<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Olympijské nádeje V4

Bratislava (26. 1. 2019)

Trojskok - Juniori (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 15:41) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 135 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
000209 5 13.74 13.4713.44x13.47x13.3813.74
2 89 Pospíšil KryštofPospíšil Kryštof
TJ ŠumperkTJ Šumperk
000128 4 13.68 13.6313.6813.5313.6813.3713.5813.54
3 168 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
010726 2 12.94 12.7212.9412.8612.9412.7112.8512.84
4 148 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 1 12.08 11.50x11.7011.70x11.8612.08
5 73 Homonnai DávidHomonnai Dávid
ARAKARAK
010917 3 12.03 xx12.0212.0212.03xx
Celkom 5 pretekárov

Trojskok - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 15:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 76 Muszka-Kalló PéterMuszka-Kalló Péter
ARAKARAK
020705 4 12.60 xx12.6012.6012.47xx
2 167 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
031001 1 11.74 11.7411.26x11.74xx11.03
3 8 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
021129 2 11.53 11.3811.3211.4311.4311.5311.4511.38
Celkom 3 pretekárov

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 16:41) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 281 Hložková BarboraHložková Barbora
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
000916 1 10.47 9.9610.18x9.96x10.0510.47
Celkom 1 pretekárov

Trojskok - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 238 Fatty CelinaFatty Celina
SVS-LeichtathletikSVS-Leichtathletik
020326 10 11.26 x11.2211.0611.2211.2610.5511.15
2 298 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
020423 6 11.22 11.22x11.1711.22x11.1511.12
3 201 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
030205 7 10.31 10.1810.3110.3110.3110.1910.169.98
4 261 Puzrlová VendulaPuzrlová Vendula
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
031105 8 10.05 9.509.80x9.809.84x10.05
Celkom 4 pretekárov