<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 2. kolo dorastu a ml. žiactva

Trnava (12. 5. 2018)

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 07:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 19 Truban MatúšTruban Matúš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 14:38.59 11.00
2 20 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 15:28.28 9.00
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 07:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 2 Gazárková MáriaGazárková Mária 05 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 12:22.55 11.00
2 3 Ščepková DanielaŠčepková Daniela 05 05 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 2 12:23.26 9.00
3 6 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12:56.15 8.00
4 18 Žiaková MáriaŽiaková Mária 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 18 13:16.70 7.00
5 4 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 13:26.53 6.00
6 5 Kráľovičová NinaKráľovičová Nina 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 13:33.36 5.00
7 11 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 13:42.82 4.00
8 16 Smrtičová NinaSmrtičová Nina 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 16 14:24.93 3.00
9 14 Danielová Ša ViktóriaDanielová Ša Viktória 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 13 14:25.02 2.00
10 8 Cvečková KristínaCvečková Kristína 05 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 7 14:40.65 1.00
11 9 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 8 15:00.93
12 15 Radochová AgátaRadochová Agáta 08 08 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 15 16:14.17
13 12 Mészárosová KarolínaMészárosová Karolína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 16:17.83
14 17 Vicenová SilviaVicenová Silvia 08 08 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 17 16:32.17
15 13 Čemanová LeaČemanová Lea 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 12 16:45.01
16 10 Bilibok Kinco BrigitaBilibok Kinco Brigita 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 9 18:34.50
1 Kubačková ViktóriaKubačková Viktória 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 14 DNF
Celkom 17 pretekárov