<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 2. kolo dorastu a ml. žiactva

Trnava (12. 5. 2018)

400 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Galdík MartinGaldík Martin 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 0:51.67
2 25 Čukan SamuelČukan Samuel 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:58.47 11.00
Celkom 2 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 0:54.34 9.00
2 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 0:54.40 8.00
3 Moravčík JakubMoravčík Jakub 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:55.52 6.00
4 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 0:59.55 2.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:54.16 11.00
2 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:54.96 7.00
MS Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:56.29
4 Šmehlík MartinŠmehlík Martin 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 0:57.17 5.00
5 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:58.93 4.00
6 30 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:59.53 3.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:54.16 11.00
2 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 0:54.34 9.00
3 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 0:54.40 8.00
4 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:54.96 7.00
5 Moravčík JakubMoravčík Jakub 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:55.52 6.00
6 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:56.29
7 Šmehlík MartinŠmehlík Martin 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 0:57.17 5.00
8 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:58.93 4.00
9 30 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:59.53 3.00
10 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 0:59.55 2.00

400 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Žilková IzabelaŽilková Izabela 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:58.23
2 Pomajbova PaulinaPomajbova Paulina 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:59.09 11.00
Celkom 2 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:00.03 11.00
2 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 1:01.38 7.00
3 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:04.26 5.00
4 Pločeková NatáliaPločeková Natália 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 1:09.39 3.00
5 Kosmálová SimonaKosmálová Simona 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 1:10.28 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:00.72 9.00
2 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:01.21 8.00
3 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 1:03.97 6.00
4 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 1:09.38 4.00
5 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 1:10.50 1.00
6 Mačaiová PetraMačaiová Petra 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 1:22.55
Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:00.03 11.00
2 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:00.72 9.00
3 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:01.21 8.00
4 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 1:01.38 7.00
5 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 1:03.97 6.00
6 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:04.26 5.00
7 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 1:09.38 4.00
8 Pločeková NatáliaPločeková Natália 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 1:09.39 3.00
9 Kosmálová SimonaKosmálová Simona 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 1:10.28 2.00
10 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 1:10.50 1.00
11 Mačaiová PetraMačaiová Petra 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 1:22.55
Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS