<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Olympijské nádeje V4

Bratislava (26. 1. 2019)

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 26.1.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 17 Bachan PetrBachan Petr 03 03 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 4 2:04.49
2 33 Németh MárkNémeth Márk 03 03 Haladás VSEHaladás VSE 1 2:07.89
3 28 Játékos ÁdámJátékos Ádám 02 02 TSC-GeotechTSC-Geotech 7 2:11.77
4 38 Trunk StašTrunk Staš 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 8 2:15.03
5 16 Denin LunjaDenin Lunja 02 02 AK SarajevoAK Sarajevo 10 2:19.54
6 3 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 2:19.65
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 26.1.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 119 Surový SamuelSurový Samuel 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:13.77
2 115 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:15.33
3 125 Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:17.36
4 35 Homšak JakobHomšak Jakob 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 2:18.84
5 108 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:19.93
6 34 Čižič ErikČižič Erik 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 2:22.07
7 111 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:30.11
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 17 Bachan PetrBachan Petr 03 03 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 4 2:04.49
2 33 Németh MárkNémeth Márk 03 03 Haladás VSEHaladás VSE 1 2:07.89
3 28 Játékos ÁdámJátékos Ádám 02 02 TSC-GeotechTSC-Geotech 7 2:11.77
4 119 Surový SamuelSurový Samuel 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:13.77
5 38 Trunk StašTrunk Staš 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 8 2:15.03
6 115 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:15.33
7 125 Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:17.36
8 35 Homšak JakobHomšak Jakob 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 2:18.84
9 16 Denin LunjaDenin Lunja 02 02 AK SarajevoAK Sarajevo 10 2:19.54
10 3 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 2:19.65
11 108 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:19.93
12 34 Čižič ErikČižič Erik 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 2:22.07
13 111 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:30.11

800 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 26.1.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:00.79
2 95 Lengyel GáborLengyel Gábor 01 01 Pegazus AtlétikaPegazus Atlétika 2 2:03.98
3 100 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 2:10.53
4 94 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK Junior PrešovŠŠK Junior Prešov 6 2:13.32
5 36 Lazić MilošLazić Miloš 00 00 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 4 2:14.54
6 137 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 2:25.34
Celkom 6 pretekárov

800 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 26.1.2019 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 211 Vydržalová SimonaVydržalová Simona 00 00 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 2 2:27.56
2 247 Kaiser KlaraKaiser Klara 01 01 AD ŠtajerskaAD Štajerska 1 2:31.47
3 387 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 3:00.77
Celkom 3 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 26.1.2019 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 208 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:30.22
2 364 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:32.42
3 303 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:37.70
4 340 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:38.73
5 345 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 2:46.27
217 Kampuš NikaKampuš Nika 02 02 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 26.1.2019 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 267 Ortmann AnnaOrtmann Anna 03 03 PSN Zrt.PSN Zrt. 5 2:35.96
2 271 Roš ElaRoš Ela 03 03 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 6 2:37.22
3 384 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:37.76
4 371 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:37.77
5 351 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 3:03.75
237 Trupej AljaTrupej Alja 03 03 AK VelenjeAK Velenje 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 208 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:30.22
2 364 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:32.42
3 267 Ortmann AnnaOrtmann Anna 03 03 PSN Zrt.PSN Zrt. 5 2:35.96
4 271 Roš ElaRoš Ela 03 03 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 6 2:37.22
5 303 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:37.70
6 384 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:37.76
7 371 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:37.77
8 340 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:38.73
9 345 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 2:46.27
10 351 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 3:03.75
217 Kampuš NikaKampuš Nika 02 02 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 7 DNS
237 Trupej AljaTrupej Alja 03 03 AK VelenjeAK Velenje 7 DNS