<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 2. kolo dorastu a ml. žiactva

Trnava (12. 5. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 09:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 61 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.99 11.00
2 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.66 9.00
3 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.78 8.00
4 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.08 2.00
5 102 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 09.26
6 60 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.42
7 58 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.48
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 09:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.86 6.00
2 75 Valentíny TomášValentíny Tomáš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.56
3 Karper IvanKarper Ivan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.58
4 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.79
5 Prodaj MárioProdaj Mário 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.13
6 Libich ŠimonLibich Šimon 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.51
7 Matejka PatrikMatejka Patrik 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.72
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 12.5.2018 - 09:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.81 7.00
2 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.90 5.00
3 Homola IvanHomola Ivan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.91 4.00
4 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.13 1.00
5 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.63
6 74 Šutto OndrejŠutto Ondrej 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.74
7 73 Špaňo ŠimonŠpaňo Šimon 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.89
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 12.5.2018 - 09:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 08.98 3.00
2 72 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.30
3 57 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.36
4 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.42
5 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.88
6 Belica RóbertBelica Róbert 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.09
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 12.5.2018 - 09:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Valko JurajValko Juraj 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 09.57
2 Gábriš Šimon EduardGábriš Šimon Eduard 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 09.66
3 69 Pavlík MathewPavlík Mathew 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.68
4 66 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 09.80
5 Vanko MartinVanko Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.38
6 Balej SimonBalej Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.67
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 61 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.99 11.00
2 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.66 9.00
3 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.78 8.00
4 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.81 7.00
5 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.86 6.00
6 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.90 5.00
7 Homola IvanHomola Ivan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.91 4.00
8 99 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 08.98 3.00
9 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.08 2.00
10 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.13 1.00
11 102 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 09.26
12 72 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.30
13 57 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.36
14 60 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.42
14 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.42
16 58 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.48
17 75 Valentíny TomášValentíny Tomáš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.56
18 104 Valko JurajValko Juraj 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 09.57
19 Karper IvanKarper Ivan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.58
20 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.63
21 Gábriš Šimon EduardGábriš Šimon Eduard 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 09.66
22 69 Pavlík MathewPavlík Mathew 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.68
23 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.79
24 66 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 09.80
25 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.88
26 Belica RóbertBelica Róbert 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.09
27 Prodaj MárioProdaj Mário 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.13
28 Libich ŠimonLibich Šimon 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.51
29 Matejka PatrikMatejka Patrik 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.72
30 74 Šutto OndrejŠutto Ondrej 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.74
31 73 Špaňo ŠimonŠpaňo Šimon 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.89
32 Vanko MartinVanko Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.38
33 Balej SimonBalej Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.67

60 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 61 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.99
2 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.66
3 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.78
4 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.81
5 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.86
6 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.90
7 Homola IvanHomola Ivan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.91
8 99 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 08.98
9 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.08
10 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.13
11 102 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.26
12 72 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.30
13 57 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.36
Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.42
14 60 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.42
15 58 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.48
16 75 Valentíny TomášValentíny Tomáš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.56
17 104 Valko JurajValko Juraj 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.57
18 Karper IvanKarper Ivan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.58
19 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.63
20 Gábriš Šimon EduardGábriš Šimon Eduard 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.66
21 69 Pavlík MathewPavlík Mathew 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.68
22 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.79
23 66 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.80
24 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.88
25 Belica RóbertBelica Róbert 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.09
26 Prodaj MárioProdaj Mário 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.13
27 Libich ŠimonLibich Šimon 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.51
28 Matejka PatrikMatejka Patrik 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.72
29 74 Šutto OndrejŠutto Ondrej 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10.74
30 73 Špaňo ŠimonŠpaňo Šimon 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.89
31 Vanko MartinVanko Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.38
32 Balej SimonBalej Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.67
Celkom 33 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 09:30) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.37 11.00
2 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.60 9.00
3 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.63 8.00
4 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.68 7.00
5 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.74 6.00
6 84 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 08.86 5.00
7 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 08.89 4.00
8 111 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 09.09 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 09:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.91 3.00
2 Juríková KarolínaJuríková Karolína 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 3 09.12 1.00
3 108 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.13
4 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.29
5 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.39
6 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.77
7 88 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 09.78
8 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.79
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 12.5.2018 - 09:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Kovaríková BarboraKovaríková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.11
2 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.42
3 85 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.73
4 89 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 09.89
5 Suchánková SáraSuchánková Sára 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.08
6 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.12
7 14 Danielová Ša ViktóriaDanielová Ša Viktória 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 4 10.86
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 12.5.2018 - 09:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Petríková BarboraPetríková Barbora 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.47
2 16 Smrtičová NinaSmrtičová Nina 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 7 09.61
3 Ištoková NikolaIštoková Nikola 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 09.84
4 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.71
5 Brošová AnetaBrošová Aneta 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.88
6 93 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.16
7 Kudelová BibianaKudelová Bibiana 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.19
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 12.5.2018 - 09:30) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Machová NinaMachová Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.75
2 Danihelová EsterDanihelová Ester 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.82
3 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.92
4 3 Ščepková DanielaŠčepková Daniela 05 05 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 1 09.94
5 Králiková MariannaKráliková Marianna 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.01
6 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.04
7 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.10
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 12.5.2018 - 09:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.22
2 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.36
3 91 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.73
4 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.78
5 Czéreová MichaelaCzéreová Michaela 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.94
6 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.47
7 10 Bilibok Kinco BrigitaBilibok Kinco Brigita 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 4 11.75
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (so, 12.5.2018 - 09:30) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.52
2 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.71
3 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.92
4 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.39
5 Slezáková NicoleSlezáková Nicole 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.57
6 9 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 11.86
7 17 Vicenová SilviaVicenová Silvia 08 08 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 7 14.19
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (so, 12.5.2018 - 09:30) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mónosiová SáraMónosiová Sára 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.41
2 82 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.72
3 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.85
4 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.01
5 94 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.52
6 15 Radochová AgátaRadochová Agáta 08 08 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 2 12.30
Sukičová KristínaSukičová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.37 11.00
2 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.60 9.00
3 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.63 8.00
4 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.68 7.00
5 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.74 6.00
6 84 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 08.86 5.00
7 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 08.89 4.00
8 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.91 3.00
9 111 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 09.09 2.00
10 Kovaríková BarboraKovaríková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.11
11 Juríková KarolínaJuríková Karolína 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 3 09.12 1.00
12 108 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.13
13 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.22
14 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.29
15 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.36
16 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.39
17 Mónosiová SáraMónosiová Sára 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.41
18 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.42
19 87 Petríková BarboraPetríková Barbora 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.47
20 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.52
21 16 Smrtičová NinaSmrtičová Nina 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 7 09.61
22 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.71
23 82 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.72
24 85 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.73
24 91 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.73
26 Machová NinaMachová Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.75
27 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.77
28 88 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 09.78
28 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.78
30 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.79
31 Danihelová EsterDanihelová Ester 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.82
32 Ištoková NikolaIštoková Nikola 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 09.84
33 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.85
34 89 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 09.89
35 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.92
35 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.92
37 3 Ščepková DanielaŠčepková Daniela 05 05 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 1 09.94
37 Czéreová MichaelaCzéreová Michaela 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.94
39 Králiková MariannaKráliková Marianna 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.01
39 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.01
41 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.04
42 Suchánková SáraSuchánková Sára 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.08
43 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.10
44 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.12
45 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.39
46 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.47
47 94 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.52
48 Slezáková NicoleSlezáková Nicole 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.57
49 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.71
50 14 Danielová Ša ViktóriaDanielová Ša Viktória 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 4 10.86
51 Brošová AnetaBrošová Aneta 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.88
52 93 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.16
53 10 Bilibok Kinco BrigitaBilibok Kinco Brigita 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 4 11.75
54 9 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 11.86
55 Kudelová BibianaKudelová Bibiana 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.19
56 15 Radochová AgátaRadochová Agáta 08 08 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 2 12.30
57 17 Vicenová SilviaVicenová Silvia 08 08 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 7 14.19
Sukičová KristínaSukičová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.37
2 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.60
3 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.63
4 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.68
5 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.74
6 84 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.86
7 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.89
8 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.91
9 111 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.09
10 Kovaríková BarboraKovaríková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.11
11 Juríková KarolínaJuríková Karolína 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 09.12
12 108 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.13
13 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.22
14 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.29
15 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.36
16 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.39
17 Mónosiová SáraMónosiová Sára 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.41
18 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.42
19 87 Petríková BarboraPetríková Barbora 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.47
20 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.52
21 16 Smrtičová NinaSmrtičová Nina 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 09.61
22 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.71
23 82 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.72
91 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.73
24 85 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.73
25 Machová NinaMachová Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.75
26 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.77
88 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.78
27 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.78
28 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.79
29 Danihelová EsterDanihelová Ester 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.82
30 Ištoková NikolaIštoková Nikola 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.84
31 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.85
32 89 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.89
Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.92
33 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.92
Czéreová MichaelaCzéreová Michaela 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.94
34 3 Ščepková DanielaŠčepková Daniela 05 05 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 09.94
Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10.01
35 Králiková MariannaKráliková Marianna 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10.01
36 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10.04
37 Suchánková SáraSuchánková Sára 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10.08
38 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.10
39 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10.12
40 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.39
41 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10.47
42 94 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.52
43 Slezáková NicoleSlezáková Nicole 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.57
44 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.71
45 14 Danielová Ša ViktóriaDanielová Ša Viktória 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 10.86
46 Brošová AnetaBrošová Aneta 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10.88
47 93 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.16
48 10 Bilibok Kinco BrigitaBilibok Kinco Brigita 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 11.75
49 9 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 11.86
50 Kudelová BibianaKudelová Bibiana 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12.19
51 15 Radochová AgátaRadochová Agáta 08 08 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 12.30
52 17 Vicenová SilviaVicenová Silvia 08 08 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 14.19
Sukičová KristínaSukičová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta DNS
Celkom 58 pretekárov