<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Olympijské nádeje V4

Bratislava (26. 1. 2019)

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 26.1.2019 - 13:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.57 0.192
2 132 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.73 0.162
3 165 Kadák MárioKadák Mário 020704 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.82 0.168
4 188 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 08.93 0.220
5 144 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 Naša atletikaNaša atletika 7 09.16 0.194
6 70 Březka IvoBřezka Ivo 021027 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.18 0.160
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 26.1.2019 - 13:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 72 Bolla GergőBolla Gergő 030504 ARAKARAK 4 09.32 0.210
2 74 Károlyi SomaKárolyi Soma 030401 ARAKARAK 6 09.40 0.182
3 187 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.44 0.227
4 177 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.45 0.244
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.57 0.192
2 132 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.73 0.162
3 165 Kadák MárioKadák Mário 020704 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.82 0.168
4 188 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 08.93 0.220
5 144 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 Naša atletikaNaša atletika 7 09.16 0.194
6 70 Březka IvoBřezka Ivo 021027 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.18 0.160
7 72 Bolla GergőBolla Gergő 030504 ARAKARAK 4 09.32 0.210
8 74 Károlyi SomaKárolyi Soma 030401 ARAKARAK 6 09.40 0.182
9 187 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.44 0.227
10 177 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.45 0.244

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Kvalifikácia)

Kvalifikácia 01 (so, 26.1.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 08.75 0.201
2 132 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.79 0.175
3 12 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.90 0.229
4 70 Březka IvoBřezka Ivo 021027 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.99 0.154
5 72 Bolla GergőBolla Gergő 030504 ARAKARAK 7 09.39 0.190
6 74 Károlyi SomaKárolyi Soma 030401 ARAKARAK 2 11.55 0.188
Celkom 6 pretekárov
Kvalifikácia 02 (so, 26.1.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Kadák MárioKadák Mário 020704 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.96 0.175
2 187 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.66 0.206
3 177 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.70 0.233
144 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 Naša atletikaNaša atletika 4 DNF 0.164
Celkom 4 pretekári