<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 2. kolo dorastu a ml. žiactva

Trnava (12. 5. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 08:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Varačka MatúšVaračka Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 20 11.14 x10,3108,8510,3111,1410,9511,00 11.00
2 54 Demian TomášDemian Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 19 08.36 08,2207,9108,3608,3608,0608,2207,89 9.00
3 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 6 08.22 08,1808,1408,1108,1808,2207,9007,76 8.00
4 Pomichal DominikPomichal Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 8 08.17 08,1707,6307,0708,1707,6307,5307,16 7.00
5 Gál TomášGál Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 9 07.57 07,1407,0107,5707,5707,2407,3106,65 6.00
6 Rozkoš LukášRozkoš Lukáš
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 18 07.44 07,0907,2107,4407,4407,0707,1407,44 5.00
7 Matejka PatrikMatejka Patrik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 13 07.33 06,1806,6407,3307,3306,8806,6507,33 4.00
8 Laczkó AdamLaczkó Adam
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 17 06.65 06,65x-06,6506,2306,32x 3.00
9 56 Holý PeterHolý Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 4 06.58 05,8406,1206,5806,58 2.00
10 Valkó OliverValkó Oliver
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 14 06.56 06,56xx06,56 1.00
11 Minárčiný MatejMinárčiný Matej
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 15 06.39 06,1906,3906,1206,39
12 Sako SimonSako Simon
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
06 06 16 06.37 06,3706,1106,2106,37
13 Hrabovský MiroslavHrabovský Miroslav
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 5 06.37 05,4906,3706,1206,37
14 Henček JánHenček Ján
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 3 06.12 05,8205,3306,1206,12
15 Belica RóbertBelica Róbert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 11 06.05 06,05-05,0806,05
16 Čaprda JakubČaprda Jakub
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 1 05.99 05,99xx05,99
17 67 Mikušať JakubMikušať Jakub
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 7 05.79 05,7905,3005,1205,79
18 Dobiáš DanielDobiáš Daniel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 2 05.31 05,3105,0905,0805,31
19 Demjan ChristiánDemjan Christián
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 12 05.31 05,3104,93-05,31
20 Vanko MartinVanko Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 10 05.14 05,1404,3105,0605,14
Celkom 20 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 20 13.71 x12,6213,2813,28x13,71x 11.00
2 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
01 01 19 12.90 12,4712,19x12,47x12,90x 9.00
3 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 18 12.87 11,3311,76x11,7612,67x12,87 8.00
4 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 17 12.25 11,8612,2511,4312,2511,2712,2011,46 7.00
5 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 16 11.11 10,8910,7310,8210,8910,8011,1110,91 6.00
6 Dulinová ValériaDulinová Valéria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 15 10.90 10,7810,9010,5610,9009,8510,7210,33 5.00
7 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 3 10.81 x10,7110,8110,81x09,9210,68 4.00
8 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 4 10.49 09,3109,8809,8609,8810,4310,3110,49 3.00
9 Nemcová AdrianaNemcová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
02 02 6 09.26 09,2608,2108,6409,26 2.00
10 Ochabová GabrielaOchabová Gabriela
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
02 02 12 08.72 08,2008,7208,0408,72 1.00
11 Weigertová VeronikaWeigertová Veronika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 8 08.53 07,6108,5307,3208,53
12 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 13 08.18 08,1807,9607,0308,18
13 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 2 08.03 08,0307,41x08,03
14 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 10 07.67 07,3107,2607,6707,67
15 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 1 07.66 06,8307,4607,6607,66
16 Blahová ChiaraBlahová Chiara
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 11 07.23 06,8107,2305,6007,23
17 Lečková EmaLečková Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 5 06.95 06,9506,7406,8206,95
18= Srholcová KarolínaSrholcová Karolína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 7 00.00 0.0
18= Boráková VeronikaBoráková Veronika
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 9 00.00 0.0
18= Náterová KarinNáterová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 14 00.00 0.0
Celkom 20 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Čermáková NatáliaČermáková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 15 09.81 09,0009,0709,5709,5709,8109,8009,67 11.00
2 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 14 09.14 08,9609,1407,3409,1408,9508,6308,50 9.00
3 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 2 08.24 08,2407,9007,9008,2408,09x07,31 8.00
4 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 4 08.00 07,8807,8307,6507,8807,4408,00- 7.00
5 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 13 07.45 06,7005,8006,1806,7006,3607,2407,45 6.00
6 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 7 06.92 05,8905,9906,4106,4106,6206,92x 5.00
7 Machová NinaMachová Nina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 8 06.35 05,6505,7106,0206,0206,1706,3505,25 4.00
8 Madáková LauraMadáková Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 9 06.21 06,2105,0806,0106,2105,3305,4505,53 3.00
9 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 1 06.01 06,0105,6305,8306,01 2.00
10 111 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 3 05.93 05,7805,9305,3505,93 1.00
11 Králiková NatáliaKráliková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 10 05.76 05,6105,0105,7605,76
12 Stranovská NinaStranovská Nina
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 12 05.75 05,2405,5905,7505,75
13 Kubová KarinKubová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 11 05.57 05,1305,4205,5705,57
14 Brošová AnetaBrošová Aneta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 6 05.29 04,7905,2904,4305,29
15 112 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 5 04.91 04,0404,9104,6004,91
Celkom 15 pretekárov