<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 2. kolo dorastu a ml. žiactva

Trnava (12. 5. 2018)

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150155160165170175180183186189172 Body
1 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 4 186 ---ooxoxxoxoxxoxxx 11.00
2 Miko DominikMiko Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 2 170 ooxooxxoxxx 9.00
3 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 1 165 ooooxxx 8.00
4 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 3 160 oooxxx 7.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140145150155160 Body
1 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 14 140 oooooo-xxx 11.00
2 Homola IvanHomola Ivan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 1 135 oooxooxxx 9.00
3 Duchovič DamianDuchovič Damian
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 9 130 ooooxxx 8.00
4 Karper IvanKarper Ivan
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 10 130 oooxoxxx 7.00
5 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 12 130 oooxxoxxx 6.00
6 Kudlička OndrejKudlička Ondrej
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 3 125 oooxx- 5.00
7= Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 11 125 ooxoxxx 3.50
7= 99 Hulka AlexHulka Alex
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
06 06 8 125 ooxoxxx 3.50
9 19 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 13 125 oxoxoxxx 2.00
10 Erdélyi SamuelErdélyi Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 7 125 xxooxxoxxx 1.00
11 100 Küttschreütter PatrikKüttschreütter Patrik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 4 120 xxoxoxxx
12= Dávid PeterDávid Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 6 115 xoxxx
12= Král AdamKrál Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 2 115 xoxx
96 Lichanec ŠimonLichanec Šimon
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 5 NM xxx
Celkom 14 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 08:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160163166169172 Body
1 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 2 145 oooxoxxx 11.00
2 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 5 145 xooxoxoxxx 9.00
3 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 7 145 oooxxoxxx 8.00
4 Švachová MartinaŠvachová Martina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 6 140 ooxoxxx 7.00
5 Šintalová NatáliaŠintalová Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 4 135 ooxxx 6.00
Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 1 DNS
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120125130135140145148151154 Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 14 151 ------ooxxoooxxx 11.00
2 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 13 140 oooooooxoxxx 9.00
3 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 12 140 -----ooxxoxxx 8.00
4 Demitrová ZaraDemitrová Zara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 11 135 -oooooxoxxx 7.00
5 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 9 135 --ooxoxoxoxxx 6.00
6 Repová KristínaRepová Kristína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 10 130 ooooooxxx 5.00
7 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 7 125 oooooxxx 4.00
8= Gogová EllaGogová Ella
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 8 125 ooooxoxxx 2.50
8= Ištoková NikolaIštoková Nikola
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 3 125 ooooxoxxx 2.50
10 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 5 120 ooooxxx 1.00
11 80 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 6 120 oooxoxxx
12 Dúbravská VeronikaDúbravská Veronika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 1 115 oooxxx
2 Gazárková MáriaGazárková Mária
Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš
05 05 2 NM xxx
Celkom 13 pretekárov