3 257 Špániková DenisaŠpániková Denisa 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 41.93 0.171
4 322 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletikaNaša atletika 1 43.10 0.210
5 299 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 43.94 0.172
6 249 Prosen ReneProsen Rene 00 00 AD ŠtajerskaAD Štajerska 3 44.84 0.196
7 283 Zabloudilová EvaZabloudilová Eva 01 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 45.51 0.368
8 246 Heinrih EvaHeinrih Eva 00 00 AD ŠtajerskaAD Štajerska 2 47.89 0.172
255 Lorenčíková AdélaLorenčíková Adéla 00 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
309 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DQ 0.307

300 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 26.1.2019 - 16:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 40.75 0.194
2 256 Novosadová JitkaNovosadová Jitka 02 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 41.81 0.194
3 306 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 48.39 0.119
382 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 26.1.2019 - 16:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 275 Fekete JúliaFekete Júlia 05 05 VEDACVEDAC 4 42.95 0.176
2 335 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 43.25 0.211
3 269 Pertoci ZarjaPertoci Zarja 03 03 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 2 45.96 0.131
4 259 Ranca ŽivaRanca Živa 03 03 AK PomurjeAK Pomurje 1 52.09 0.156
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 26.1.2019 - 16:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 332 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 42.84 0.206
2 317 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 44.73 0.198
3 14 Gulyás ZóraGulyás Zóra 05 05 Szombathelyi SISzombathelyi SI 2 48.26 0.223
4 270 Horvat LeoniHorvat Leoni 05 05 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 1 52.04 0.286
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 26.1.2019 - 16:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 45.98 0.442
2 224 Domonkoš NušaDomonkoš Nuša 02 02 AK VelenjeAK Velenje 3 46.12 0.187
3 293 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 48.87 0.206
4 166 Maučec JulijaMaučec Julija 05 05 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 2 51.43 0.181
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 26.1.2019 - 16:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 274 Róka BoraRóka Bora 05 05 Szombathelyi SISzombathelyi SI 3 45.63 0.255
2 272 Škodnik LanaŠkodnik Lana 03 03 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 2 51.10 0.175
3 301 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 51.12 0.294
4 325 Csaszar ErnaCsaszar Erna 04 04 HungaryHungary 4 51.73 0.242
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 26.1.2019 - 16:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Mitanová KaroIínaMitanová KaroIína 04 04 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 2 41.08
2 253 Havlíčková TerezaHavlíčková Tereza 03 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 44.52
3 250 Rudolf NadjaRudolf Nadja 02 02 AD ŠtajerskaAD Štajerska 4 47.98
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 40.75 0.194
2 21 Mitanová KaroIínaMitanová KaroIína 04 04 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 2 41.08
3 256 Novosadová JitkaNovosadová Jitka 02 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 41.81 0.194
4 332 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 42.84 0.206
5 275 Fekete JúliaFekete Júlia 05 05 VEDACVEDAC 4 42.95 0.176
6 335 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 43.25 0.211
7 253 Havlíčková TerezaHavlíčková Tereza 03 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 44.52
8 317 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 44.73 0.198
9 274 Róka BoraRóka Bora 05 05 Szombathelyi SISzombathelyi SI 3 45.63 0.255
10 269 Pertoci ZarjaPertoci Zarja 03 03 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 2 45.96 0.131
11 208 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 45.98 0.442
12 224 Domonkoš NušaDomonkoš Nuša 02 02 AK VelenjeAK Velenje 3 46.12 0.187
13 250 Rudolf NadjaRudolf Nadja 02 02 AD ŠtajerskaAD Štajerska 4 47.98
14 14 Gulyás ZóraGulyás Zóra 05 05 Szombathelyi SISzombathelyi SI 2 48.26 0.223
15 306 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 48.39 0.119
16 293 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 48.87 0.206
17 272 Škodnik LanaŠkodnik Lana 03 03 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 2 51.10 0.175
18 301 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 51.12 0.294
19 166 Maučec JulijaMaučec Julija 05 05 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 2 51.43 0.181
20 325 Csaszar ErnaCsaszar Erna 04 04 HungaryHungary 4 51.73 0.242
21 270 Horvat LeoniHorvat Leoni 05 05 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 1 52.04 0.286
22 259 Ranca ŽivaRanca Živa 03 03 AK PomurjeAK Pomurje 1 52.09 0.156
382 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS

500 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 26.1.2019 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 23 Zajíc TomášZajíc Tomáš 01 01 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 2 1:04.75
2 20 Majerčák JakubMajerčák Jakub 00 00 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 1 1:05.30
3 66 Podaný JakubPodaný Jakub 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 1:08.66
4 186 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:16.50
5 Kecskés MartinKecskés Martin 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 5 pretekárov

500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 26.1.2019 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 109 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:09.24
2 178 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:10.90
3 97 Bielek FilipBielek Filip 03 03 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 1:15.07
4 7 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:19.05
5 47 Skornšek LukaSkornšek Luka 04 04 AK VelenjeAK Velenje 6 1:20.42
6 164 Hrušík DominikHrušík Dominik 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:25.38
Celkom 6 pretekárov

500 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 26.1.2019 - 16:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 283 Zabloudilová EvaZabloudilová Eva 01 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 1:21.82
2 333 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:27.19
Celkom 2 pretekári

500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 26.1.2019 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 341 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:16.47
2 237 Trupej AljaTrupej Alja 03 03 AK VelenjeAK Velenje 7 1:19.51
3 282 Kočárková MiladaKočárková Milada 03 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 1:19.74
4 312 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:27.86
5 330 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:31.47
Celkom 5 pretekárov

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 26.1.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 17 Bachan PetrBachan Petr 03 03 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 4 2:04.49
2 33 Németh MárkNémeth Márk 03 03 Haladás VSEHaladás VSE 1 2:07.89
3 28 Játékos ÁdámJátékos Ádám 02 02 TSC-GeotechTSC-Geotech 7 2:11.77
4 38 Trunk StašTrunk Staš 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 8 2:15.03
5 16 Denin LunjaDenin Lunja 02 02 AK SarajevoAK Sarajevo 10 2:19.54
6 3 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 2:19.65
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 26.1.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 119 Surový SamuelSurový Samuel 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:13.77
2 115 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:15.33
3 125 Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:17.36
4 35 Homšak JakobHomšak Jakob 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 2:18.84
5 108 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:19.93
6 34 Čižič ErikČižič Erik 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 2:22.07
7 111 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:30.11
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 17 Bachan PetrBachan Petr 03 03 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 4 2:04.49
2 33 Németh MárkNémeth Márk 03 03 Haladás VSEHaladás VSE 1 2:07.89
3 28 Játékos ÁdámJátékos Ádám 02 02 TSC-GeotechTSC-Geotech 7 2:11.77
4 119 Surový SamuelSurový Samuel 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:13.77
5 38 Trunk StašTrunk Staš 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 8 2:15.03
6 115 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:15.33
7 125 Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:17.36
8 35 Homšak JakobHomšak Jakob 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 2:18.84
9 16 Denin LunjaDenin Lunja 02 02 AK SarajevoAK Sarajevo 10 2:19.54
10 3 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 2:19.65
11 108 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:19.93
12 34 Čižič ErikČižič Erik 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 2:22.07
13 111 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:30.11

800 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 26.1.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:00.79
2 95 Lengyel GáborLengyel Gábor 01 01 Pegazus AtlétikaPegazus Atlétika 2 2:03.98
3 100 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 2:10.53
4 94 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK Junior PrešovŠŠK Junior Prešov 6 2:13.32
5 36 Lazić MilošLazić Miloš 00 00 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 4 2:14.54
6 137 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 2:25.34
Celkom 6 pretekárov

800 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 26.1.2019 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 211 Vydržalová SimonaVydržalová Simona 00 00 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 2 2:27.56
2 247 Kaiser KlaraKaiser Klara 01 01 AD ŠtajerskaAD Štajerska 1 2:31.47
3 387 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 3:00.77
Celkom 3 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 26.1.2019 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 208 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:30.22
2 364 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:32.42
3 303 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:37.70
4 340 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:38.73
5 345 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 2:46.27
217 Kampuš NikaKampuš Nika 02 02 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 26.1.2019 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 267 Ortmann AnnaOrtmann Anna 03 03 PSN Zrt.PSN Zrt. 5 2:35.96
2 271 Roš ElaRoš Ela 03 03 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 6 2:37.22
3 384 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:37.76
4 371 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:37.77
5 351 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 3:03.75
237 Trupej AljaTrupej Alja 03 03 AK VelenjeAK Velenje 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 208 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:30.22
2 364 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:32.42
3 267 Ortmann AnnaOrtmann Anna 03 03 PSN Zrt.PSN Zrt. 5 2:35.96
4 271 Roš ElaRoš Ela 03 03 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 6 2:37.22
5 303 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:37.70
6 384 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:37.76
7 371 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:37.77
8 340 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:38.73
9 345 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 2:46.27
10 351 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 3:03.75
217 Kampuš NikaKampuš Nika 02 02 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 7 DNS
237 Trupej AljaTrupej Alja 03 03 AK VelenjeAK Velenje 7 DNS

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 26.1.2019 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 63 Pecha MartinPecha Martin 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 4:12.55
2 26 Háder OlivérHáder Olivér 01 01 TSC-GeotechTSC-Geotech 1 4:13.79
3 174 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 4:18.40
4 103 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 4:19.75
5 99 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 4:30.40
6 121 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 4:43.29
7 106 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 4:51.11
5 Kecskés MartinKecskés Martin 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 DNS
90 Paleček OndřejPaleček Ondřej 01 01 Atletika Hvězda PardubiceAtletika Hvězda Pardubice 5 DNS
91 Felber BalázsFelber Balázs 01 01 SVSESVSE 4 DNS
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 26.1.2019 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 19 Habarta TomášHabarta Tomáš 03 03 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 2 4:12.93
2 64 Perner MichalPerner Michal 02 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 4:25.10
3 102 Čačík MatejČačík Matej 02 02 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 4:26.53
4 142 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 4:26.71
5 4 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 4:31.87
6 194 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 10 4:40.77
7 54 Kramberger MihaKramberger Miha 02 02 AD ŠtajerskaAD Štajerska 6 4:40.99
8 171 Suchý DávidSuchý Dávid 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 4:41.96
9 27 Hegedűs KristófHegedűs Kristóf 03 03 TSC-GeotechTSC-Geotech 9 4:44.18
10 56 Pippis Tine MartinPippis Tine Martin 03 03 AD ŠtajerskaAD Štajerska 8 4:50.33
11 170 Suchý DaliborSuchý Dalibor 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 4:57.95
92 Tóth MártonTóth Márton 03 03 SVSESVSE 4 DNS
93 Zsetnyai ÁkosZsetnyai Ákos 02 02 SVSESVSE 1 DNS
Celkom 13 pretekárov

1500 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 26.1.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 96 Kovács Ferenc SomaKovács Ferenc Soma 04 04 Budaörsi DSEBudaörsi DSE 1 4:35.76
2 78 Kovács MátéKovács Máté 05 05 MVSIMVSI 10 4:38.05
3 130 Zubák AdamZubák Adam 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 13 4:39.16
4 24 Árvai RóbertÁrvai Róbert 05 05 TSC-GeotechTSC-Geotech 7 4:50.64
5 104 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 4:54.12
6 158 Bátovský BorisBátovský Boris 05 05 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 5:00.82
7 161 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 5:00.86
8 114 Kravárik OliverKravárik Oliver 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 5:21.44
9 118 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 5:22.10
10 139 Kubovich SamuelKubovich Samuel 04 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 11 5:27.89
11 141 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 12 5:34.59
12 138 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 9 6:17.51
11 Granský DávidGranský Dávid 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNF
Celkom 13 pretekárov

1500 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 26.1.2019 - 15:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 245 Gonza ŠpelaGonza Špela 01 01 AD ŠtajerskaAD Štajerska 3 4:55.82
2 263 Zákányi PannaZákányi Panna 00 00 MVSIMVSI 1 5:11.25
3 236 Štramcar LaraŠtramcar Lara 01 01 AK VelenjeAK Velenje 4 5:23.79
4 310 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 5:47.36
Celkom 4 pretekári

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 26.1.2019 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 291 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 4:51.85
2 248 Lobenwein VanesaLobenwein Vanesa 03 03 AD ŠtajerskaAD Štajerska 8 5:05.04
3 311 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 5:07.38
4 348 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 5:14.63
5 213 Schmölcz SáraSchmölcz Sára 02 02 TSC-GeotechTSC-Geotech 3 5:32.68
6 305 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 6:12.29
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 26.1.2019 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 286 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 2 4:58.16
2 308 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:59.71
3 273 Iker NatáliaIker Natália 05 05 Szombathelyi SISzombathelyi SI 9 5:10.02
4 347 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 5:17.66
5 212 Kovács MariannaKovács Marianna 04 04 TSC-GeotechTSC-Geotech 10 5:31.92
6 346 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 5:46.43
7 344 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 6:01.78
8 315 Mojžišová MargarétaMojžišová Margaréta 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 11 6:09.16
9 287 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 6:09.72
10 204 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 6:23.51
280 Hudečková LucieHudečková Lucie 06 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS
Celkom 11 pretekárov

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Beh)

Beh (so, 26.1.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 08.16 0.157
2 88 Merta SebastianMerta Sebastian 01 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.20 0.146
3 89 Pospíšil KryštofPospíšil Kryštof 00 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3 08.23 0.147
4 150 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.90 0.295
5 155 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.64 0.203
6 60 Čech MartinČech Martin 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.95 0.161
22 Romanchenkov NikolayRomanchenkov Nikolay 00 00 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 2 DNS
87 Beneš MatějBeneš Matěj 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Kvalifikácia)

Kvalifikácia 01 (so, 26.1.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Merta SebastianMerta Sebastian 01 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.24 0.144
2 98 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 08.26 0.161
3 89 Pospíšil KryštofPospíšil Kryštof 00 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5 08.35 0.160
4 150 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.31 0.383
5 155 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.78 0.176
6 60 Čech MartinČech Martin 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 10.00 0.175
22 Romanchenkov NikolayRomanchenkov Nikolay 00 00 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 2 DNS
87 Beneš MatějBeneš Matěj 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 26.1.2019 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Labuda DominikLabuda Dominik