<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 2. kolo dorastu a ml. žiactva

Trnava (12. 5. 2018)

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 31 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:07.14 11.00
2 32 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:13.12 9.00
3 30 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:22.78 8.00
4 28 Kravárik OliverKravárik Oliver 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:24.17 7.00
5 27 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 2:27.53 6.00
6 34 Aštáry SamuelAštáry Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:29.99 5.00
7 29 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:31.94 4.00
8 33 Ambruš OndrejAmbruš Ondrej 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:32.07 3.00
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Urbanová NaďaUrbanová Naďa 02 02 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 2:26.87 11.00
MS 39 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:28.03
3 38 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:35.03 9.00
4 36 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:40.45 8.00
5 35 Szabó AbigelSzabó Abigel 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:47.35 7.00
6 40 Dudášová PetronelaDudášová Petronela 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:50.20 6.00
7 42 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 3:02.15 5.00
8 41 Porubská LenkaPorubská Lenka 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 3:06.90 4.00
Celkom 8 pretekárov