<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Olympijské nádeje V4

Bratislava (26. 1. 2019)
Skok do diaľky - Juniori (sobota, 26.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 185 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 647
2 131 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 586
3 73 Homonnai DávidHomonnai Dávid 010917 ARAKARAK 569
Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 26.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 122 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 020813 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 607
2 110 Blšták MatúšBlšták Matúš 030904 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 581
3 143 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 556
Skok do diaľky - Starší žiaci (sobota, 26.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 145 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 605
2 117 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 538
3 127 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 523
Skok do diaľky - Juniorky (sobota, 26.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 258 Vánišová AnnaVánišová Anna 010513 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 517
2 289 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 488
3 307 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 478
Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 26.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 342 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 539
2 203 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 527
3 210 Ginzburg DunjaGinzburg Dunja 020217 AK SarajevoAK Sarajevo 504
Skok do diaľky - Staršie žiačky (sobota, 26.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 316 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 577
2 385 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 531
3 288 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 493
Trojskok - Juniori (sobota, 26.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 135 Megela PatrikMegela Patrik 000209 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 13.74
2 89 Pospíšil KryštofPospíšil Kryštof 000128 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.68
3 168 Richtárech MartinRichtárech Martin 010726 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12.94
Trojskok - Dorastenci (sobota, 26.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 76 Muszka-Kalló PéterMuszka-Kalló Péter 020705 ARAKARAK 12.60
2 167 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan 031001 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11.74
3 8 Pavuk TimoPavuk Timo 021129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11.53
Trojskok - Juniorky (sobota, 26.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 281 Hložková BarboraHložková Barbora 000916 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.47
Trojskok - Dorastenky (sobota, 26.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 238 Fatty CelinaFatty Celina 020326 SVS-LeichtathletikSVS-Leichtathletik 11.26
2 298 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.22
3 201 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10.31
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 26.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 356 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 020624 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12.55
2 388 Skuráková KatrinSkuráková Katrin 030429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10.44
3 354 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína 020302 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 09.91
Vrh guľou 4 kg - Juniorky (sobota, 26.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 368 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 010123 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11.66
2 355 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia 000516 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 09.98
3 393 Zváčová KatarínaZváčová Katarína 001222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 09.14
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 26.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 189 Šula KarelŠula Karel 031001 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 15.68
2 79 Drev GašperDrev Gašper 030808 AD ŠtajesrkaAD Štajesrka 14.85
3 124 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13.84
Vrh guľou 6 kg - Juniori (sobota, 26.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 163 Guňovský MarekGuňovský Marek 000707 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13.34
2 153 Ruman RomanRuman Roman 011007 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.46
3 169 Skoupa NorbertSkoupa Norbert 001103 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12.38