<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Olympijské nádeje V4

Bratislava (26. 1. 2019)

Skok do diaľky - Juniori (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 12:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 185 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 6 647 x 613 647 647 x 643 x
2 131 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 5 586 x x 586 586 564 x x
3 73 Homonnai DávidHomonnai Dávid
ARAKARAK
01 01 4 569 x 555 x 555 561 569 x
4 148 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 3 563 535 553 551 553 539 563 556
5 157 Záhradníček FilipZáhradníček Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 502 484 480 x 484 502 489 x
6 159 Dohňanský ViliamDohňanský Viliam
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
01 01 1 498 x 464 498 498 432 - -
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 12:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 122 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 9 607 x 586 x 586 605 595 607
2 110 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 7 581 550 577 572 577 295 581 553
3 143 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 6 556 551 526 556 556 514 514 -
4 156 Špak FilipŠpak Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 5 553 553 551 - 553 - - -
5 72 Bolla GergőBolla Gergő
ARAKARAK
03 03 8 546 544 531 545 545 520 546 x
6 181 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 2 539 481 x 539 539 x x -
7 40 Blažič ErikBlažič Erik
AK VelenjeAK Velenje
03 03 1 530 x 516 511 516 517 530 x
8 167 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 4 515 252 515 x 515 360 493 504
9 113 Karol TimotejKarol Timotej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 3 512 512 488 471 512 479 - 484
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 145 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
04 04 5 605 x 605 602 605 596 - -
2 117 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 4 538 500 465 496 500 538 525 493
3 127 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 3 523 523 513 508 523 - - -
4 107 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
05 05 2 513 513 473 488 513 501 481 480
5 129 Rojka TomášRojka Tomáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 1 503 x 503 x 503 - - -
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 13:37) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 258 Vánišová AnnaVánišová Anna
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 01 4 517 517 497 490 517 516 498 486
2 289 Comová MichaelaComová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
01 01 5 488 456 473 457 473 464 488 484
3 307 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 6 478 x 473 478 478 x 455 444
4 295 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 3 448 423 388 324 423 448 400 428
5 326 Bédiová EmaBédiová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 2 411 411 x 395 411 - - -
6 304 Jankovičová KristínaJankovičová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 1 381 381 x x 381 - - -
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 13:36) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 342 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 11 539 503 502 519 519 513 539 -
2 203 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 13 527 493 527 504 527 525 513 514
3 210 Ginzburg DunjaGinzburg Dunja
AK SarajevoAK Sarajevo
02 02 12 504 504 x x 504 x 483 501
4 233 Sulejmanovič TiaSulejmanovič Tia
AK VelenjeAK Velenje
03 03 1 488 x 412 443 443 458 488 x
5 241 Roethel Lara-SophieRoethel Lara-Sophie
SVS-LeichtathletikSVS-Leichtathletik
02 02 7 472 443 472 460 472
6 201 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 8 471 439 465 x 465 x 471 465
7 290 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 6 462 x 433 441 441 436 462 x
8 321 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia
Naša atletikaNaša atletika
03 03 5 451 404 438 400 438 407 419 451
9 350 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 4 421 x x 421 421 x 406 x
10 223 Turčin IvaTurčin Iva
AK Poljane MariborAK Poljane Maribor
05 05 2 419 405 419 404 419
11 200 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 10 406 x 405 406 406
12 373 Jenčová NelaJenčová Nela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 3 406 323 406 372 406
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 316 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 11 577 x 531 546 546 x 564 577
2 385 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 10 531 517 495 513 517 509 x 531
3 288 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 4 493 x 323 x 323 x 493 x
4 324 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
04 04 8 490 x 472 490 490 341 x x
5 372 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 7 483 461 454 483 483 x 468 309
6 323 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletikaNaša atletika
04 04 2 482 443 458 482 482 x x 447
7 260 Pavlidu SáraPavlidu Sára
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 05 5 462 396 404 462 462 426 442 x
8 262 Švihálková VendulaŠvihálková Vendula
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 04 3 440 408 440 423 440 417 428 440
349 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 9 NM x x x -
278 Poharanszki AnnaPoharanszki Anna
VEDACVEDAC
04 04 12 NM x x x -
380 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 NM x x x -
206 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 6 NM x x x -
Celkom 12 pretekárov